Praha - Okamurova SPD zvolila netradiční sebeprezentaci před říjnovými sněmovními volbami. Voliče chce dovézt do budoucnosti tramvají. Ta by měla být "poctivá a česká". Na videu ji reprezentuje tramvaj T3 na pražském Andělu.
Svoboda a přímá demokracie (SPD) Tomia Okamury zvolila zajímavou prezentaci před říjnovými sněmovními volbami. Využila k tomu "tramvaj do budoucnosti".
"Přátelé, čekám tady na tramvaj, není to obyčejná tramvaj. Je to poctivá česká tramvaj. A ta tramvaj, by nás měla dovézt do budoucnosti. Tak jsem zvědavý, jestli se dočkám. Měla by přijet každou chvíli," zní na videu SPD.
"Tak uvidíme. No a pokud přijede, tak do ní nasednu a doufám, že do ní nasedne spousta lidí z vás a pojedeme tu cestu společně. Tak se všichni mějte. Myslím, že nám právě přijíždí," dodává představitel SPD. To už se z jedné strany křižovatky na pražském Andělu vyřítí tramvaj T3 polepená plakáty SPD s obličeji Tomia Okamury a heslem "Spravedlnost pro každého občana".
Podle nejčerstvějšího průzkumu veřejného mínění společnosti Phoenix by Okamurova SPD získala v říjnových volbách 4,2 procenta. Těsně by tak nedosáhla na 5procentní hranici nutnou pro vstup do Sněmovny.
Související
Náměstek z SPD spojil Mináře s podezřelým z pardubického útoku. Okamura se možná bude omlouvat
Šichtařová úplně končí v politice. Nezmění ji ani volby, prohlásila
Svoboda a přímá demokracie (SPD) , Tomio Okamura , volební kampaň , volby 2017
Aktuálně se děje
včera
Ukrajinská armáda provedla rozsáhlý útok na ropný terminál v Petrohradu
včera
Evropa musí převzít větší odpovědnost za svou obranu, řekl Pavel tureckému tisku
včera
EU uvalila sankce na vědce podezřelé z otravy Navalného
včera
Opět ho vypískají? Klempíř dorazil na festival do Varů, i když tvrdil, že nepřijede
včera
Jak skončí válka na Ukrajině? Z pěti možných scénářů zbyly poslední dvě varianty
včera
Fotbalové MS v ohrožení. Kvůli počasí se mohou rušit zápasy, teploty porostou na 46 stupňů
včera
USA praží žhavé počasí. Kvůli vedru se ruší oslavy Dne nezávislosti
včera
Stovky letadel, největší ohňostroj v historii. Trump na dnešek slibuje mohutné oslavy Dne nezávislosti
včera
Do ulic Erfurtu vyšly tisíce extremistů, blokují vstup na sjezd AfD
včera
Putin po mohutném bombardování Kyjeva nařídil pokračování masivních úderů proti Ukrajině
včera
Proč byl nedávný útok na Kyjv tak zničující?
včera
Rusko shání vojáky kde se dá. Nově posílá na frontu mladé studenty
včera
Výhled počasí na další červencový týden. Teploty porostou
3. července 2026 21:58
Odstartoval filmový festival ve Varech. Hoffman si přišel pro Křišťálový glóbus
3. července 2026 21:00
Důchody dorazí kvůli svátkům později. Letos je to naposledy
3. července 2026 20:12
Hvězdy posunuly své týmy do osmifinále MS. Mexiko dál těší domácí fanoušky
3. července 2026 19:27
Tragická nehoda na Vysočině. Čelní střet kamionů nepřežil ani jeden z řidičů
3. července 2026 18:41
Policie prověřuje primáře z Děčína. Nahlásila ho nemocnice
3. července 2026 17:55
Je to tady zase. Lidé řeší, zda červencová volna ovlivní jejich nákupy
3. července 2026 17:19
Další překvapení na fotbalovém MS. Už v šestnáctifinále skončili Němci a Nizozemci
V rámci druhého hracího dne úvodního kola vyřazovací fáze právě probíhajícího mistrovství světa ve fotbale došlo k dalším překvapivým výsledkům. Postarali se o to favorizovaní Němci a Nizozemci. Zatímco Německo ve svém šestnáctifinále nestačilo na Paraguay poté, co nezvládlo penaltový rozstřel, Nizozemsko taktéž na penalty nepřešlo přes Maroko. Brazílie naopak žádné překvapení nepřipustila, i když první poločas s Japonskem se nevyvíjel zrovna podle jejích představ. Díky výrazně zlepšenému výkonu ve druhé půli ale favorizovaní Jihoameričané otočili skóre z 0:1 na 2:1.
Zdroj: David Holub