Ariel Castro

Clevelandský únosce žen Castro dostal doživotí a tisíc let vězení

Clevelandský tyran žen Castro dostal 1000 let vězení. Je mi to líto, říká

Cleveland - Američan Ariel Castro byl odsouzen k doživotí bez možnosti předčasného propuštění a navíc k 1000 letům vězení za únos, zadržování, znásilňování a trýznění tří žen v Clevelandu. Soud jej uznal vinným také z vraždy, neboť přiměl jednu z žen k potratu. Své zločiny Castro doznal a obětem se omluvil. Na závěr však prohlásil, že vrah není. Jedna z jeho obětí dnes u soudu označila roky strávené v zajetí za peklo.
Castro přiznal únosy, vraždu a znásilňování žen, dostane doživotí

VIDEO: Castro přiznal únosy, vraždu a znásilňování žen. Dostane doživotí

Cleveland - Obžalovaný Američan Ariel Castro z únosů a opakovaného znásilňování tří žen a také z vraždy, přistoupil na dohodu s prokuraturou ohledně své viny a trestu. Před soudem přiznal spáchání zločinů, z nichž je viněn. Souhlasil dokonce s doživotním vězením bez možnosti podmínečného propuštění.
V domě v Clevelandu se našly řetězy, unesená se vrátila domů

V clevelandském domě policie našla řetězy, ženy mohly občas na zadní dvorek

Cleveland - V domě v americkém Clevelandu, kde byly asi deset let vězněny tři unesené mladé ženy, našla policie řetězy a provazy. Ženy jimi prý byly připoutány, občas směly na zadní dvorek. Informovala o tom dnes agentura AP s odvoláním na clevelandského policejního šéfa Michaela McGrathe. Jedna z unesených žen, sedmadvacetiletá Amanda Berryová se dnes po deseti letech shledala s příbuznými.
Ariel Castro - V životě clevelandského únosce byly temné náznaky

Únosce z Clevelandu 10 let držel v domě tři ženy! V jeho životě byly temné náznaky

Cleveland - Dvaapadesátiletého Ariela Castra z Clevelandu v pondělí se dvěma dvěma bratry zatkla policie, když osvobodila z jeho domu tři ženy, které údajně unesl a držel zhruba deset let v zajetí. Castrovi příbuzní a sousedé jsou šokováni, při zpětném pohledu tu ale byly náznaky temnější stránky Castrova života, konstatuje agentura Reuters. Opírá se při tom o fakta ze života podezřelého muže a výpovědi svědků z jeho blízkého okolí.
Ilustrační foto

Jsem unesená 10 let, pomozte! Pohřešovaná žena přivolala policii telefonem

Cleveland - Země se po nich slehla a intenzivní pátrání policie bylo marné. Tři dívky, které se ztratily před deseti lety, jsou volné. Policie v americkém Ohiu je osvobodila, a přitom zatkla tři muže. K jejich nalezení pomohla náhoda a odvaha jedné z nich, když únosce odešel a jí se podařilo přivolat pomoc. V tu chvíli odstartoval příběh podobný před lety zmizelé Rakušanky Nataschi Kapmusch nebo obětem Josepha Fritzla.

Aktuálně se děje

před 29 minutami

před 58 minutami

před 1 hodinou

před 2 hodinami

před 2 hodinami

před 2 hodinami

před 3 hodinami

před 4 hodinami

včera

včera

včera

Bayern Mnichov

Po mizerném týdnu se Bayern Mnichov dohodl na předčasném konci s koučem Tuchelem

Nejprve prohra 0:3 v Leverkusenu, následně prohra 0:1 na hřišti Lazia Řím v rámci osmifinále Ligy mistrů a pak prohra 2:3 v Bochumi. To vše společně s tím, že v Bundeslize ztrácí Bayern Mnichov už osm bodů na vedoucí tým, nakonec vyústilo v dohodu mezi klubovým vedením a trenérem Thomasem Tuchelem na předčasném ukončení spolupráce, přičemž bývalý kouč Dortmundu, Paris Saint Germain či Chelsea by měl z mnichovského velkoklubu odejít až po této sezóně 2023/24.

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

Petr Pavel

Pavel se přihlásil k myšlence administrativních odvodů do armády

Prezident Petr Pavel se v dnešním vydání pořadu Za pět minut dvanáct televize Nova přihlásil k myšlence náčelníka generálního štábu Armády ČR Karla Řehky o odvodech do armády. Prezident však výslovně zdůraznil, že odvody jsou administrativním úkonem, který pomáhá státu získat přehled o personální situaci. 

včera

Jurečka o revizi sociálních dávek: Nesmí to být životní styl

Revizi systému sociálních dávek nejvíce dopadne na občany, kteří nechtějí pracovat a spolupracovat se státem, naznačil ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka (KDU-ČSL) v dnešním vydání diskuzního pořadu Partie Terezie Tománkové na stanici CNN Prima News.

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy