Tragická nehoda motorkáře na Vysočině. Policie hledá svědky

Sobota se na tuzemských silnicích neobešla bez tragických nehod. K jedné došlo v odpoledních hodinách na Pelhřimovsku na Vysočině. Záchranné složky zasahovaly u nehody motocyklu. 

Policie ČR o smutné události informovala večer na twitteru. K nehodě došlo kolem půl šesté vpodvečer na silnici I/34 mezi Božejovem a Novou Vsí. Motocyklista utrpěl těžká zranění, kterým podlehl. 

Policisté v souvislosti s tragédií hledají osoby, které mohou tušit, co se na místě stalo. "Prosíme, aby linku 158 kontaktovali svědci nebo řidiči, kteří zaznamenali situaci, která havárii motocyklu Yamaha předcházela," vyzvali prostřednictvím sociální sítě.

Česká statistický úřad (ČSÚ) loni na Vysočině evidoval 4 912 dopravních nehod. Bylo jich o téměř o 140 více než v předchozím roce. 

Související

Více souvisejících

Dopravní nehody Policie ČR Kraj Vysočina

Aktuálně se děje

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

Dominik Feri

Feri míří na tři roky do vězení, rozhodl odvolací soud

Exposlanec Dominik Feri půjde na tři roky do vězení za znásilnění dvou dívek a jeden další pokus o znásilnění, rozhodl odvolací soud v pondělí. Feri byl už loni v listopadu uznán vinným ve všech třech bodech obžaloby a potrestán nepodmíněným trestem v délce tří let. Někdejší politik, který vinu odmítá, se může dovolat k Nejvyššímu soudu.

včera

včera

Válka v Izraeli

Válka v Pásmu Gazy má už 34 tisíc mrtvých. Úřady nacházejí stovky těl u nemocnic

Pracovníci úřadu civilní obrany v Pásmu Gazy od pátku vyzvedli těla 210 Palestinců z improvizovaného pohřebiště v areálu nemocnice Násir ve městě Chán Júnis na jihu oblasti, informuje agentura AP. Od začátku izraelské operace loni v říjnu v Pásmu Gazy zemřelo nejméně 34 151 Palestinců a dalších 77 084 bylo zraněno, sdělily dnes tamní úřady.

včera

včera

včera

včera

včera

Rusko se pomstí za pomoc USA. Posílí útoky na Ukrajinu, tvrdí experti

Západní vojenští odborníci očekávají v následujících týdnech posílení ruských raketových a dronových útoků na Ukrajinu, než dorazí nová americká vojenská pomoc schválená Sněmovnou reprezentantů. Uvedla to agentura DPA.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy