Ty tlustá p*čo, z*rdi... Konvičkův Blok proti islámu se projevil v celé své kráse

Praha - Blok proti islámu pod vedením Martina Konvičky, který se na víkendovém sjezdu rozpadl, ukázal své brilantní komunikační schopnosti. Na facebookové stránce administrátoři neváhají sáhnout k velmi ostrým a vulgárním výrazům, sami však také schytali peprnou kritiku.

Blok proti islámu skončil a místo něj vznikla Iniciativa Martina Konvičky. Stalo se tak na víkendovém sněmu, který byl provázen nesouhlasem některých delegátů podporujících Janu Volfovou. Ti sněm krátce po zahájení opustili a následně bylo rozhodnuto o rozpuštění spolku. "Martin Konvička poté stanul v čele nového protiislamistického spolku s názvem názvem Iniciativa Martina Konvičky. Martin Konvička k tomu řekl: "Mým posláním není boj s Janou Volfovou a jejími vlčaty. Mým úkolem je zabránit islamizaci naší země a lidem otevřít oči, aby pochopili, že islám je v první řadě politická ideologie ničící lidské životy a svobodu"," píše se na facebooku Bloku proti islámu.

To ale řadu příznivců doslova vytočilo. "Ze začátku jste vypadali na to že můžete něco v tomhle státě napravit. Ale poslední dobou mě ty vaše žabomyší války začínají pěkně srát. Zase honíte koryta, zmrdi. Až tady bude vládnout Turek tak se všichni budeme houpat na jednom stromě. Vy sice možná o jednu dvě větve vejš. Ale mezi mrtvejma moc rozdíl neni. Tupci," napsal jeden z nyní už zřejmě bývalých sympatizantů strany.

"Prostě toto je konec, ještě ani nejste v parlamentu či v městech a už se drobíte, zakládáte zase něco jiného atd....takže se na Vás nedá spolehnout jak je vidět. Vypadali jste seriozně ze začátku,ale ted Vám moc nadějí nedávám..lidi jste otrávili nestabilitou ted a vlastně ani nevíme co je pravda...takže ze všeho zbyly trosky a jen kecy na netu ....." uvedl další.

"Co k tomu říct opět česká povaha. Moc jsem Vám všem fandil.Teď se žerete mezi sebou a pravděpodobně dělíte funkce ,které ještě nemáte...Jste fakt blbci ,místo aby jste táhli za jeden provaz tak to zas všechno pošlete doprdele...a po volbách se budete hádat, kdo že může za ty 2% procenta...Jděte k šípku ,myslím tím do prdele....Zlatý Kotleba na Slovenku ,ale Vám se o tom už může jen zdát jen v nejdivočejších snech.Spánebohem," naštval se další diskutující.

Tohle si Volfová za rámeček nedá

Podrobnou verzi příběhu dodal člen spolku Tomáš Neumaier, který uvedl, že delegáti odešli ze sněmu na protest proti manipulování Martinem Konvičkou a Petrem Hamplem, kteří nevpustili řádně zvolené delegáty na sněm. "Po návrhu hlasování, že chtějí zrušit Blok proti islámu a převést peníze do Islám v ČR nechceme se zvedli další delegáti, celkem jich odešla více než polovina. Následně, již bez naší přítomnosti, delegáti kolem Petra Hampla vyloučili Martina Konvičku a rozpustili Blok proti islámu," popsal ve zkrácené verzi na sociální síti.

Nejprve podle něj nebyli vpuštěni na sněm liberečtí delegáti a někteří členové BPI jako hosté. V průběhu hlasování se poté zvedl Radek Nováček a pustil se do vedení spolkuprávě za svévolné nevpuštění delegátů Libereckého kraje. "Načež se zhruba třetina sálu zvedla a odešla. Na místě zůstali mj. delegáti Středočeského kraje. Když však pánové navrhli zrušení Bloku proti islámu a vyvedení peněz do Islám v ČR nechceme, i oni se zvedli a odešli. V tu chvíli se sněm nejspíše stal neusnášení schopný. Nejspíše proto, že na místě bylo i několik náhradníků. Pokud by se počítali jen delegáti, odešla nadpoloviční většina. Co se dělo dál nevím, avšak výsledkem sněmu je vyloučení Martina Konvičky z Bloku proti islámu a rozpuštění Bloku proti islámu," dodal.

To zřejmě těžce nesl jeden z administrátorů facebookové stránky Bloku proti islámu, který neváhal sáhnout až k peprným výrazům. "... debile. Kdo zná Neumaiera a kdo zná Konvu? Kdo má na krku trest. stíhání, kdo ohrozil sebe, svou rodinu, honěj ho po soudech? Makej 7 let jako Konva, NEBO ASPOŇ MĚSÍC, a pak si dej facku," napsal v odpovědi na jeden z příspěvků. "Jestli chceš, nechám Ti zavolat tágo na Nuselák. Zpět ale ne," uvedl v další odpovědi v nastalé diskuzi.

Pomyslným vrcholem jednání Bloku proti islámu je velmi ostrá kritika Jany Volfové. "Jaké dluhy za obhajobu, když už zaplatili 640 nebo kolik tisíc? Navíc MATES VÍ, ŽE MU CÁLNU, CO BUDE TŘEBA. jemu jedinému ,.... nedávno např. dostal pár babek za jisté trestní oznámení, ty tlustá píčo," napsal Blok proti islámu v příspěvku, který nakonec po četné kritice smazal.

Související

Více souvisejících

Blok proti islámu

Aktuálně se děje

Aktualizováno před 12 minutami

Covid-19 (koronavirus SARS-CoV-2)

Přístup ke covidu se změní. Lékaři budou místo izolace moci doporučovat roušky

Až při onemocnění covidem-19 nebude povinná izolace, budou moci lékaři místo ní podle ministerstva zdravotnictví zvážit i použití ochrany dýchacích cest. Vyplývá to z chystané úpravy vyhlášky o systému epidemiologické bdělosti pro onemocnění covidem-19, kterou ministerstvo plánuje zrušit povinné izolace. Změna by měla nastat zřejmě v polovině dubna. Izolace ruší i další země EU, například Slovensko od 20. března. V Česku je domácí izolace povinná na sedm dní po pozitivním test

před 27 minutami

Tornádo

Mississippi se prohnalo tornádo a bouře, nejméně 14 lidí zemřelo

Nejméně 14 lidí zahynulo v jižním americkém státě Mississippi, kterým se v noci na dnešek prohnalo ničivé tornádo spolu se silnými bouřemi. Uvedla to stanice ABC s odvoláním na místní a federální úřady, podle nichž jsou škody hlášeny z pásu území o délce až 160 kilometrů.

před 35 minutami

před 48 minutami

před 1 hodinou

Stíhací letoun F-15 Eagle, ilustrační fotografie

Počet obětí amerických náletů na proíránské bojovníky v Sýrii stoupl na 19

Na 19 stoupl počet obětí pátečního odvetného náletu Spojených států proti skupinám napojeným na Írán v Sýrii. Ty Američané viní z útoku dronem, při němž ve čtvrtek jeden člověk zemřel a šest bylo zraněno. O aktuální bilanci informovala agentura Reuters s odkazem na dnešní prohlášení Syrské organizace pro lidská práva (SOHR). Podle televize Al-Džazíra proíránské skupiny v Sýrii varovaly Američany, že mají dostatek sil na to, aby na další případné nálety USA na své pozice mohly reagovat.

před 1 hodinou

sněžka

Sněžku zasáhl vítr o síle orkánu, lanovka je zastavena

Sněžku dnes ráno zasáhl vítr o síle orkánu. Podle dat z měřicí stanice Poštovny Anežka na vrcholu Sněžky rychlost větru po 07:00 v nárazu dosáhla téměř 124 kilometrů v hodině. Kvůli silnému větru se dnes nerozjel horní úsek lanovky z Pece pod Sněžkou na Sněžku. Lanovka na Sněžku může jezdit do rychlosti větru 60 kilometrů v hodině, uvedli lanovkáři na webu. Provoz ostatních lanovek v Krkonoších vítr neomezil.

před 1 hodinou

před 2 hodinami

před 3 hodinami

Markéta Pekarová Adamová

Pekarová: Nedostatek léků na českém trhu by mohly pomoci vyřešit dodávky z Jižní Koreje

Nedostatek některých léků na českém trhu by mohly pomoci vyřešit dodávky z Jižní Koreje. ČTK to dnes ze Soulu před svým odletem na Tchaj-wan telefonicky řekla předsedkyně Poslanecké sněmovny Markéta Pekarová Adamová, která o věci hovořila s jihokorejským premiérem Han Duk-soem. O podle ní "klíčové záležitosti" s korejskými partnery vyjednával také náměstek ministerstva zdravotnictví Jakub Dvořáček. Pekarová upozornila, že před vstupem jihokorejských léčiv na český trh je nutné ještě například posouzení Státním ústavem pro kontrolu léčiv (SÚKL).

před 3 hodinami

před 3 hodinami

před 3 hodinami

Policie Rusko, ilustrační foto

Jak obrázek nakreslený dívkou z Ruska vedl k policejnímu vyšetřování

Na zdi v centru města Jefremov na jihozápadě Ruska jsou obrovské fotografie maskovaných ruských vojáků a písmen Z a V symbolizujících takzvanou speciální vojenskou operaci na Ukrajině. Toto je oficiální, patriotický obraz invaze do sousední země. Ale v tomto městě 200 kilometrů jižně od Moskvy se dá najít i jiný a velmi odlišný obraz války, píše britská BBC na svých internetových stránkách.

před 3 hodinami

před 4 hodinami

Gordon Moore

Zemřel spoluzakladatel Intelu Gordon Moore, bylo mu 94 let

Ve věku 94 let zemřel v pátek Gordon Moore, spoluzakladatel společnosti Intel a průkopník polovodičového průmyslu, jehož Mooreův zákon předpověděl neustálý nárůst výpočetního výkonu obvodů v elektronice na celá desetiletí. Oznámila to firma Intel a Mooreova rodinná dobročinná nadace.

před 4 hodinami

před 4 hodinami

Změna času

V neděli začne platit letní čas, noc se o hodinu zkrátí

V neděli začne v Česku platit letní čas, takže se noc na neděli o hodinu zkrátí. V 02:00 se hodiny posunou na 03:00. Letní čas pak potrvá do 29. října. Podle některých odborníků má střídání času negativní vliv na zdraví a psychiku lidí a neplní již svůj původní účel, tedy úsporu energií.

před 4 hodinami

před 4 hodinami

včera

Americký prezident Joe Biden.

Biden a Trudeau se zavázali společně postavit autoritářským režimům

Americký prezident Joe Biden a kanadský premiér Justin Trudeau se zavázali společně postavit proti autoritářským režimům. Částečně i tím, že sníží svou závislost na jiných zemích, pokud jde o kritické minerály a polovodiče. Vyplynulo to z dnešní návštěvy Bidena v Kanadě, uvedla agentura Reuters.

Aktualizováno včera

Ukrajinští obránci za uplynulý den odrazili 79 útoků ruských invazních sil

Ukrajinští obránci za uplynulý den odrazili 79 útoků ruských invazních sil, které své hlavní úsilí nadále soustředí na ofenzivní operace ve směru na ukrajinská města Lyman, Bachmut, Avdijivku, Marjinku a Šachtarske. Ve své pravidelné ranní operační zprávě to dnes uvedl ukrajinský generální štáb.

Zdroj: ČTK

Další zprávy