Praha - Miliardář Karel Janeček, zakladatel Nadačního fondu proti korupci, byl hostem pořadu One man show na Streamu. Moderátor Kazma se ho vyptával na to, kolik vydělá za vteřinu či jaká suma je na jeho účtu. To budete koukat.
Karel Janeček je geniální matematik, který pomocí této disciplíny dokáže vydělávat neuvěřitelné peníze na burze. Jeho společnost RSJ má roční obrat nepředstavitelných 2 879 000 000 000 000 Kč. To je 2,879 biliard korun. Obchoduje na světových derivátových burzách.
Janeček v pořadu prozradil, že má u sebe v kapse asi 1 400 korun. Na účtech ale má víc jak miliardu. A podle lišáckého úsměvu, který měl, když toto číslo říkal, je jasné, že to nebude jen jedna.
Miliardář také řekl, že za vteřinu je schopen vydělat několik stovek korun. A to ve dne i v noci bez ohledu na to, co dělá. Vše totiž řídí počítače. Většinu těchto peněz ale prý vrací zpět do společnosti. Kolik ale stojí chleba, netuší.
Související
Neuspěl Karel Janeček ani jiní stěžovatelé. ÚS ukončil přezkum prezidentských voleb
Janeček si nadále stěžuje na vyřazení z prezidentské volby. Obrací se na ÚS
Aktuálně se děje
před 1 hodinou
Macinka vystoupil v novém studiu u Moravce. Úvahy o odvolání Klempíře rázně odmítl
před 2 hodinami
Hejtman označil sudetské Němce za krajany. Nepožadujeme navrácení majetků, zaznělo na sjezdu
před 4 hodinami
S Íránem jsme dosáhli významného pokroku, zní z USA. Teherán nadšení mírní
před 5 hodinami
Putin odpálil raketu schopnou nést jadernou hlavici. NATO poslalo stíhačky do vzduchu
před 6 hodinami
Kyjev se v noci stal terčem rozsáhlého vzdušného útok
před 8 hodinami
Počasí bude nadále tropické, objeví se ale saharský prach
včera
OBRAZEM: Miss Czech Republic 2026 se stala Lucie Pisková
včera
Zelenskyj: Rusko chystá rozsáhlý útok na území Ukrajiny i na Kyjev, může použít raketu Orešnik
včera
Uzavřeme dohodu, nebo Írán totálně zničíme. Rozhodnu se do zítřka, prohlásil Trump
včera
Napínavý bratrský souboj. Česko-slovenské derby na MS v hokeji rozhodl svou bruslí kapitán Červenka
včera
Evropa se intenzivně chystá na situaci, kdy bude Trump pro NATO hrozbou
včera
Američané jsou na hraně nepostupu do čtvrtfinále. Dánové slaví první výhru na MS
včera
Trump stupňuje tlak vůči Kubě. Co tím sleduje a co je jeho cílem?
včera
Žádné podávání rukou ani pohřby, mrtvé odváželi v pytlích. Přeživší vzpomínají na dosud nejhorší epidemii eboly
včera
V Číně došlo k nejhoršímu důlnímu neštěstí za patnáct let. Po výbuchu více než 90 mrtvých
včera
Soud poslal vraha studentky v Pardubicích do vazby
včera
Pavel v rozhovoru pro zahraniční tisk vyzval NATO, aby Rusku ukázalo zuby a začalo konečně reagovat
včera
Brněnský pochod smrti provází komplikace. Vandal poničil památník, policie zasahuje proti odpůrcům
včera
Vztah Pavla s Babišem už se rozebírá i ve světě. Prezident je připraven podniknout právní kroky, píše Politico
včera
Proč se ebolu nedaří zastavit? Na vině je hned několik faktorů
Demokratická republika Kongo čelí v pořadí již sedmnácté epidemii nebezpečného viru ebola, přičemž humanitární organizace a zdravotníci varují před jejím rychlým šířením. Podle expertů je situace vážná a oficiálně potvrzené případy zdaleka neodrážejí skutečný rozsah nákazy. Tamní křehký zdravotnický systém se ocitá pod obrovským tlakem a zástupci neziskového sektoru naléhavě žádají o koordinovanou mezinárodní pomoc, protože situace na místě se stále vymyká kontrole.
Zdroj: Libor Novák