Pražský okruh byl dnes ráno na Černém Mostě přes čtyři hodiny uzavřen ve směru k Barrandovskému mostu. Po páté hodině ráno se na 60. kilometru převrátila dodávka s přívěsem, na kterém vezla dvě auta. Nehoda se stala na Východní spojce za sjezdem na dálnici D11 na Hradec Králové. Po odstranění poničených vozidel byla silnice před 10:00 opět zprovozněna, řekl ČTK mluvčí pražské policie Jan Rybanský.
Při nehodě se zranili čtyři lidé. Záchranná služba podle mluvčí Jany Poštové ošetřila a převezla do nemocnic tři dospělé a osmiletého chlapce, měli většinou poranění hlavy.
"Na místě zasahovaly tři posádky záchranářů a také posádka s lékařem, ošetřili jsme a převezli do nemocnic celkem čtyři osoby," uvedla Poštová.
Do vinohradské nemocnice odvezli záchranáři sedmadvacetiletou ženu s pohmožděným břichem a dvaapadesátiletého muže s úrazem hlavy. Do motolské nemocnice odvezli sedmadvacetiletého muže s úrazem hlavy a na dětský urgentní příjem osmiletého chlapce s úrazem hlavy.
Z místa nehody bylo nutné odstranit poničenou dodávku, vlek a dvě vozidla, která dodávka převážela. Dodávka zůstala ležet na boku, jedno auto z vleku vypadlo a poničilo svodidla. Provoz byl po dobu uzavření okruhu veden přes nákupní zónu.
Související
Jeřáb spadl v Praze na ulici. Zasahují hasiči, místem nejezdí trolejbusy
Prezident Pavel by Turkovu rezignaci považoval za správný postup
Dopravní nehody , Pražský okruh , Praha , doprava , Policie ČR
Aktuálně se děje
před 28 minutami
Česko zreviduje krizovou a obrannou legislativu, rozhodla vláda
před 1 hodinou
Babiš se nadále odmítá scházet s Pavlem. Vybral si mě za cíl, tvrdí premiér
před 2 hodinami
Páteční počasí přinese další silné bouřky, varovali meteorologové
před 2 hodinami
Rusko balamutí veřejnost. Výmysly o postupu odhalují, jak moc na Ukrajině krvácí
před 3 hodinami
Dostat se do EU vyžaduje notnou dávku trpělivosti. Nový hraniční systém je problémový, rozbila jej dvojčata
před 4 hodinami
Policie prověřuje Foldynu kvůli podezření z týrání manželky a dětí. Hrozí mu až osm let vězení
před 5 hodinami
Google zakročil. Z obchodu Play smazal ruský mail, sociální síť i chatovací aplikaci Kremlu
před 6 hodinami
Ukrajinským premiérem se stal bývalý šéf Naftogazu Koreckyj
před 7 hodinami
Lidé demonstrují, vojáci se bouří. Ukrajinou mohutně otřásá konec Fedorova
před 7 hodinami
Jeřáb spadl v Praze na ulici. Zasahují hasiči, místem nejezdí trolejbusy
před 7 hodinami
Policie vykázala z domu poslance Foldynu. Je podezřelý z domácího násilí
před 8 hodinami
Trumpova administrativa zveřejňování Epsteinových spisů totálně zvorala, přiznal Vance
před 9 hodinami
CNN: Útok na školu, při němž zemřelo na 170 dětí, v USA prakticky nikdo nevyšetřuje
před 10 hodinami
Spojené státy oznámily nová, pětadvacetiprocentní cla
před 11 hodinami
Spojené státy provedly další vlnu leteckých úderů proti Íránu
před 12 hodinami
Počasí: Do Česka o víkendu dorazí přeháňky a ochlazení
včera
Francouzský parlament schválil asistovanou sebevraždu. Premiér se chce obrátit na ústavní soud
včera
Pentagon zavede screening testosteronu u vojáků, oznámil Hegseth
včera
Bouřky dorazily. Meteorologové upozornili na supercely na jižní Moravě
včera
Norsku se ulevilo. Korunní princeznu konečně pustili z nemocnice
Dobrá zpráva přišla z Norska. Tamní korunní princezna Mette-Marit byla propuštěna z nemocnice, kde byla hospitalizována poté, co podstoupila transplantaci plic. Princeznu teď čeká náročná rehabilitace, takže se ještě několik měsíců nebude věnovat svým povinnostem.
Zdroj: Lucie Podzimková