Řím - Italská policie dopadla i posledního člena gangu uprchlíků, kteří se v jadranském letovisku Rimini dopustili dvou případů znásilnění. Podle místních médií jednali mladíci pod vlivem alkoholu a drog.
Italská policie uvedla, že nakonec zadržela uprchlíka z Konga. Šéf riminských vyšetřovatelů Maurizio Improta řekl, že muž byl dopaden dnes ráno ve vlaku, jímž chtěl odjed do sousedního města.
Už v sobotu policie zadržela zbylou trojici podezřelých. Ve všech případech šlo o nezletilce, včetně dvou marockých bratří, kteří žili v obci Vallefoglia nedaleko Rimini. Třetím podezřelým je Nigerijec, který byl zadržen v sobotu večer poblíž Rimini.
Televizní stanice Sky TG24 uvedla, že nyní zadržený muž z Konga přišel do Itálie jako zachráněný migrant v roce 2015. Podle APA a italských médií je mu 20 let.
Skupina v jadranském letovisku Rimini minulý týden hromadně znásilnila polskou turistku, zbila jejího přítele a poté znásilnila i transsexuální osobu z Peru. Mladíci údajně už 12. srpna na pláži zmlátili italskou dvojici. Muži ukradli peněženku, hodinky a mobil, zatímco ženě hrozili znásilněním. Italce se však podařilo přivolat pomoc a mladíci utekli.
Související
Fotbal v Itálii v krizi. Potřetí v řadě se nepostoupilo na MS, končí šéf svazu i trenér
Smutný konec příběhu malého Itala. Po nepovedené transplantaci zemřel
Itálie , Znásilnění , uprchlíci
Aktuálně se děje
před 49 minutami
Policie zasahovala u potyčky v ulicích Prahy. V poutech skončilo několik lidí
před 1 hodinou
Rusové píší o českém zákazu pro Fica. Ministerstvo uvedlo věci na pravou míru
před 2 hodinami
Lhůta vypršela. Trump a spol. nevidí důvod žádat Kongres o povolení ohledně Íránu
před 2 hodinami
Na Muzeu se bude z metra vystupovat jinde. Otevřel se nový výstup
před 3 hodinami
Historie letního času v Čechách. Poprvé se zavedl před 110 lety
před 4 hodinami
V Irsku vyšetřují vraždu Česky. Policie mluví o brutálním útoku
před 5 hodinami
Pardubice se po čtrnácti letech konečně dočkaly. Titul jim vystřelil Červenka
před 5 hodinami
Macinkovy esemesky na Hrad u policie prošly. Případ se odkládá
před 6 hodinami
Barma změnila trest pro Su Ťij. Politička opustila vězení
před 7 hodinami
Podezřelí z útoku v Pardubicích si stěžovali na vazbu. Soud jasně rozhodl
před 8 hodinami
Počasí o prodlouženém víkendu: Do Česka poprvé dorazí léto
včera
Odradil ji Trumpův přístup? Kanada zavádí zásadní změnu, vytváří mocnou agenturu
včera
Natankujte ještě dnes. Od zítřka ceny pohonných hmot prudce vzrostou
včera
OBRAZEM: Pardubice po 14 letech slaví hokejový titul. Trefil ho Červenka
včera
Kim Čong-un ocenil severokorejské vojáky, kteří na Ukrajině raději spáchali sebevraždu
včera
Německo drží nelichotivý trend. Výrazně se zhoršila i Británie
včera
Život na Kubě se v tichosti hroutí. V zemi kolabují základní pilíře společnosti, varuje koordinátor OSN
včera
Jak na bezpečné pálení čarodějnic? Hasiči vydali důležitá doporučení
včera
Bydlí v obecním bytě, chce legalizovat své černé stavby. Mrázová čelí výzvám k rezignaci, Babiš to neřeší
včera
Modžtaba Chameneí vydal další ostré prohlášení. Trumpovi ustupovat nehodlá
Íránský nejvyšší vůdce ajatolláh Modžtaba Chameneí vydal ostré prohlášení, ve kterém zdůraznil, že cizí mocnosti nemají v oblasti Perského zálivu co pohledávat. Ve svém písemném vyjádření, které bylo přečteno ve státní televizi, vzkázal, že pro cizince, kteří do regionu přicházejí s „chamtivostí a zlobou“, existuje jediné místo – dno místních vod.
Zdroj: Libor Novák