Channels s.r.o.

V titulní roli Ježíše Nazaretského se představí Haaz Sleiman

Dokument Proč zabili Ježíše odhalí nové souvislosti

Celá ČR - Známý příběh Ježíše Nazaretského plný překvapivých detailů i politických konspirací se představí divákům již dnes ve své první části od 17 hodin na National Geographic Channel. Dvoudílný dokument s názvem Proč zabili Ježíše vznikl na základě knižní předlohy bestselleru Billa O’Reillyho a Martina Dugarda, kteří pronikli hluboko do historického příběhu o muži, jehož poselství a kázání vedlo k pronásledování a popravě, protože v něm skupina spiklenců viděla hrozbu.
Jídlo v souvislostech odkrývá vývoj potravy v dějinách

Nový seriál představí Jídlo v souvislostech

Celá ČR - Ucelený příběh historie potravin připravil pro své diváky v novém dokumentárním seriálu každé pondělí ve 23 hodin National Geographic Channel. Celkem šest dílů pořadu s názvem Jídlo v souvislostech představí řadu zajímavostí a nových souvislostí týkajících se evoluce jídla v průběhu lidských dějin.
Mistr iluze Drummond Money-Coutts

Nový seriál Zákulisí magie odhalí svět iluzí a kouzel

Celá ČR - National Geographic Channel připravil pro své diváky další unikátní dokumentární seriál, který jim tentokrát odhalí svět kouzel a magie od mimosmyslového vnímání až po levitaci. Do Zákulisí magie se tak mohou diváci s mistrem iluze známým jako Drummond Money-Coutts vypravit každý čtvrtek ve 22 hodin.
Dobrodruh Hazen Audel se během šesti dílů vypraví do šesti různých domorodých kmenů

Život v kmeni odhalí nový dokumentární seriál

Celá ČR – Již od začátku září mohou každé pondělí ve 22 hodin diváci nahlédnout do života domorodých kmenů uprostřed amazonské džungle či v poušti Kalahari. Dokumentárním seriálem Život v kmeni je navíc na National Geographic Channel bude provázet odvážný dobrodruh Hazen Audel.
Čtyři týmy se utkají v extrémním závodě o přežití

Jak přežít na Aljašce ukáže nová reality show

Celá ČR - Jedinečná reality show o lidech, kteří otestují své schopnosti v drsné zkoušce přežití, zaujme diváky již ve středu 2. července od 23 hodin. Vysílat ji bude televizní stanice National Geographic Channel jako premiéru druhé řady populárního pořadu zvaného Jak přežít na Aljašce.
Cesar Millan

Znalec psí duše se vrací s novým pořadem Cesar zachraňuje

Praha - Na televizní obrazovky se vrací populární znalec psí duše Cesar Millan s novým pořadem Cesar zachraňuje, který můžete sledovat každou neděli v 18 hodin na televizním kanálu Nat Geo Wild. V novém šestidílném seriálu si světoznámého znalce psů zavolají na pomoc sousedé, spolupracovníci, příbuzní a přátelé, kteří si neví rady se zvířetem, jež obrátilo jejich život vzhůru nohama.
Pořadem bude provázet britský moderátor Richard Hammond

Dokumentární seriál Vědecky prověřeno pobaví i naučí

Praha - National Geographic Channel uvádí nový zábavný dokumentární seriál Vědecky prověřeno, který bude vysílat každé pondělí ve 22 hodin. Oblíbený britský moderátor Richard Hammond vám v něm představí videa amatérů a s pomocí biologie, fyziky a techniky vysvětlí, co se skrývá za neúspěchem jejich troufalých kousků.
Průvodcem pořadu bude renomovaný astrofyzik doktor Neil deGrasse Tyson

National Geographic Channel uvede premiéru seriálu Kosmos

Praha - Televizní stanice National Geographic Channel a Nat Geo Wild uvedou již dnes od 22:00 hodin v české premiéře s napětím očekávaný dokumentární seriál Kosmos – časoprostorová odysea. Nový strhující třináctidílný pořad producentky a scénáristky Anny Druyanové a producenta Setha MacFarlana zavede diváky na cestu hlubinami vesmíru.
Tim Shaw provede nevšední experimenty

Proti všem s Timem Shawem

Praha - Pokud si myslíte, že věda je nuda, může vás překvapit nový seriál National Geographic Channel s názvem Proti všem. Tím vás již od začátku února provádí oblíbený britský televizní moderátor a inženýr Tim Shaw, který zábavnou formou předvádí neuvěřitelné vědecké experimenty. Proti všem můžete sledovat každou neděli od 21:00 hodin na National Geographic Channel.

Aktuálně se děje

před 2 hodinami

před 2 hodinami

před 3 hodinami

před 4 hodinami

před 4 hodinami

před 4 hodinami

Národní rada Slovenské republiky (Českou obdobou je Poslanecká sněmovna Parlamentu České republiky)

EU varuje sociální sítě kvůli volbám na Slovensku. Hrozí vysoké pokuty

Evropská komise varovala sociální sítě firem Alphabet, TikTok a Meta před potenciálním šířením lživých zpráv v rámci předvolební kampaně na Slovensku, kde se za pár dní odehrají volby do Národní rady. Zavedená pravidla vyžadují pravidelnou kontrolu obsahu ze strany technologických společností tak, aby se zde co nejméně vyskytoval nelegální obsah. 

před 5 hodinami

před 6 hodinami

před 6 hodinami

Vít Rakušan

Rakušan musí z vlády, jinak budeme hlasovat o nedůvěře, vzkazuje ANO

Nejsilnější sněmovní opoziční hnutí ANO hodlá do konce příštího týdne sesbírat podpisy pro případné hlasování o nedůvěře vládě, pokud z ní nebude odvolán ministr vnitra Vít Rakušan (STAN) kvůli kauza kolem šifrovaného telefonu. Na úterní tiskové konferenci to řekla šéfka poslanců ANO Alena Schillerová.

před 7 hodinami

před 8 hodinami

Ursula von der Leyenová

Česko dostalo zelenou od von der Leyenové. EK schválila upravený plán obnovy

Evropská komise schválila Česku upravený Národní plán obnovy, který přinese dodatečných 2,2 miliardy eur (přes 56 miliard korun) na čistou energetiku a transformaci průmyslu. Praha může v rámci celého plánu využít 9,2 miliardy eur (přes 224 miliard korun). Šéfka EK Ursula von der Leyenová při té příležitosti navštívila českou metropoli.

před 9 hodinami

před 10 hodinami

před 11 hodinami

před 12 hodinami

před 13 hodinami

před 14 hodinami

Zuzana Čaputová

Čaputová vyzývá Slováky k účasti ve volbám, zatímco ji Fico chce žalovat

Slovenská prezidentka Zuzana Čaputová vyzvala Slováky k účasti ve volbám. Ty se konají už v sobotu 30. září a kampaň je na vrcholu. Učinila tak opakovaně a zdůrazňuje, že volby jsou obrazem stavu společnosti ve státě. A ať dopadnou jakkoliv, stále jsou demokratické, což je podle ní správné. Slovenská prezidentka nebude pokračovat do druhého volebního období a předseda nejsilnější strany Robert Fico ji chce po volbách obžalovat. 

před 14 hodinami

před 16 hodinami

před 17 hodinami

Morawiecki varuje německého kancléře, aby "nestrkal nos" do polských záležitostí

„To, co nyní německý kancléř říká, může být příprava na scénář uzavření hranic. Ať zjistí, jaká je skutečná situace, a nezasahuje do polských záležitostí,“ řekl premiér Mateusz Morawiecki v Kraśniku v Lubelskie. Uvedla TVP s odkazem na polskou agenturu PAP.

Zdroj: Radek Novotný

Další zprávy