D1 stojí už hodiny kvůli hromadné nehodě kamionů. Jeden člověk zemřel

Hromadná nehoda kamionů komplikuje už od půlnoci z úterý na středu provoz na páteřní české dálnici D1. Na místě zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému, havárii nepřežila jedna osoba. Další dva lidé utrpěli zranění. 

Policie o nehodě informovala už krátce před půlnocí na sociální síti X. Prvotní informace hovořily o několika zraněných. Nakonec se potvrdilo, že jeden z řidičů zemřel. Další šofér a zasahující policista utrpěli lehká zranění. 

Dálnice ve směru na Prahu musela být v místě nehody na 90. kilometru zcela uzavřena. Policie rovnou avizovala, že není jasné, jak dlouho potrvá likvidace následků. Řidiče jedoucí do hlavního města vyzvala, aby včas zvolili jinou trasu. Upozornila však, že silnice nižších tříd na Vysočině jsou obtížně sjízdné.

Podle nejnovějších informací, které policisté zveřejnili před šestou hodinou ráno, nadále probíhají odtahové práce. Doprava je odkláněna u Humpolce přes sjezd a nájezd na D1.

Související

Více souvisejících

Dopravní nehody Dálnice D1 Policie ČR Kraj Vysočina

Aktuálně se děje

včera

včera

včera

včera

včera

včera

německý tank Leopard 2 A7 02

Německo chce darovat Česku další bojové tanky Leopard 2A4

Armáda ČR má možnost získat další bojové tanky Leopard 2A4 z Německa. V současnosti probíhají jednání o dalším daru Spolkové republiky Německo za českou pomoc Ukrajině. Konkrétně by ČR mohla darem získat dalších 14 bojových tanků a jeden vyprošťovací. 

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

Daňové přiznání 2024: Přehled lhůt a dalších důležitých informací

V lednu doběhla lhůta na podání přiznání k dani z nemovitých věcí, ovšem na přiznání k dani z příjmů fyzických osob mají lidé ještě čas. Jaké jsou lhůty a jakými způsoby je možné tiskopis dodat úřadům? 

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy