Ty tlustá p*čo, z*rdi... Konvičkův Blok proti islámu se projevil v celé své kráse

Praha - Blok proti islámu pod vedením Martina Konvičky, který se na víkendovém sjezdu rozpadl, ukázal své brilantní komunikační schopnosti. Na facebookové stránce administrátoři neváhají sáhnout k velmi ostrým a vulgárním výrazům, sami však také schytali peprnou kritiku.

Blok proti islámu skončil a místo něj vznikla Iniciativa Martina Konvičky. Stalo se tak na víkendovém sněmu, který byl provázen nesouhlasem některých delegátů podporujících Janu Volfovou. Ti sněm krátce po zahájení opustili a následně bylo rozhodnuto o rozpuštění spolku. "Martin Konvička poté stanul v čele nového protiislamistického spolku s názvem názvem Iniciativa Martina Konvičky. Martin Konvička k tomu řekl: "Mým posláním není boj s Janou Volfovou a jejími vlčaty. Mým úkolem je zabránit islamizaci naší země a lidem otevřít oči, aby pochopili, že islám je v první řadě politická ideologie ničící lidské životy a svobodu"," píše se na facebooku Bloku proti islámu.

To ale řadu příznivců doslova vytočilo. "Ze začátku jste vypadali na to že můžete něco v tomhle státě napravit. Ale poslední dobou mě ty vaše žabomyší války začínají pěkně srát. Zase honíte koryta, zmrdi. Až tady bude vládnout Turek tak se všichni budeme houpat na jednom stromě. Vy sice možná o jednu dvě větve vejš. Ale mezi mrtvejma moc rozdíl neni. Tupci," napsal jeden z nyní už zřejmě bývalých sympatizantů strany.

"Prostě toto je konec, ještě ani nejste v parlamentu či v městech a už se drobíte, zakládáte zase něco jiného atd....takže se na Vás nedá spolehnout jak je vidět. Vypadali jste seriozně ze začátku,ale ted Vám moc nadějí nedávám..lidi jste otrávili nestabilitou ted a vlastně ani nevíme co je pravda...takže ze všeho zbyly trosky a jen kecy na netu ....." uvedl další.

"Co k tomu říct opět česká povaha. Moc jsem Vám všem fandil.Teď se žerete mezi sebou a pravděpodobně dělíte funkce ,které ještě nemáte...Jste fakt blbci ,místo aby jste táhli za jeden provaz tak to zas všechno pošlete doprdele...a po volbách se budete hádat, kdo že může za ty 2% procenta...Jděte k šípku ,myslím tím do prdele....Zlatý Kotleba na Slovenku ,ale Vám se o tom už může jen zdát jen v nejdivočejších snech.Spánebohem," naštval se další diskutující.

Tohle si Volfová za rámeček nedá

Podrobnou verzi příběhu dodal člen spolku Tomáš Neumaier, který uvedl, že delegáti odešli ze sněmu na protest proti manipulování Martinem Konvičkou a Petrem Hamplem, kteří nevpustili řádně zvolené delegáty na sněm. "Po návrhu hlasování, že chtějí zrušit Blok proti islámu a převést peníze do Islám v ČR nechceme se zvedli další delegáti, celkem jich odešla více než polovina. Následně, již bez naší přítomnosti, delegáti kolem Petra Hampla vyloučili Martina Konvičku a rozpustili Blok proti islámu," popsal ve zkrácené verzi na sociální síti.

Nejprve podle něj nebyli vpuštěni na sněm liberečtí delegáti a někteří členové BPI jako hosté. V průběhu hlasování se poté zvedl Radek Nováček a pustil se do vedení spolkuprávě za svévolné nevpuštění delegátů Libereckého kraje. "Načež se zhruba třetina sálu zvedla a odešla. Na místě zůstali mj. delegáti Středočeského kraje. Když však pánové navrhli zrušení Bloku proti islámu a vyvedení peněz do Islám v ČR nechceme, i oni se zvedli a odešli. V tu chvíli se sněm nejspíše stal neusnášení schopný. Nejspíše proto, že na místě bylo i několik náhradníků. Pokud by se počítali jen delegáti, odešla nadpoloviční většina. Co se dělo dál nevím, avšak výsledkem sněmu je vyloučení Martina Konvičky z Bloku proti islámu a rozpuštění Bloku proti islámu," dodal.

To zřejmě těžce nesl jeden z administrátorů facebookové stránky Bloku proti islámu, který neváhal sáhnout až k peprným výrazům. "... debile. Kdo zná Neumaiera a kdo zná Konvu? Kdo má na krku trest. stíhání, kdo ohrozil sebe, svou rodinu, honěj ho po soudech? Makej 7 let jako Konva, NEBO ASPOŇ MĚSÍC, a pak si dej facku," napsal v odpovědi na jeden z příspěvků. "Jestli chceš, nechám Ti zavolat tágo na Nuselák. Zpět ale ne," uvedl v další odpovědi v nastalé diskuzi.

Pomyslným vrcholem jednání Bloku proti islámu je velmi ostrá kritika Jany Volfové. "Jaké dluhy za obhajobu, když už zaplatili 640 nebo kolik tisíc? Navíc MATES VÍ, ŽE MU CÁLNU, CO BUDE TŘEBA. jemu jedinému ,.... nedávno např. dostal pár babek za jisté trestní oznámení, ty tlustá píčo," napsal Blok proti islámu v příspěvku, který nakonec po četné kritice smazal.

Související

Více souvisejících

Blok proti islámu

Aktuálně se děje

včera

včera

včera

Zbyněk Stanjura

ODS po volbách nepočítá s vytvořením vládní koalice s hnutím ANO

Podle ministra financí a prvního místopředsedy ODS Zbyňka Stanjury strana nepočítá s možností vytvoření vládní koalice s hnutím ANO po příštích sněmovních volbách v roce 2025. Stanjura to uvedl v České televizi v podvečer. Podle něj se ODS bude příští rok snažit o volební vítězství s cílem získat pozici premiéra a stát se nejsilnější vládní stranou.

včera

Volodymyr Zelenskyj

Zelenskyj podepsal zákon o mobilizaci

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj podepsal v úterý zákon o mobilizaci zaměřený na zvýšení počtu vojáků ukrajinské armády, informovala agentura AFP. Hlavní ustanovení zákona vstoupí v platnost měsíc po datu podpisu, tedy 16. května.

včera

včera

Vladimir Putin

Kreml jednal s Íránem. Varuje před katastrofálními následky

Ruský prezident Vladimir Putin v úterý telefonicky mluvil se svým íránským protějškem Ebráhimem Raísím, kterému řekl, že další eskalace napětí na Blízkém východě může mít katastrofální následky pro celý region. Zároveň vyjádřil naději, že všechny strany projeví zdrženlivost a zabrání novému kolu konfrontace, uvedla agentura AFP s odvoláním na prohlášení Kremlu.

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

Jan Cimický

Cimického u soudu hájila spolupracovnice, psychiatr opět nedorazil

V úterý pokračoval soud s psychiatrem Janem Cimickým, který je od loňska obžalován ze znásilnění a vydírání. Cimický dnes k soudu opět nedorazil. K výslechu se dostavily jeho spolupracovnice, přičemž jedna z nich řekla, že si myslí, že se její kolega ničeho nedopustil. 

včera

včera

Léky, ilustrační fotografie.

Algifen má výpadek. Za kapky existují alternativy, ujišťuje ministerstvo

Z výrobních důvodů panuje v Česku krátkodobý výpadek léku Algifen NEO. Ministerstvo zdravotnictví v pondělí uvedlo, že jedná se společností Teva o urychlení jeho dodávek. Lékaři byli informováni o možných alternativách, které jsou k dispozici v dostatečném množství. Algifen by měl být podle výrobce opět dostupný od konce května. 

včera

včera

včera

Dánský Notre-Dame: Ikonická budova Kodaně v plamenech, zhroucení věže lidem vyrazilo dech

Dánskou historickou budovu staré burzy v centru Kodaně zachvátil požár. Børsen ze 17. století je jednou z nejstarších budov města a podle serveru BBC zhroucení ikonické věže obyvatelům Dánska vyrazilo dech.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy