Syn herce Alexeje Pyška bojuje o život

Praha - Někdo možná neví, jak vypadá, ale jeho hlas znají úplně všichni. Mistr dabingu Alexej Pyško (56) sedí v nemocnici u lůžka těžce zraněného syna. Čeká, až se probere z kómatu.

Alexejův syn Honza (21) se před pár dny vyboural v autě a upadl po tvrdém nárazu do kómatu. Herec přesunul své pracovní aktivity a je každý den s ním v nemocnici.

"Věříme, že budu v pořádku. Prosím, zkuste věřit s námi," napsal nešťastný Pyško deníku Aha!, který hrál v Ordinaci v růžové zahradě nebo hovořil na Nově v pořadu Přísně tajné. Nejvíce se však proslavil jako hlas amerického herce Bruce Willise. Dodal, že v posledních dvou dnech se stav jeho syna zlepšil.

Alexej Pyško vyženil syna před čtrnácti lety a vychoval ho. Proto ho bere jako vlastního. Sám měl nehodu v roce 2010. Naštěstí se mu nic nestalo, ale protože byl pod vlivem alkoholu, přišel o řidičský průkaz.

Související

Více souvisejících

Alexej Pyško

Aktuálně se děje

před 17 minutami

včera

včera

Aktualizováno včera

Pohřeb Alexeje Navalného se koná pod dohledem policie. Ta je připravena zatýkat

Rusové se dnes rozloučili s Navalným. Policie postavila bariéry, úřady vydaly tělo na poslední chvíli

Ruští policisté postavili bariéry na cestě z moskevského metra ke kostelu, kde dnes proběhlo poslední rozloučení s opozičním politikem Alexejem Navalným. K chrámu Ikony Matky Boží v moskevské čtvrti Marjino také přijely vozy pro přepravu zatčených. Ruské úřady příbuzným tělo zesnulého ruského opozičníka dlouho nevydaly, rodina jej obdržela až na poslední chvíli.

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

Rakety Jars (dle NATO SS-29)

Rusko otestovalo mezikontinentální raketu Jars

Ruské ministerstvo obrany oznámilo zkoušku své mezikontinentální rakety Jars, která odstartovala z kosmodromu Pleseck u Archangelsku na severu evropské části Ruska a úspěšně zasáhla cíl ve vojenském prostoru Kura na Kamčatce na ruském Dálném východě.

včera

včera

včera

včera

včera

Izraelská armáda: Yahalom Unit

Masakr se stovkou mrtvých a stovkami zraněných. Střelba do davu u humanitárního konvoje světu vyrazila dech

Pásmem Gazy otřásá incident, při němž přišlo o život více než sto lidí. Ti měli být zastřeleni vojáky izraelské armády při rozdávání humanitární pomoci. Útok odsoudila řada států světa a mezinárodní společenství žádá vyšetřování střelby. Izrael ale tvrdí, že většina obětí zemřela při tlačenici, kdy se lidé snažili dostat k humanitárnímu konvoji.

včera

včera

včera

V Evropě se nikdo nechystá poslat vojáky na Ukrajinu, reagoval Fiala na interpelaci

Evropské země se nechystají poslat vojáky na Ukrajinu, uvedl premiér Petr Fiala (ODS) v rámci čtvrtečních interpelací v Poslanecké sněmovně. Odpovídal na dotaz, který vyplýval z předchozích slov francouzského prezidenta Emmanuela Macrona. 

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy