operátor

Velká Británie

Britský operátor BT prožívá krušné časy. Zruší 13.000 pracovních míst a opustí Londýn

Londýn - Britský operátor BT zruší během tří let 13.000 pracovních míst, odejde tedy deset procent jeho zaměstnanců. Firma se také stáhne z centrály v Londýně. Největší britská telekomunikační společnost reaguje na účetní skandál a pokles obchodů. Podle svého dnešního vyjádření doufá, že se jí díky tomuto a dalším opatřením podaří ušetřit 1,5 miliardy liber (43,7 miliardy Kč).
Ilustrační foto

Vtipné hlášky a perličky, které pobavily operátory

Praha - Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group (dále „ČPP“) každoročně likviduje na 200 tisíc pojistných událostí, většina z nich jsou běžné případy, ale mnohdy se operátoři klientského centra setkávají se skutečně neobvyklými historkami, nad kterými nelze jinak než se pousmát.
Ilustrační fotografie

Reklamujete služby u operátora po telefonu? Hrozí vám tato rizika

Praha - Reklamovat služby operátora či chybné vyúčtování po telefonu je rychlé a pohodlné. Není to však nejvhodnější způsob řešení problematické situace. Pokud operátor reklamaci nevyřídí, budete těžko prokazovat, že jste reklamaci uplatnili v zákonem stanovené lhůtě, nebo že vám byly sděleny chybné informace. Informuje dTest server EuroZprávy.cz
Air Telecom, Ufon

Pevné linky zase táhnou, U:fon nabízí novinku. Za kolik?

Praha - Operátor U:fon zavádí na trh novou pevnou linku – bezdrátový přístroj Olive, který disponuje novými funkcemi a nahrazuje starší přístroje. Počet prodejů pevných tarifů od U:fona totiž v roce 2013 vzrostl o desítky procent, ačkoli celkový počet pevných linek v ČR trvale klesá.
Neomezené tarify poukázaly na korupci na antimonopolním úřadě?

Neomezené tarify poukázaly na korupci na antimonopolním úřadě?

Praha – Mobilní operátoři působící v České republice se rozhodli snížit po několikaletém volání ceny tarifů. Dosud ceny patřily k nejvyšším v Evropě. Pokles cen však přichází až ve chvíli, kdy na český trh chtějí vstoupit další operátoři. Bývalý politik, který stál u začátku stran ODA i ODS, Jan Payne ze současné situace vyvodil znepokojivé závěry.
Ilustrační foto

Další virtuální operátor na obzoru. Kdo to bude tentokrát?

Praha - Obchodní řetězec COOP chce nabízet i volání, jako virtuální operátor. Dnes to uvedly Hospodářské noviny (HN). S kterým z velkých operátorů bude spolupracovat, ale zatím řetězec neoznámil. Spuštění nové služby chce skupina COOP oficiálně ohlásit v květnu.
S novými operátory se roztrhl pytel! Blýská se na lepší časy?

S novými operátory se roztrhl pytel! Blýská se na lepší časy?

Praha – Dlouho na českém trhu dominují tři telefonní operátoři, jejichž hra mnohdy nebývá považována za čistou, neboť si navzájem příliš nekonkurují a my tak platíme téměř nejdražší tarify v Evropě. Teď se však něco mění, co to bude znamenat pro české spotřebitele, se teprve ukáže.
Ilustrační fotografie

Operátorům se vrací povinnost uchovávat údaje o komunikaci

Praha - Prezident Václav Klaus ve středu podepsal novelu zákona o elektronických komunikacích, informoval Mediafax tiskový odboru Hradu. Norma operátorům znovu ukládá za povinnost uchovávat údaje o tom, kdo, odkud, s kým a po jakou dobu komunikoval, a to půl roku zpětně.

Aktuálně se děje

před 1 hodinou

Princezna Kate oznámila, že má rakovinu.

Princezna Kate řekla pravdu o nemoci kvůli hackerům, tvrdí expertka

Zítra uplyne přesně měsíc od chvíle, kdy princezna Kate oznámila světu, že u ní lékaři odhalili rakovinu. Stalo se tak po mnoha spekulacích. Podle české odbornice na britskou královskou rodinu by si manželka následníka trůnu nechala pravdu pro sebe, kdyby ji k reakci nedonutily okolnosti. 

před 2 hodinami

před 3 hodinami

před 3 hodinami

před 4 hodinami

před 5 hodinami

před 6 hodinami

před 7 hodinami

před 8 hodinami

před 9 hodinami

před 10 hodinami

před 11 hodinami

před 12 hodinami

před 12 hodinami

před 13 hodinami

Aktualizováno před 13 hodinami

Josef Laufer

Zemřel legendární herec a zpěvák Josef Laufer

Českou uměleckou obec zasáhla v neděli smutná zpráva. Ve věku 84 let zemřel herec a zpěvák Josef Laufer. Informaci o jeho skonu přinesl deník Blesk. Laufer strávil poslední čtyři roky života na nemocničním lůžku v umělém spánku. 

před 14 hodinami

před 14 hodinami

Fotbal, ilustrační fotografie.

Odejde František Straka ze Slovenska do Afriky? O jeho služby má prý zájem Gambie

V současnosti je bývalý kouč Sparty, Slavie i české fotbalové reprezentace František Straka zaneprázdněn svou další záchranářskou misí na Slovensku, kde tentokrát vede Michalovce a počíná si tam poměrně úspěšně. Mohlo by se však stát, že navzdory záchraně tohoto slovenského klubu ve slovenské první lize by Straka nemusel v tomto angažmá pokračovat v další sezóně. Zajímá se totiž o něj fotbalová reprezentace Gambie, kde před nedávnem skončil belgický stratég Sainflet.

před 14 hodinami

před 16 hodinami

Senát Spojených států bude o penězích pro Ukrajinu hlasovat 23. dubna

Senát, tedy horní komora amerického Kongresu, se připravuje dokončit proces schvalování pomoci Ukrajině, Izraeli a Tchaj-wanu. Hlasování je naplánováno na úterý 23. dubna, uvedl vůdce senátní většiny Chuck Schumer.

Zdroj: Julie Jarošová

Další zprávy