Brno hlásí odstávku tepla a teplé vody během noci v části města

Úderem pondělní 21. hodiny začala ve značné části Brna odstávka horkovodní sítě kvůli zjištěné havárii. V noci tak nebude možné temperovat byty, rovněž nepoteče teplá voda. 

Městská společnost Teplárny Brno informovala o havárii na webových stránkách i na sociální síti Facebook.

K havárii horkovodu došlo kvůli netěsnosti na hlavním řadu v městských částech Královo Pole a Žabovřesky. Odstávka proběhne kvůli opravě v nočních hodinách, konkrétně od pondělních 21:00 do úterních 5:00.

"V této době nebude možné byty temperovat a nepoteče ani teplá voda. Vzhledem k tomu, že přesný rozsah havárie technici tepláren stále detekují, může se uvedená doba prodloužit," uvedla společnost na facebooku. 

Podle předpovědi Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) se budou v noci z pondělí na úterý držet nejnižší teploty v Jihomoravském kraji mezi -3 až -6 °C. 

Související

Více souvisejících

Brno havárie Energetika

Aktuálně se děje

včera

včera

včera

včera

včera

včera

německý tank Leopard 2 A7 02

Německo chce darovat Česku další bojové tanky Leopard 2A4

Armáda ČR má možnost získat další bojové tanky Leopard 2A4 z Německa. V současnosti probíhají jednání o dalším daru Spolkové republiky Německo za českou pomoc Ukrajině. Konkrétně by ČR mohla darem získat dalších 14 bojových tanků a jeden vyprošťovací. 

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

Daňové přiznání 2024: Přehled lhůt a dalších důležitých informací

V lednu doběhla lhůta na podání přiznání k dani z nemovitých věcí, ovšem na přiznání k dani z příjmů fyzických osob mají lidé ještě čas. Jaké jsou lhůty a jakými způsoby je možné tiskopis dodat úřadům? 

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy