Tragická nehoda uzavřela u Všestar silnici. Řidička střet nepřežila

U Všestar nedaleko Hradce Králové došlo v úterý ráno k tragické dopravní nehodě. Po střetu dvou aut zemřela řidička. Na místě zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému včetně vrtulníku. 

K nehodě došlo v 8:30 u obce Rozběřice, místní části Všestar, na silnici I/35. Čelně se tam střetla dvě osobní vozidla. "Na místě bohužel zemřela jednačtyřicetiletá řidička. Její dvě nezletilé děti a devětašedesátiletý řidič z druhého vozidla utrpěli zranění, s kterým byli převezeni do nemocnice," uvedla policejní mluvčí Iva Kormošová.

Policisté u zraněného řidiče vyloučili alkohol dechovou zkouškou. U zesnulé ženy byla nařízena soudní pitva. Okolnosti a přesná příčina dopravní nehody je předmětem šetření hradeckých policistů.

Dotčená silnice musela být kvůli nehodě uzavřena a byly stanoveny objízdné trasy přes Rozběřice a Střezetice. 

Související

Více souvisejících

Dopravní nehody Policie ČR Královéhradecký kraj

Aktuálně se děje

před 21 minutami

před 34 minutami

před 1 hodinou

před 1 hodinou

před 2 hodinami

před 2 hodinami

před 2 hodinami

před 3 hodinami

před 4 hodinami

před 5 hodinami

Počasí, ilustrační fotografie.

Teplejší počasí vydrží až do čtvrtka, ukazuje předpověď

Oteplení doprovázené oblevou začalo již o uplynulém víkendu a bude pokračovat i v tomto týdnu. Dnes jsou očekávány nejvyšší denní teploty v rozmezí 5 až 9 °C. Nad nulou bude i v následujících dnech, vyplývá z týdenní předpovědi Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ). 

Aktualizováno včera

Vladimir Putin a  Sergej Michajlovič Mironov v roce 2018.

Rusko mění svět. Po Evropě "se natahuje" po území na dalším kontinentu

Politika současného Ruska je zaměřena jednoznačně na destabilizaci světového řádu využívající oportunisticky jakékoliv příležitosti, která se naskytne. Podle vlivného ruského senátora přišel čas, aby se Rusko začalo věnovat i jiným územím než Evropě. Tvrdí, že změna na americkém kontinentu již pod ruským vedením začala.

včera

Izraelský premiér Benjamin Netanjahu

Netanjahu hovořil po Bidenovi i s Putinem a nešetřil kritikou Moskvy

Izraelský premiér Benjamin Netanjahu mluvil po americkém prezidentovi Joe Bidenovi i s jeho ruským protějškem Vladimirem Putinem. Podle dostupných informací zkritizoval alianci Ruska s Íránem a vyjádřil nespokojenost s postojem Moskvy k probíhající válce s teroristickým hnutím Hamás v Pásmu Gazy.

včera

Aktualizováno včera

včera

Betlém, ilustrační fotografie.

Největší betlém na světě je v Čechách

Betlémářství má u nás dlouhou tradici. Již před několika staletími zdobily jesličky o Vánocích kostely i domácnosti. Specifické jsou betlémy mechanické, v nichž se jednotlivé figurky pohybují. Autor největších mechanických jesliček na světě pochází z Čech, narodil se před 185 lety, dne 13. prosince 1838. Jmenoval se Tomáš Krýza a jeho Krýzovy jesličky jsou pojmem známým po celém světě i zapsaným v Guinnessově knize rekordů.

včera

včera

včera

včera

včera

České florbalistky vybojovaly první cenný kov z MS od roku 2011. Ze Singapuru si odvážejí bronz

České florbalistky živily až do poslední chvíle šance na postup do finále a boj o tu nejcennější medaili na letošním světovém šampionátu v Singapuru. Nakonec si z něj odvezly jiný cenný kov, a to bronz, když v neděli uspěly v boji o třetí místo se Švýcarkami, nad kterými vyhrály 5:4.

Zdroj: David Holub

Další zprávy