Na Třebíčsku vzplál rodinný dům, škoda milion korun

Asi 2,5 hodiny trval dnes ráno zásah hasičů u požáru rodinného domu ve Starči na Třebíčsku. Zasahovaly čtyři jednotky hasičů.

Dům ještě před jejich příjezdem stačilo opustit všech deset lidí, kteří byli uvnitř. Nikdo se nezranil. "Škoda na domě je milion korun," uvedla mluvčí hasičů Petra Musilová.

K požáru, který podle vyšetřovatelů vznikl od nedohašené svíčky, vyjížděli hasiči po 7:00. Oheň se nejprve snažil uhasit majitel domu, což se mu ale nedařilo.

Plameny nakonec zničily střechu a podkroví. Hasiči museli zasaženou konstrukci rozebrat a dohasit ohniska.

Související

Více souvisejících

Požáry Kraj Vysočina

Aktuálně se děje

před 43 minutami

před 1 hodinou

před 2 hodinami

před 3 hodinami

Mona Lisa

Skandál v Louvru. Před 115 lety byla ukradena Mona Lisa

Přesně před 115 lety, 21. srpna roku 1911, došlo ve slavném pařížském muzeu Louvre ke skandální krádeži. Odcizeno totiž bylo jedno z nejvzácnějších děl: Mona Lisa. Obraz renesančního mistra Leonarda da Vinci byl dlouho nezvěstný, než se znovu vrátil do galerie.

před 4 hodinami

před 5 hodinami

před 5 hodinami

před 6 hodinami

před 7 hodinami

před 8 hodinami

před 9 hodinami

před 10 hodinami

před 10 hodinami

před 11 hodinami

před 13 hodinami

včera

včera

Fotbal, ilustrační fotografie.

Prohra v Bělehradě byla poslední kapkou. Plzeň se rozloučila s trenérem Hyským

První trenérská změna v nové sezóně tuzemské fotbalové nejvyšší soutěži se uskutečnila v Plzni. Po nevýrazných výkonech z úvodních ligových kol a především po prohře 0:3 v úvodním zápase 4. předkola Evropské ligy na hřišti Crvene Zvezdy Bělehrad došla trpělivost tamnímu vedení, které odvolalo kouče Martina Hyského. Ten byl právě od začátku nového ročníku 2026/27 pod neustálým tlakem a bylo tak jen otázkou času, kdy k odvolání dojde. 

včera

Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR

Ministerstvo reaguje na útoky na pracovníky OSPOD. Podává trestní oznámení

Ministerstvo práce a sociálních věcí se rozhodlo podat trestní oznámení kvůli příspěvkům, v nichž se kritika systému sociálně-právní ochrany dětí mění v osobní útoky, veřejné dehonestování nebo výroky, které mohou u konkrétních pracovníků vyvolat obavy o jejich bezpečnost. Ministerstvo o tom informovalo v tiskové zprávě. 

Aktualizováno včera

včera

U Zadaru spadlo letadlo na cestě z Česka. Zemřeli dva lidé

Chorvatskem otřásla tragická letecká nehoda. Dva lidé zemřeli při pádu malého letadla registrovaného v Německu. Stroj, který se zřítil nedaleko Zadaru, podle dostupných informací vzletěl z Česka. O události informoval web DW.

Zdroj: Lucie Podzimková

Další zprávy