Výzva: mediální skupina INCORP přijme redaktory

Redakce zpravodajských titulů mediální skupiny INCORP a.s. přijme do svých řad právě vás, šikovné kreativní jednotlivce, kteří ovládáte rodnou češtinu tak dobře, abyste v kombinaci s vašimi zkušenostmi či základy nebo studiem žurnalistiky byli schopni tvořit kvalitní a ověřené zpravodajství.

A koho hledáme? Přesně vás. Pracovité osoby se zkušenostmi a zápalem pro novinařinu. Hledáme jak zkušená novinářská esa, tak mladé začínající novinářské tváře, které se v našich řadách stanou kvalitní posilou české žurnalistiky.

Mediální skupina INCORP věnuje nemalé úsilí přetavené do tvorby kvalitního ověřeného obsahu na denní bázi. Hledáme osoby, které rozumí dění v české a zahraniční politice a dokáží se orientovat ve světě událostí.

Hledáme zájemce pro tyto oblasti:

Redaktorka či redaktor pro Domácí události a politiku
 - politika celostátní, regionální
 - denní události z měst, regionů
 - zajímavosti z České republiky

Redaktorka či redaktor pro Světové události a politiku
 - pro oblast EU
 - pro oblast Východní Evropa, Rusko, Ukrajina
 - pro oblast Španělsko, Francie, Portugalsko
 - pro oblast Slovensko, Polsko, Maďarsko
 - pro oblast Blízký Východ
 - pro zpravodajství z USA, jižní a severní Amerika
 - pro oblast Asie

Redaktorka či redaktor pro Ekonomické zpravodajství
 - finanční trhy
 - sociální politika
 - půjčky, úvěry, úroky, ČNB
 - bydlení, hypotéky
 - bankovní sektor
 - pojišťovnictví
 - podnikatelská sféra

Redaktorka či redaktor pro Sport
 - všeobecný přehled a nebo specializace na konkrétní sporty

Redaktorka či redaktor pro Kulturu
 - pro divadla
 - pro filmovou tvorbu, recenze
 - pro hudební scénu všeobecné žánry

Redaktorka či redaktor pro zpravodajství ze společnosti (bulvár)
 - osobnosti
 - orientace v oblasti celebrit a jejich kauz
 - lifestyle
 - horoskopy
 - zpracování událostí a nápadů

Pracujte v tom správném kolektivu a naučte se rozumět mediálnímu světu. U nás získáte možnosti komunikovat s domácími a světovými politiky, osobnostmi. Nesmíte se stydět, obávat se rozhovorů, musíte umět komunikovat a umět vystupovat před lidmi.

Pokud některé z těchto předpokladů splňujete, napište vzorovou autorskou zprávu, se kterou nás oslovte na e-mailu info(@)incorp.media.

Těšíme se.

Související

Více souvisejících

mediální skupina INCORP a.s.

Aktuálně se děje

včera

Delon, Alain

Delon opět zaměstnává justici. Má desítky zbraní, ale bez oprávnění

Francouzská policie provedla domovní prohlídku u legendárního Alaina Delona a nestačila se divit. Ačkoliv slavný herec nevlastní zbrojní průkaz, našlo se 72 střelných zbraní a přes tři tisíce kusů munice. Na pozemku je navíc soukromá střelnice. Zahájeno tak bylo vyšetřování kvůli podezření z nelegálního držení zbraní.

včera

Fotbal, ilustrační fotografie

O první jarní trenérský vyhazov se postarali v Olomouci. Po nevydařených výsledcích končí Jílek

Po čtyřech jarních kolech fotbalové Fortuna ligy přikročil první prvoligový klub ke změně trenéra. Stalo se tak v Olomouci, kde se kvůli třem prohrám a jedné remíze rozhodlo klubové vedení ukončit spolupráci s trenérem Václavem Jílkem. Zároveň ve svém pondělním prohlášení klub uvedl, že ho nahradí dosavadní asistent Jiří Saňák, přičemž ale půjde o dočasnou variantu.

včera

včera

včera

včera

Jaromír Soukup (TV Barrandov)

Soukup získal pro TV Barrandov ochranu před věřiteli. Dostal tři měsíce na nápravu

Už to není tajné. Firma Barrandov Televizní Studio podnikatele Jaromíra Soukupa dluží téměř miliardu korun, ukazují údaje v insolvenčním rejstříku. Pražský městský soud v pondělí souhlasil s návrhem firmy a vyhlásil moratorium na majetek dlužníka, které na tři měsíce ochrání společnost před věřiteli. Je ale nutné připravit reorganizaci. 

včera

Praha hostila summit premiérů zemí V4. (27.2.2024)

Nelehký summit V4 v Praze. Představy zemí o pomoci Ukrajině se liší

Premiéři zemí V4 se na úterním summitu v Praze shodli, že ruská agrese vůči Ukrajině je porušením mezinárodního práva. Kyjev podle všech čtyř státníků potřebuje pomoc, rozdílné jsou jen představy o ní. Podle českého premiéra Petra Fialy (ODS) nebyla dnešní diskuze politiků lehká. 

včera

včera

včera

včera

film Po čem muži touží

České romantické komedie: Spotřební zboží a nepochopení žánru? Proč kvalitativně nestačí na filmy Láska nebeská či Pretty Woman?

České romantické komedie jsou v posledních letech často zmiňované téma. V internetových diskusích panuje přesvědčení, že se u nás netočí nic jiného a nedá se na ně dívat, přesto jsou stále komerčně úspěšné. Je tomu ale skutečně tak? A jsou skloňované kasovní trháky opravdu romantickými komediemi? Nebo je to zkrátka trochu složitější? 

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

Severokorejské továrny se nezastaví. Rusko zásobují municí výměnou za jídlo

Podle jihokorejského ministra obrany Sina Won-sika pracují severokorejské muniční továrny na plný výkon s cílem dodávat zbraně do Ruska výměnou za potraviny a další komodity.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy