Stanislav Huml

Zdeněk Ondráček na Donbasu

Ondráček je ve všem nevinně? Komunista se dočkal nečekaného zastání

Ministr zahraničí Tomáš Petříček, premiér Andrej Babiš i zahraniční výbor Poslanecké sněmovny se distancovali od cesty komunisty Zdeňka Ondráčka do mezinárodně neuznávané Doněcké republice. Komunista, který se sešel s hlavou tamních separatistů ale trvá na tom, že šlo o soukromou návštěvu, kterou nemusí vysvětlovat. Přestože se na něj valí kritika, dočkal se i zastání.
David Rath

Rath chce do Bruselu, je lídrem kandidátky České suverenity pro eurovolby 2019

Lídrem kandidátní listiny České suverenity pro volby do Evropského parlamentu je bývalý ministr zdravotnictví, poslanec a hejtman David Rath, který je nepravomocně odsouzen za korupci. Dvojkou je bývalý poslanec za Věci veřejné a ČSSD Stanislav Huml, na třetím místě kandidátky je předsedkyně České suverenity a dřívější poslankyně za ČSSD Jana Volfová. Strana to sdělila v dnešní tiskové zprávě.
Bohuslav Sobotka

Sobotka musí pryč. Ihned ho vyměňte, jinak ČSSD skončí, varuje pro EZ Paroubek

Praha - Slovenská média píší, že český premiér Bohuslav Sobotka skončí ve vedení sociálních demokratů. Podle ČSSD jsou to jen spekulace. Sám premiér věc odmítl komentovat s tím, že ve středu se aktuální situací bude zabývat stranické grémium. Podle námi oslovených sociálních demokratů by Sobotka měl zůstat na pozici. Bývalý premiér a někdejší šéf ČSSD Jiří Paroubek ale volá po jeho okamžité výměně. Jinak prý strana skončí hodně špatně.
Policie střeží restauraci Družba v Uherském Brodě, kde 24. 2. 2015 byla spáchaná masová vražda osmi lidí.

Odpovídal bych na palbu palbou. Huml hodnotí policejní zásah v Uherském Brodě

Praha – Pochybila policie při zásahu v Uherském Brodě? Mohl někdo z postřelených přežít palbu šíleného střelce? Těmito otázkami se na pokyn policejního prezidenta zabývá odbor vnitřní kontroly policejního prezidia. Zákrok prověřuje také Generální inspekce bezpečnostních sborů. Stanislav Huml má jasno, o svůj názor se podělil o svoje postřehy v pořadu Interview ČT24.
Stanislav Huml, poslanec za ČSSD

Huml opět šokuje: Kvůli Brodu zúčtoval s policisty, novináři, Johnem, Langerem...

Praha - Poslanec za ČSSD Stanislav Huml, který se do podvědomí občanů v poslední době zapsal především svými výroky na adresu tenistky Petry Kvitové nebo prohlášením, že sestřelení malajsijského boeingu a teroristický útok v USA z 11. září 2001 má na svědomí CIA, si opět nebral servítky. Tentokrát ohodnotil stylem jemu vlastním masakr v Uherském Brodu, při němž přišlo o život osm lidí a střelec.
Stanislav Huml, poslanec za ČSSD

Huml podal stížnost na veřejnoprávní ČTK

Praha - Poslanec Stanislav Huml (ČSSD) měl podle agentury ČTK požádat o sesazení stranických kolegů Jana Mládka, Lubomíra Zaorálka a Martina Stropnického z hnutí ANO. Text, který včera zveřejnila agentura, ale podle Humla není pravdivý a rozhodl se podat stížnost k předsedovi Rady ČTK.
Stanislav Huml

Proruský Huml řádil na facebooku, žádá hlavu tří ministrů

Praha - Poslanec koaliční sociální demokracie Stanislav Huml je přesvědčen, že by z vlády měli okamžitě odejít jeho straničtí kolegové Jan Mládek a Lubomír Zaorálek i Martin Stropnický z hnutí ANO. Ministři průmyslu a obchodu, zahraničí a obrany by podle něj měli skončit kvůli tomu, že nejméně jedna česká firma dodávala zbraně na Ukrajinu. Poslanec známý svým proruským postojem se tak dnes vyjádřil na facebooku.

Aktuálně se děje

včera

Sebastian Kurz

Bývalý rakouský kancléř Sebastian Kurz byl odsouzen

Bývalý rakouský kancléř Sebastian Kurz byl shledán vinným z křivé výpovědi, když před parlamentním vyšetřovacím výborem minimalizoval svou roli při jmenování dozorčí rady významné státní investiční společnosti ÖBAG. 

včera

včera

Kritik Kremlu Alexej Navalnyj

Navalného tým nabízí odměnu za informace, které objasní jeho "vraždu"

Spolupracovníci ruského opozičního vůdce Alexeje Navalného nabízejí odměnu ve výši 20 000 eur za jakékoli informace související s jeho "vraždou" ve vězeňském táboře IK-3 za polárním kruhem. Tuto výzvu adresovali příslušníkům ruské armády, policie, zaměstnancům Federální bezpečnostní služby (FSB), Vyšetřovacího výboru (Sledkem) a prokuratuře.

včera

včera

Petr Moos

Zemřel bývalý ministr dopravy a zakladatel dopravní fakulty Petr Moos

Ve věku 78 let dnes zemřel Petr Moos, vedoucí týmu, který připravoval rozšíření Krajské nemocnice Liberec o objekt Centra urgentní medicíny. V roce 1998 byl ministrem dopravy ČR v Tošovského vládě a jiného založil Fakultu dopravní na Českém vysokém učení technickém v Praze.

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

Putin přišel o spojence. Ztratil kontrolu nad zemí ve své alianci

Arménie pozastavila své členství ve vojenské alianci Organizace smlouvy o kolektivní bezpečnosti (OZKB), kterou vede Rusko. Premiér Nikol Pašinjan to v rozhovoru odvysílaném ve čtvrtek odůvodnil tím, že aliance Arménii zklamala.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy