Berenika Kohoutová

YouTube

Žebříček videí YouTube ovládli čeští interpreti, kraluje Karel Gott

Šest z deseti nejúspěšnějších hudebních videí roku 2019 na lokální verzi serveru YouTube je z české produkce. Žebříčku YouTube Rewind v ČR kraluje Karel Gott a jeho společná píseň s dcerou Charlottou Ellou pod názvem Srdce nehasnou, která zaznamenala 29 milionů zhlédnutí. Do první desítky se probojovala také například Berenika Kohoutová nebo rapper Viktor Sheen.
Autogramiáda nové knihy. Zleva: Berenika Kohoutová, Marika Šoposká, Kristýna Nezvedová Rozhovor

Berenika Kohoutová: Sedmilhářky příjemně balamutí, staňte se jimi i vy

Rozhovor - Berenika Kohoutová je mladá úspěšná herečka, proslavila se rolemi v seriálech Ulice, Ordinace v růžové zahradě či Soukromé pasti. Zahrála si ve filmech jako Můj vysvlečenej deník, Cesta do Říma nebo Muži v naději. Se svojí hereckou kolegyní a kamarádkou Marikou Šoposkou začaly psát blog Sedmilhářky, kam publikovaly nejrůznější příběhy a příhody ze života. Blog se stal natolik oblíbeným, že se děvčata rozhodla pro stejnojmennou knižní publikaci, která se před pár dny objevila na pultech knihkupectví. Berenika Kohoutová v rozhovoru pro EuroZprávy.cz prozradila pozadí vzniku knihy, její poselství, ale také pocit z toho, když se mezi fanoušky objeví muž Sedmilhář.
Berenika Kohoutová a Marika Šoposká se svojí knihou Sedmilhářky

Jsou dvě a mají jasná pravidla! Novou knihu Sedmilhářky pokřtili hvězdní kmotři

Praha - Dvě mladé herečky Berenika Kohoutová a Marika Šoposká vydávají svůj deník plný (ne)skutečných příběhů o tom, jak žijí, co dělají a čím se baví dvě Sedmilhářky. Co takové Sedmilhářky dělají? Nedodržují žádná pravidla, rychlost, předpisy, předbíhají ve frontách, zvoní na cizí zvonky a zapomínají dětem vyměňovat pleny… Kmotry knihy se staly slavné osobnosti v čele s Ivanou Chýlkovou nebo Evou Holubovou.
Letní komedie Patrika Hartla 4 sestry. V hlavních rolích Jana Stryková, Ivana Chýlková, Anna Šišková a Berenika Kohoutová.

Metropolitní léto hereckých osobností představuje svoje letošní hvězdy

Praha - Divadlo Studio DVA připravilo rekordních 87 představení třináctého ročníku Metropolitního léta hereckých osobností. Na Letní scéně Vyšehrad se představí světová premiéra komedie Patrika Hartla 4 sestry, v hlavních rolích s Ivanou Chýlkovou, Annou Šiškovou, Janou Strykovou, Berenikou Kohoutovou a Romanem Štabrňákem. Nebudou chybět ani osvědčené tituly z minulých let, stejně jako hudební setkání pod širým nebem.

Aktuálně se děje

před 1 minutou

před 58 minutami

Aktualizováno před 1 hodinou

před 2 hodinami

před 2 hodinami

Petr Fiala

Vláda schválila novou obrannou strategii, reaguje na válku na Ukrajině

Česko bude mít novou obrannou strategii, která reaguje na aktuální bezpečnostní situaci v Evropě, která se zásadně zhoršila po ruském útoku na Ukrajinu. Dokument schválila vláda Petra Fialy na jednání ve středu 4. října 2023. Podpořila také poslanecký návrh novely školského zákona, který mimo jiné zavádí elektronický systém přihlášek na střední školy a rozhodla o dočasném znovuzavedení ochrany vnitřních hranic se Slovenskem na dobu deseti dnů.

před 3 hodinami

před 3 hodinami

před 4 hodinami

před 4 hodinami

Wagnerova skupina v Rostově na Donu (24. června 2023).

Co pro Ukrajinu znamená návrat wagnerovců? Za určitých podmínek představuje vážnou hrozbu

Po srpnovém úmrtí velitele Wagnerovy skupiny Jevgenije Prigožina se zdálo, že budoucnost pro jeho žoldáky nevypadá nijak příznivě. Část z nich se odebrala do Běloruska, zatímco jiní podle nejrůznějších zpráv skončili zpátky v Africe, kde se v minulosti zapojovali do konfliktů v několika státech. Nejnovější zprávy ale hovoří o jejich návratu na Ukrajinu, kde mohou v případě sjednocení pod novým velitelem představovat pro Kyjev vážný problém.

před 5 hodinami

před 5 hodinami

Moungi Bawendi, Louis Brus a Alexej Jekimov

Nobelovu cenu za chemii získala trojice vědců z USA a Ruska za kvantové tečky

Trojice vědců z USA a Ruska letos získala Nobelovu cenu za chemii za své revoluční objevy a výzkum polovodičových nanokrystalů známých jako kvantové tečky. Laureáty jsou Moungi Bawendi, Louis Brus a Alexej Jekimov. Informace o čerstvých vítězích unikla na veřejnost několik hodin před oficiálním oznámením Královské švédské akademie věd.

před 6 hodinami

před 6 hodinami

před 7 hodinami

před 8 hodinami

před 8 hodinami

V Benátkách se zřítil autobus z nadjezdu

Proč došlo k tragédii v Benátkách? Itálie má zatím jediné vysvětlení

Za zřícením autobusu z nadjezdu nad železniční tratí u Benátek, při němž zemřelo nejméně 21 lidí, může podle prvních informací stát chyba řidiče. Čtyřicetiletý Alberto Rizzotto z provincie Treviso je jedinou italskou obětí nehody a policie pracuje s verzí, že zkušený řidič mohl trpět zdravotními problémy.

před 9 hodinami

před 9 hodinami

Policisté zastavili dodávku s migranty

Policisté zadrželi už desítky příchozích migrantů. Slovensko zavádí hraniční kontroly s Maďarskem

Slovenská vláda v Bratislavě dnes rozhodla, že od čtvrtka dočasně zavede kontroly na hranicích s Maďarskem kvůli migrační situaci. Tento krok je pokračováním podobných opatření, která v úterý ohlásily také Česká republika, Polsko a Rakousko. Krátce poté, co Česko začalo na hranicích se Slovenskem kontrolovat vytipovaná vozidla, už policie zachytila desítky nelegálních migrantů.

před 10 hodinami

Jednání v Baku s prezidentem Ilhamem Alijevem. Tajemník Jurij Kim a hlavní poradce pro jednání Kavkazu Louis Bono řeší naléhavou humanitární situaci v Náhorním Karabachu.

Politico: USA, EU a Rusko před útokem Ázerbájdžánu tajně jednali o Náhorním Karabachu

Zástupci Spojených států, Evropské unie a Ruska se v září setkali v Turecku na neveřejných mimořádných jednáních, s cílem najít řešení pro složitou situaci týkající se Náhorního Karabachu. Tato schůzka se uskutečnila jen krátce před tím, než Ázerbájdžán zahájil vojenskou ofenzivu, snažící se získat kontrolu nad územím spravovaným etnickými Armény. 

před 10 hodinami

Počasí v noci dalo hasičům zabrat. Zlámané stromy místy zastavily dopravu

Bouřky a silný vítr, které v úterý večer a v noci zasáhly Česko, lámaly stromy, ničily střechy i elektrická vedení. Hasiči měli napříč několika kraji stovky výjezdů. 

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy