StarDance 2023 představila tančící hvězdy. Na parketu bude Krajčo nebo Chýlková

Česká televize dnes představila desítku soutěžících, kteří budou po letních prázdninách bojovat o titul krále a královny tanečního parketu. Na Kavčích horách totiž chystají dvanáctou řadu taneční show StarDance. První epizoda poběží na obrazovkách v říjnu.

"Tak to jsou oni!" píše se u fotografie, na které je všech deset účastníků připravované další řady soutěže. Česká televize ji dnes zveřejnila na facebookovém profilu StarDance. Už tradičně nechybí v sestavě umělci, sportovci a další známé osobnosti.

Mezi největší hvězdy patří herci Ivana Chýlková a David Prachař, zpěvák a skladatel Richard Krajčo či modelka a moderátorka Iva Kubelková. Show se zúčastní také manželský pár Adamczykových - herec Marek a snowboardistka Eva (za svobodna Samková).

Nejpřekvapivějším jménem pro diváky bude herečka Darija Pavlovičová. Desítku soutěžících pak doplňují zpěvačka Tereza Mašková, cukrář Josef Maršálek a vodní slalomář Vavřinec Hradilek.

Při starém vše zůstává u moderátorů a v podstatě i u porotců. Pořadem budou provázet Marek Eben a Tereza Kostková, výkony celebrit a jejich tanečních partnerů se chystají hodnotit Zdeněk Chlopčík, Tatiana Drexler a Richard Genzer. Jan Tománek se vrátí na parket.

StarDance naposledy proběhla na podzim 2021. Vítězi jedenácté řady se stali herec Jan Cina a jeho taneční partnerka Adriana Mašková. Ve finále se s nimi utkali farářka Martina Viktorie Kopecká a krasobruslař Tomáš Verner.

Související

Více souvisejících

StarDance Česká televize Richard Krajčo Ivana Chýlková (herečka) David Prachař (herec) Marek Adamczyk (herec) Eva Samková (snowboardistka) Iva Kubelková Vavřinec Hradilek (kajakář)

Aktuálně se děje

před 4 minutami

před 50 minutami

před 1 hodinou

Dvouletý Martínek trpí AADC syndromem.

Češi vybrali 150 milionů na pomoc Martínkovi. Sbírka se danit nebude

Téměř 150 milionů se vybralo na nákladnou léčbu dvouletého Martínka, jemuž byl diagnostikován vzácný AADC syndrom. Pomoci by měla genová terapie, kterou však zdravotní pojišťovna odmítla zaplatit. Rodina bude mít získané prostředky k dispozici v celé výši, příjem ze sbírky totiž nepodléhá zdanění. 

před 2 hodinami

před 3 hodinami

před 3 hodinami

před 4 hodinami

před 6 hodinami

před 6 hodinami

před 7 hodinami

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

Národní rada Slovenské republiky (Českou obdobou je Poslanecká sněmovna Parlamentu České republiky)

EU varuje sociální sítě kvůli volbám na Slovensku. Hrozí vysoké pokuty

Evropská komise varovala sociální sítě firem Alphabet, TikTok a Meta před potenciálním šířením lživých zpráv v rámci předvolební kampaně na Slovensku, kde se za pár dní odehrají volby do Národní rady. Zavedená pravidla vyžadují pravidelnou kontrolu obsahu ze strany technologických společností tak, aby se zde co nejméně vyskytoval nelegální obsah. 

včera

včera

včera

Rakušan musí z vlády, jinak budeme hlasovat o nedůvěře, vzkazuje ANO

Nejsilnější sněmovní opoziční hnutí ANO hodlá do konce příštího týdne sesbírat podpisy pro případné hlasování o nedůvěře vládě, pokud z ní nebude odvolán ministr vnitra Vít Rakušan (STAN) kvůli kauza kolem šifrovaného telefonu. Na úterní tiskové konferenci to řekla šéfka poslanců ANO Alena Schillerová.

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy