Demonstrace proti konvoji Dragoon Ride

Dragoon Ride, americký vojenský konvoj přijel do Vyškova (29.3.2015).

Dragoon Ride uchvátil: Velitel konvoje promluvil o Česku

Pardubice/Vyškov - V 10:36 vjel na území ČR konvoj amerických vojáků. Směřoval z Náchoda do Pardubic, kam už dorazil a kde vojáci přenocují. Další konvoj překročil před 11:00 hranice u Bohumína a jede na noc do Vyškova. Kolem 14:00 vozidla projela kolem Olomouce. Podle zpravodaje EuroZpráv, který sleduje konvoj na Moravě, mají příznivci NATO a USA jednoznačnou převahu nad odpůrci. Ve Vyškově se před kasárnami shromáždily stovky lidí.
Při příležitosti přejezdu amerického konvoje Dragoon Ride se v Praze sešli jeho odpůrci i příznivci

OBRAZEM: Dejme šanci míru, KSČM ven... V Praze bylo dusno kvůli konvoji USA

Praha - Na Václavském náměstí se v sobotu 28. března sešli odpůrci amerického konvoje Dragoon Ride. Příznivci NATO se naopak shromáždili na náměstí Míru, obě skupiny se ale následně promíchali a policie musela zakročit. Akci odpůrců pořádali pražští komunisté, iniciativa Ne základnám, Hnutí za přímou demokracii, hnutí Stop církevním restitucím a další uskupení. Proti odpůrcům přišli protestovat lidé s opačným názorem. Ti si vzali vlajky americké, ukrajinské či NATO a skandovali: Ať žije Havel!

Aktuálně se děje

před 29 minutami

před 58 minutami

před 1 hodinou

před 2 hodinami

před 2 hodinami

před 2 hodinami

před 3 hodinami

před 4 hodinami

včera

včera

včera

Bayern Mnichov

Po mizerném týdnu se Bayern Mnichov dohodl na předčasném konci s koučem Tuchelem

Nejprve prohra 0:3 v Leverkusenu, následně prohra 0:1 na hřišti Lazia Řím v rámci osmifinále Ligy mistrů a pak prohra 2:3 v Bochumi. To vše společně s tím, že v Bundeslize ztrácí Bayern Mnichov už osm bodů na vedoucí tým, nakonec vyústilo v dohodu mezi klubovým vedením a trenérem Thomasem Tuchelem na předčasném ukončení spolupráce, přičemž bývalý kouč Dortmundu, Paris Saint Germain či Chelsea by měl z mnichovského velkoklubu odejít až po této sezóně 2023/24.

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

Petr Pavel

Pavel se přihlásil k myšlence administrativních odvodů do armády

Prezident Petr Pavel se v dnešním vydání pořadu Za pět minut dvanáct televize Nova přihlásil k myšlence náčelníka generálního štábu Armády ČR Karla Řehky o odvodech do armády. Prezident však výslovně zdůraznil, že odvody jsou administrativním úkonem, který pomáhá státu získat přehled o personální situaci. 

včera

Jurečka o revizi sociálních dávek: Nesmí to být životní styl

Revizi systému sociálních dávek nejvíce dopadne na občany, kteří nechtějí pracovat a spolupracovat se státem, naznačil ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka (KDU-ČSL) v dnešním vydání diskuzního pořadu Partie Terezie Tománkové na stanici CNN Prima News.

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy