Hromadnou nehodu celkem třinácti vozidel řešili policisté od středečních odpoledních hodin na silnici I/6 poblíž Bochova na Karlovarsku. Na vině bylo především počasí. Zranili se dva lidé, komunikace byla několik hodin uzavřena.
Podle policie k nehodě došlo kolem půl páté poté, co třiapadesátiletý řidič nákladního automobilu Ford jedoucího ve směru na Karlovy Vary zřejmě nepřizpůsobil jízdu hustému sněžení, dostal smyk a následně se v protisměru střetl s osobním automobilem Škoda.
Devatenáctiletá řidička následně se svým Opelem narazila do v koloně stojících vozidel Peugeot a Volkswagen. Druhé jmenované auto pak narazilo do dalších dvou. "Vlivem všech těchto nárazů mělo následně dojít ještě k několika dalším drobným střetům jednotlivých stojících osobních automobilů v místě dopravní nehody," uvedl policejní mluvčí Jakub Kopřiva.
Do nehody se nakonec zapojilo celkem deset osobních a tři nákladní vozidla, naštěstí došlo jen k lehkému zranění dvou osob. Silnice byla po několik hodin uzavřena a provoz musel být veden po objízdné trase.
"Všichni řidiči se podrobili orientační dechové zkoušce na přítomnost alkoholu, která u všech vyšla s negativním výsledkem," dodal Kopřiva s tím, že příčina a okolnosti incidentu jsou předmětem dalšího šetření.
Související
Tragickou nehodu na Uherskohradišťsku nepřežila dívka. Pro řidičku letěl vrtulník
Policie vyšetřuje tragédii ve Vsetíně. Důchodkyně nepřežila střet s autem
Dopravní nehody , Policie ČR , Karlovarský kraj
Aktuálně se děje
před 34 minutami
Zelenskyj poslal Trumpovi naléhavý dopis
před 1 hodinou
Rusko by mohlo na NATO zaútočit do roka, obává se EU
před 3 hodinami
Vyzbrojte zaměstnance, protivzdušnou obranu si zaplaťte. Rusko vyzvalo banky, aby se o bezpečnost staraly samy
před 4 hodinami
Extrémní počasí spaluje Evropu. Brutální připomínka klimatické krize, varuje OSN
před 6 hodinami
Trump se snaží zajistit, aby po konci v úřadu nemohl být vyšetřován
před 7 hodinami
Kongo devastují bomby i ebola. Situace je kritická, do země poletí ředitel WHO
před 7 hodinami
NASA zveřejnila podrobnosti o chystané základně na Měsíci
před 8 hodinami
Ministerstvo zdravotnictví posílilo pravomoci praktiků. V těchto případech nahradí specialisty
před 9 hodinami
Žádné dohody ohledně Hormuzského průlivu jsme nedosáhli, oznámil Írán
před 10 hodinami
EU stále neví, kdo by měl komunikovat s Ruskem. Neshodla se ani, jestli jednat chce
před 11 hodinami
Trumpova Rada míru nemá na účtu ani dolar. Dosud přitom vůbec nic neudělala
před 11 hodinami
Rekordní výhra Čecha v Eurojackpotu. Činí téměř tři miliardy korun
před 12 hodinami
Muniční iniciativa má nový problém, přiznal prezident Pavel
před 12 hodinami
Český tým začal s Kanadou dobře, favorité ale nakonec potvrdili svou roli
před 13 hodinami
Žádná dohoda, ale memorandum. Američané a Íránci se ani tak stále nedohodli
před 14 hodinami
Tropické počasí sužuje Evropu. Bude to častější, upozorňují experti
včera
Policie řeší nevídaný podvod. Žena z Táborska uvěřila, že jí píše Depp
včera
Zemřel legendární jazzman Sonny Rollins. Dvakrát zahrál i v Česku
včera
Praktici budou předepisovat více léků. Novinka začne platit od července
včera
Církev prozradila, jak dále naloží s lebkou svaté Zdislavy
Církev prozradila, jaký bude další osud lebky svaté Zdislavy, která se v květnu na krátkou dobu ocitla v rukou zloděje. Vzácná relikvie má být vystavena pouze při sobotní pouti. Následně se vrátí do hrobu. Oznámil to pražský arcibiskup Stanislav Přibyl.
Zdroj: Jan Hrabě