Na Mladoboleslavsku se srazily vlaky, tři lidé utrpěli zranění

Na Mladoboleslavsku došlo ve čtvrtek odpoledne ke srážce osobního a nákladního vlaku. Na místě zasahovaly záchranné složky, nejméně tři lidé utrpěli zranění a skončili v péči zdravotníků. Provoz na dotčené trati musel být zastaven. 

O nehodě dvou vlaků u obce Nepřevázky informovali středočeští hasiči po 17. hodině. Tři cestující předali do péče zdravotnických záchranářů. "Cestujícím jsme pomohli z vlaku a přistavili pro ně evakuační autobus," dodali hasiči. 

Ke srážce došlo v úseku mezi Mladou Boleslavi a Dobrovicí na trati mezi prvně jmenovaným městem a Nymburkem. Provoz byl zastaven, vlaky linky S31 jsou částečně nahrazovány autobusy. S dopravním omezením se počítá do dnešní 22. hodiny. 

Podle webu Českých drah se jejich osobní souprava srazila s nákladním vlakem jiného dopravce. Zranění cestujících by měla být lehká. Po ukončení záchranářského zásahu bude probíhat vyšetřování. 

Související

Více souvisejících

Nehody vlaků Středočeský kraj České Dráhy

Aktuálně se děje

včera

Sebastian Kurz

Bývalý rakouský kancléř Sebastian Kurz byl odsouzen

Bývalý rakouský kancléř Sebastian Kurz byl shledán vinným z křivé výpovědi, když před parlamentním vyšetřovacím výborem minimalizoval svou roli při jmenování dozorčí rady významné státní investiční společnosti ÖBAG. 

včera

včera

Kritik Kremlu Alexej Navalnyj

Navalného tým nabízí odměnu za informace, které objasní jeho "vraždu"

Spolupracovníci ruského opozičního vůdce Alexeje Navalného nabízejí odměnu ve výši 20 000 eur za jakékoli informace související s jeho "vraždou" ve vězeňském táboře IK-3 za polárním kruhem. Tuto výzvu adresovali příslušníkům ruské armády, policie, zaměstnancům Federální bezpečnostní služby (FSB), Vyšetřovacího výboru (Sledkem) a prokuratuře.

včera

včera

Petr Moos

Zemřel bývalý ministr dopravy a zakladatel dopravní fakulty Petr Moos

Ve věku 78 let dnes zemřel Petr Moos, vedoucí týmu, který připravoval rozšíření Krajské nemocnice Liberec o objekt Centra urgentní medicíny. V roce 1998 byl ministrem dopravy ČR v Tošovského vládě a jiného založil Fakultu dopravní na Českém vysokém učení technickém v Praze.

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

Putin přišel o spojence. Ztratil kontrolu nad zemí ve své alianci

Arménie pozastavila své členství ve vojenské alianci Organizace smlouvy o kolektivní bezpečnosti (OZKB), kterou vede Rusko. Premiér Nikol Pašinjan to v rozhovoru odvysílaném ve čtvrtek odůvodnil tím, že aliance Arménii zklamala.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy