Elton John

Sir Elton John, foto: Richard Mushet

Elton John vyzval k širšímu testování na virus HIV

Zpěvák Elton John se připojil k předním britským charitativním skupinám bojujícím proti HIV/AIDS v apelu za širší testování na virus HIV s cílem zastavit v Anglii jeho šíření během následujícího desetiletí. Výzva byla zveřejněna v době, kdy panují obavy, že boj proti pandemii covidu-19 narušil přístup k testům a lékům na HIV/AIDS, napsala agentura Reuters.
Záběry z filmu Rocketman

Elton John má problém. Exmanželka žádá milionové odškodné kvůli filmu

Bývalá manželka Eltona Johna si dlouhodobě nepřeje být s populárním zpěvákem jakkoliv spojována. Změnila si jméno a v tichosti žila na britském venkově. Renate Blauelová podala žalobu na populárního britského zpěváka kvůli jeho životopisnému filmu Rocketman, který ukazuje detaily nejen z jeho hudební kariéry, ale obsahuje i podrobnosti jeho manželství s Renate. Bývalá manželka označila film za klamavý a žaluje zpěváka o 3 milióny liber (přes 86 miliónu korun).
Paul McCartney

Paul McCartney, Lady Gaga nebo Elton John. Popové hvězdy uspořádají megakoncert pro WHO

V boji proti koronavirové pandemii odehrají hvězdy světové populární hudby 18. dubna velký dobročinný koncert vysílaný televizemi i sociálními sítěmi. Do projektu One World together at home (Jeden svět společně doma), jehož cílem je vybrat peníze do fondu Světové zdravotnické organizace (WHO), se zapojí slavní zpěváci a hudebníci jako Lady Gaga, Alanis Morissetteová, Billie Eilish, Elton John, Paul McCartney, Stevie Wonder nebo Lang Lang.
Anglický zpěvák Elton John

Celebrity v boji s COVID-19: Popové hvězdy hrály z gaučů a kuchyní

Billie Eilish zpívala na pohovce, Elton John hrál na klávesy, které patří jeho dětem, a Backstreet Boys harmonicky ladili z pěti různých míst, zatímco se společně s desítkami dalších muzikantů zapojili do netradičního koncertu, který v noci na dnešek odvysílala americká televize Fox.
Anglický zpěvák Elton John

Elton John chystá koncert pro lidi zasažené pandemií COVID-19, bude "z obýváku"

Benefiční koncert "z obýváků" pro lidi zasažené pandemií nemoci COVID-19 chystá na tento víkend britský zpěvák Elton John. Kromě něj mají v nedělní hodinové show vysílané z domovů jednotlivých účastníků účinkovat i americké hvězdy Billie Eilish a Alicia Keys nebo frontman kapely Green Day Billie Joe Armstrong. Informovala o tom televize Sky News.
Anglický zpěvák Elton John

Zdrcený Elton John. Koncert nemohl dokončit, přišel o hlas

Britský zpěvák Elton John byl donucen přerušit svůj koncert na Novém Zélandu. Viditelně zklamaný hudebník přišel během nedělního vystoupení na stadionu v Aucklandu o hlas. Již na začátku koncertu přítomné informoval o tom, že mu lékaři diagnostikovali zápal plic.
Anglický zpěvák Elton John

Putin je pokrytec? Elton John se navezl do šéfa Kremlu, ten si to nenechal líbit

Britský zpěvák Elton John je sice hudební génius, ohledně práv komunity LGBT v Rusku ale nemá pravdu. Řekl to dnes ruský prezident Vladimir Putin. Reagoval tak na páteční zpěvákova slova, jimiž dal Elton John najevo nelibost nad výroky ruského prezidenta k této problematice. LGBT je označení pro lesbičky, gaye, bisexuály a transgenderové osoby.
Sir Elton John, foto: Richard Mushet

Elton John nadává na ruskou cenzuru, z životopisného filmu vystřihla gay erotiku

Britský hudebník Elton John a tvůrci životopisného filmu Rocketman o jeho umělecké dráze odsoudili krok ruského distributora, který hodlá v Rusku promítat cenzurovanou verzi snímku. Napsali to v prohlášení, které se v pátek objevilo na sociálních sítích. Ve filmové biografii bude podle ruských médií chybět asi deset až 20 minut z celkové stopáže a diváci neuvidí například homosexuální erotické scény. Distributor tvrdí, že jednal s ohledem na ruské zákony.
Anglický zpěvák Elton John

Mistr melodie Elton John se rozloučí na koncertu v Praze

Někdejší bizarní kostýmy, paruky a brýle se stěrači vyměnil Elton John s léty za "klidnější" vyšívaná saka a barevné brýlové obroučky. Legendární britský skladatel, zpěvák a pianista zůstává fenomenálním hudebníkem i po půl století hudební kariéry, ve svých dvaasedmadesáti letech se však rozhodl uspořádat poslední turné.

Aktuálně se děje

včera

včera

včera

Ministerstvo zahraničí, ilustrační fotografie.

Opusťte Írán, vyzvala česká diplomacie občany

Ministerstvo zahraničních věcí v pátek varovalo české občany před cestami do Íránu. Úřad eviduje případy, kdy občané členských států Evropské unie byli v zemi zadrženi, vyšetřováni, případně i trestně stíháni na základě uměle vykonstruovaných podezření či obvinění. 

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

Vladimír Putin na summitu Rusko Afrika 2023

Putin opět promluvil o útoku na další evropské státy

Ruský prezident Vladimir Putin odmítl obvinění, že Rusko plánuje agresi proti jiným evropským zemím. Reagoval tak na mnohá prohlášení západních politiků, kteří tvrdili, že je nutné pomoci Ukrajině, protože pokud se Putinovi podaří porazit ji, zaútočí na její spojence na Západě.

včera

včera

Teroristé Hamásu

Příměří, nebo nic. Hamás promluvil o osudu rukojmích

Osud rukojmích, kteří byli uneseni z Izraele do palestinského Pásma Gazy, může být vyřešen pouze v případě, že dojde k uzavření příměří. Člen politického křídla palestinského radikálního hnutí Hamas Básim Naim to uvedl ve statusu zveřejněném na platformě Telegram.

včera

V ZOO Praha se narodilo gorilí mládě, letos už druhé

V noci na dnešek přišlo na svět v pražské zoologické zahradě další mládě gorily nížinné. Jeho matkou je samice Kijivu.

Zdroj: Karolína Svobodová

Další zprávy