Policie žádá veřejnost o pomoc v případu tragické čtvrteční nehody u Obory nedaleko Doks, při které jeden člověk zemřel a dalších pět utrpělo těžká zranění. Pomoci s objasněním nehody mohou především svědectví či záznamy z palubních kamer.
"Při objasňování tragické nehody nám pomohou nejenom informace od jejích přímých svědků, ale také od řidičů, kteří zaregistrovali pohyb osobního vozidla tovární značky Volkswagen Passat bílé barvy po silnici I/38 od Mladé Boleslavi do Obory u Doks od včerejší 22. hodiny do 22:35. V této souvislosti uvítáme záznamy z palubních kamer," uvedla policejní mluvčí Ivana Baláková s tím, že lidé mají případně volat na tísňovou linku 158.
Nehoda se stala ve čtvrtek krátce po půl jedenácté večer u Obory. Dvacetiletý řidič osobního vozidla vjel podle svědků vysokou rychlostí do pravotočivé zatáčky, přičemž se neudržel u pravé krajnice a vyjel do protisměru, kde se čelně střetl s dodávkovým vozidlem, ve kterém cestovala pětičlenná rodina.
Řidič dodávky podlehl zraněním po dlouhé resuscitaci na místě. Jeho manželka byla s těžkým zraněním převezena do liberecké nemocnice. Tři děti pak v kritickém stavu přepravily vrtulníky do traumacenter dvou pražských nemocnic. Těžce zraněn byl i mladík za volantem osobního auta.
Související
Tragickou nehodu na Šumpersku nepřežil důchodce. Žena utrpěla zranění
Kanadu zasáhla nevídaná tragédie. Zemřeli talentovaní hokejisté
Dopravní nehody , Policie ČR , Liberecký kraj
Aktuálně se děje
včera
Zelenskyj popřel spekulace, že chce vyhlásit termín voleb nebo referendum o mírové dohodě
včera
Vonnová má za sebou tři operace. Její otec má o její budoucnosti jasno
včera
Bílý dům smazal Vanceův příspěvek na sociálních sítích
včera
Netanjahu opět míří za Trumpem. Už se s ním setkal vícekrát než jakýkoliv jiný lídr
včera
Ideologie ustupuje, prim hrají peníze. Ukrajinci, kteří zrazují svou vlast, končí na dlouhé roky ve vězení
včera
Olympijský debut na jedničku. Vinklárková nejlepší Češkou ve vytrvalostním závodě, vyhrála Simonová
Aktualizováno včera
Tragická střelba v Kanadě. Terčem se stala škola, devět mrtvých
včera
Epidemické šíření chřipky v Česku. Odborníci vyhlížejí snižování aktivity
včera
Babiš v Rakousku a na Slovensku. S Ficem a Stockerem řešil evropské priority
včera
Extrémní počasí ve Španělsku. Padají rekordy, zemi trápí povodně
včera
Dobrá zpráva z Milána. Sáblíková se rozhodla nastoupit do příštího závodu
včera
Zapsaly se do historie. Ženy, které obětovaly život pro vědu
včera
Fiala prozradil, jak bude pokračovat jeho politická kariéra
včera
Klempíř se s umělci na ničem neshodl. Cibulka a Jagelka s ním uzavřeli sázku
včera
Pavel odhalil svůj program na Mnichovské konferenci. Jede tam i Macinka
včera
Napadení v Chrudimi. Osoby se znaly, kriminalisté vyšetřují případ jako vraždu
včera
Trump před lety mluvil s policií o Epsteinovi, odhalil dokument FBI
včera
Poslední rozloučení s Brejchovou má termín. Bude bez státních poct
včera
Lyžařskou kombinaci vyhrály Rakušanky, vrátila se Vlhová. V boulích se představil Kroupa
včera
K zimnímu počasí patří sníh. Meteorologové řekli, jaká je aktuální situace
Meteorologická zima pokračuje až do konce února, ale sníh se z nížin vytratil již v posledních dnech. Na horách se ale místy drží desítky centimetrů sněhové pokrývky. Další nadílky se na některých místech v Česku dočkáme snad o víkendu.
Zdroj: Jan Hrabě