Zima udeřila na D1. Večer se staly dvě nehody, kolona měla pět kilometrů

Počasí v sobotu večer způsobilo velké dopravní komplikace na páteřní české dálnici. Policie informovala nejméně o dvou nehodách za účasti několika vozidel na D1. Vytvořily se několikakilometrové kolony. 

První nehoda se stala kolem 21. hodiny na 129. kilometru dálnice ve směru na Brno, podle policistů se srazilo několik vozidel. Dopravní situace na Vysočině se následně nadále komplikovala. 

Strážci zákona ve 21:40 přijali oznámení o další nehodě několika vozidel, která se stala za 127. kilometrem ve směru na Brno. Řidiče proto nabádali k jízdě se zvýšenou opatrností. Provoz se podařilo obnovit krátce před půlnocí, kdy kolona za nehodami dosahovala délky pěti kilometrů.

Meteorologové očekávají místy sněhové přeháňky i dnes, přičemž v nočních a ranních hodinách se bude vytvářet náledí. Nejvyšší denní teploty se budou držet kolem nuly. 

Související

Více souvisejících

Dopravní nehody Dálnice D1 Kraj Vysočina Policie ČR

Aktuálně se děje

před 1 hodinou

před 2 hodinami

před 3 hodinami

před 4 hodinami

před 4 hodinami

před 4 hodinami

před 5 hodinami

před 5 hodinami

před 5 hodinami

Dominik Feri

Feri míří na tři roky do vězení, rozhodl odvolací soud

Exposlanec Dominik Feri půjde na tři roky do vězení za znásilnění dvou dívek a jeden další pokus o znásilnění, rozhodl odvolací soud v pondělí. Feri byl už loni v listopadu uznán vinným ve všech třech bodech obžaloby a potrestán nepodmíněným trestem v délce tří let. Někdejší politik, který vinu odmítá, se může dovolat k Nejvyššímu soudu.

před 6 hodinami

před 6 hodinami

Válka v Izraeli

Válka v Pásmu Gazy má už 34 tisíc mrtvých. Úřady nacházejí stovky těl u nemocnic

Pracovníci úřadu civilní obrany v Pásmu Gazy od pátku vyzvedli těla 210 Palestinců z improvizovaného pohřebiště v areálu nemocnice Násir ve městě Chán Júnis na jihu oblasti, informuje agentura AP. Od začátku izraelské operace loni v říjnu v Pásmu Gazy zemřelo nejméně 34 151 Palestinců a dalších 77 084 bylo zraněno, sdělily dnes tamní úřady.

před 7 hodinami

před 7 hodinami

před 8 hodinami

před 8 hodinami

před 9 hodinami

před 9 hodinami

před 10 hodinami

před 10 hodinami

před 11 hodinami

Zemřela Hana Brejchová, mladší z dvojice herecky nadaných sester

Den po oznámení ohledně Josefa Laufera přichází další smutná zpráva. Ve věku 77 let zemřela Hana Brejchová, mladší ze sesterského dua a hvězda filmu Lásky jedné plavovlásky režiséra Miloše Formana. 

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy