Ostrá dohra Jílkové: Foldyna jen kroutí hlavou. Tohle by prý měli pouštět na Silvestra

Diskuzní pořad české televize Máte slovo dlouhodobě vyvolává velmi ostré reakce. někteří volají po jeho zrušení, jiní na něj a jeho moderátorku Michaelu Jílkovou nedají dopustit. Ostré reakce vyvolal i nejnovější díl, ve kterém se diskutovalo o hlavě státu.

K pořadu Máte slovo se na sociálních sítích vrátil například poslanec ČSSD Jaroslav Foldyna. Tématem nejnovějšího dílu byl prezidentský systém a tak je jasné, že řeč byla především o prezidentovi Miloši Zemanovi a jeho chování.

„ČT1 pořad “Mate slovo” to je síla. Jiří Ovčáček prokazuje nesmírnou trpělivost a hlavně přehled. Michal Šmarda korektně a slušně. Jinak protistrana reprezentovaná panem Rakušan doplněný nějakým podivným jedince, působila zaťatě,“ komentuje výkony diskutujících poslanec.

„Demokracii ano, ale jen tu naši, prostě aktivisti, kteří prohrávají volby, ale o to více a hlasitěji vykřikuji. Toho podivného muže, co tam dovedli, by měli pouštět i na Silvestra,“ posmívá se šéfovi Starostů a nezávislých Foldyna.

To Rakušan bral účast v pořadu více s humorem. Na facebooku zveřejnil fotku, na které se na oko pere právě se sociálním demokratem Michalem Šmardou. „Dnešní Máte slovo s heslem: Nebát se a nekrást,“ napsal ke snímku.

„Nehorši na tom celém je, že jsem tímto poněkud perverzním způsobem slavil výročí svatby. Svatou trpělivost má spíš má žena...“ posteskl si poslanec.

Související

Michaela Jílková v pořadu Máte slovo

"Lidi, vzpamatujte se. Cestujte po Česku," apelovala u Jílkové seniorka

Globální pandemie nového koronaviru zcela ochromila dopravu a tím pádem i cestování a zahraniční dovolené. Více než polovina Čechů se momentálně chystá strávit prázdniny v tuzemsku. Máme ale jistotu, že když si zakoupíme zájezd, ať už v rámci Česka nebo v cizině, tak skutečně odjedeme, a v pořádku se vrátíme? Toto bylo tématem čtvrtečního pořadu Máte slovo Michaely Jílkové.

Více souvisejících

Máte slovo Jaroslav Foldyna Miloš Zeman Jiří Ovčáček Vít Rakušan (STAN) Michal Šmarda

Aktuálně se děje

před 18 minutami

před 39 minutami

před 1 hodinou

před 1 hodinou

před 2 hodinami

před 2 hodinami

Aktualizováno před 2 hodinami

před 2 hodinami

před 3 hodinami

před 3 hodinami

před 4 hodinami

před 4 hodinami

Pavel Ľupták

Slovensko zažilo po atentátu na Fica další útok na politika

Slovensko řeší další útok na politika. Ve čtvrtek byl v okrese Turčianske Teplice fyzicky napaden poslanec Pavel Ľupták z poslaneckého klubu Slovenské národní strany (SNS). Informovala o tom agentura TASR s odkazem na stranu Národná koalícia/Nezávislí kandidáti. Policie potvrdila, že v případu zahájila trestní stíhání. 

před 5 hodinami

před 5 hodinami

Joe Biden

Začíná klíčových 72 hodin. Biden připouští, že by mohl z voleb odstoupit, tvrdí americká média

Podle listu The New York Times začíná americký prezident Joe Biden připouštět, že by mohl prohrát listopadové volby a možná bude muset odstoupit z prezidentského klání. Vyplývá to z informací několika osob blízkých prezidentovi. Agentura Reuters uvedla, že někteří představitelé Demokratické strany považují Bidenovo odstoupení za otázku času. Podle televize CNN by se mohlo rozhodnout v příštích 72 hodinách.

před 7 hodinami

před 7 hodinami

před 7 hodinami

Bob Newhart

Zemřel legendární americký komik Bob Newhart

Z USA přišla další velmi smutná zpráva. Ve věku 94 let zemřel legendární americký stand-up komik a herec Bob Newhart. Informoval o tom magazín People. Newhart zemřel ve čtvrtek 18. července ve svém domě v Los Angeles po sérii krátkých nemocí.

před 8 hodinami

před 8 hodinami

před 9 hodinami

Počasí o víkendu: Meteorologové slibují tropický závěr týdne

Jak probíhající týden začal, tak také o víkendu vyvrcholí. Meteorologové předpokládají, že v neděli dosáhnou nejvyšší teploty opět tropických hodnot. Teploměr ukáže až 33 stupňů, vyplývá z předpovědi Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ). 

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy