Andranik Soghojan (vor v zákoně)

Ilustrační foto

Advokát "vora v zákoně" nedostane od státu odškodné

Praha - Advokát Julius Kramarič z kauzy Andranika Soghojana nedostane oškodnění od státu. Uvedl to dnes Radiožurnál. Právník požadoval za každý den trestního stíhání 10 tisíc korun, celkově tedy přes 13 milionů korun.
Ilustrační foto

Advokát "vora v zákoně" chce po státu 13 milionů korun

Praha - Pražský advokát Julius Kramarič chce po státu víc než 13 milionů korun za své trestní stíhání v procesu s údajným šéfem arménské mafie v Česku Andranikem Soghojanem. Uvedl to dnes Český rozhlas Radiožurnál (ČRo). Podle obžaloby chtěl Kramarič uplatit dva svědčící vězně, aby u soudu lhali ve prospěch jeho klienta. Soud ale obhájce nakonec osvobodil. Kramaričovo chování označil za neetické, ale nikoli trestné.
Ilustrační foto

Rozsudek nad "vorem v zakoně"? Arménie poslala do Prahy ráznou odpověď

Praha - Ministerstvo spravedlnosti ČR včera obdrželo oficiální stanovisko Arménie ve věci Andranika Soghoyana. Arménské ministerstvo spravedlnosti považuje převzetí výkonu rozsudku nad tzv. „vorem v zákoně“, jehož česká justice pravomocně odsoudila k nepodmíněnému trestu odnětí svobody v délce 22 let za spáchání trestného činu vraždy a vydírání, za nereálné, informuje portal.justice.cz.
Ilustrační foto

Arménie vyhověla Česku, vor v zákoně zůstane ve vazbě déle

Jerevan - Jerevanský soud vyhověl české žádosti a o další dva měsíce prodloužil vazbu Andranika Soghojana, který byl v ČR odsouzen za objednávku vraždy. Oznámil to dnes arménský tisk. Arménského mafiánského bosse koncem října zadržela v Jerevanu místní policie. Praha minulý týden zaslala do Arménie žádost o prodloužení Soghojanovy vazby, aby mohly být dojednány náležitosti spojené s výkonem jeho trestu v Arménii.

Aktuálně se děje

před 40 minutami

před 1 hodinou

před 2 hodinami

Hamas staví své politické zájmy nad zájmy civilního obyvatelstva v pásmu Gazy, za které je odpovědný. Akce Hamasu zbavují Gazany jejich práv a základních potřeb. (zdroj: IDF)

Izrael varoval Česko a další státy před aktivitami Hamásu

Izrael varoval lídry několika evropských zemí včetně Česka před sítí agentů Hamásu v Evropě. Upozornil na to Jerusalem Post s tím, že varování obdržely i Belgie, Británie, Nizozemí, Švédsko, Itálie, Maďarsko, Německo či Evropská unie.

před 2 hodinami

před 3 hodinami

důchody

Budeme mít někdy konečně důchodovou reformu? Vyhlídky kvůli neschopnosti či lenosti nejsou růžové

Mezi doslova okřídlené citáty světa patří ten, který definuje charakter člověka. Pokud prý chceme poznat, jaký ten člověk je, máme mu dát moc. Žijeme ale v zemi, kde neustálé testování charakteru politiků moc nikam nevede. Takže se z toho ani nedá dobře odvodit to, jestli třeba kvůli neschopnosti či neochotě zavést změny v jednom z nejdůležitějších systému státu, totiž penzijním, jsou všichni politici líní nebo neschopní. 

před 3 hodinami

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

Ilustrační foto

Klíčové chyby při zakládání SRO a jak se jim vyhnout

Samostatně založená společnost s ručením omezeným (SRO) je v České republice jednou z nejběžnějších forem podnikání. Tento právní subjekt je oblíbený pro svou relativní jednoduchost a omezení osobní odpovědnosti majitelů. Nicméně, jaké problémy mohou vzniknout při založení SRO a jak se jim vyhnout? Pokusíme se prozkoumat klíčové problémy a poskytnout tipy, jak se s nimi vypořádat.

včera

včera

včera

včera

včera

Putin maskuje zvěrstva, reaguje Lotyšsko na jeho slova o "prasáctví"

Lotyšský prezident Edgars Rinkevičs označil hrozby ruského prezidenta za pokus o zastrašování a snahu zamaskovat ruská "zvěrstva" na Ukrajině. Vladimir Putin kritizoval zacházení s ruskojazyčnými občany v Lotyšsku a naznačil, že země by mohla čelit negativním následkům.  

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy