čstv

Ilustrační fotografie

Šéf ČSTV chce žalovat Hušáka a bývalé vedení Sazky

Praha - Český svaz tělesné výchovy (ČSTV) na své valné hromadě za týden rozhodne o podání žaloby na bývalého šéfa zkrachovalé Sazky Aleše Hušáka a jeho tehdejší management. V nedělním pořadu ČT Otázky Václava Moravce to řekl předseda ČSTV Miroslav Jansta.
Krkonoše

Krkonoše chtějí prodat Slovákům. Za stovky milionů!

Praha - Slovenská společnost Tatry mountain resorts (TMR) chce odkoupit lyžařské areály ve Špindlerově Mlýně, Harrachově a Peci pod Sněžkou. Tento gigant v oboru cestovního ruchu už podle ČTK zahájil předběžná jednání o odkupu s Českým svazem tělesné výchovy (ČSTV).
Ilustrační fotografie

ČSTV zažaluje Hušáka a správce Cupku

Praha - Největší akcionář Sazky, Český svaz tělesné výchovy (ČSTV), podá trestní oznámení na bývalého šéfa loterijní společnosti Aleše Hušáka a také na insolvenčního správce loterijní firmy Josefa Cupku. Agentuře Mediafax to ve čtvrtek potvrdil předseda ČSTV Pavel Kořan.
Aleš Hušák

Hušák ztratil důvěru ČSTV, měl by odstoupit

Praha - Šéf zadlužené Sazky Aleš Hušák ztratil poslední podporu pro své představy o dalších krocích v loterijní společnosti už i u majoritního akcionáře - tedy Českého svazu tělesné výchovy (ČSTV) a měl by odstoupit z vedení Sazky. V neděli ho k tomu vyzval jeden z největších věřitelů Sazky, skupina KKCG.
Aleš Hušák

ČSTV chystá návrh na odchod šéfa Sazky Hušáka

Praha - Český svaz tělesné výchovy (ČSTV) chce podat návrh na odvolání představenstva i dozorčí rady loterijní společnosti Sazka. Podle úterního vydání Hospodářských novin to vyplývá z návrhu žádosti ČSTV o mimořádnou valnou hromadu Sazka.

Aktuálně se děje

před 6 minutami

před 1 hodinou

před 2 hodinami

před 2 hodinami

před 3 hodinami

před 3 hodinami

před 4 hodinami

před 4 hodinami

před 4 hodinami

před 5 hodinami

před 5 hodinami

Joe Manchin

Manchin chce nahradit Bidena. Zvažuje kandidaturu za demokraty

Joe Manchin zvažuje opětovnou registraci za člena Demokratické strany a kandidaturu na prezidenta. Oznámila to v noci na neděli televize CNN s odvoláním na zdroje blízké tomuto v současnosti nezávislému senátorovi za stát Západní Virginie a jeho někdejšímu demokratickému guvernérovi.

před 6 hodinami

před 6 hodinami

před 7 hodinami

raketový systém Patriot

Ukrajina dostala od Německa třetí systém Patriot

Ukrajina posílila svou protivzdušnou obranu proti útokům ruských sil dalším systémem Patriot, který poskytlo Německo. Ve svém pravidelném večerním proslovu to v neděli řekl ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj.

před 7 hodinami

před 7 hodinami

před 8 hodinami

před 9 hodinami

před 10 hodinami

Kamala Harrisová

Kamala Harrisová chce být prezidentkou USA a porazit Trumpa

Americký prezident Joe Biden se v neděli vzdal své snahy o znovuzvolení pod rostoucím tlakem svých demokratických kolegů a podpořil viceprezidentku Kamalu Harrisovou jako kandidátku strany, která se v listopadových volbách utká s republikánem Donaldem Trumpem. Ta je připravena výzvu přijmout a porazit kandidáta republikánů.

včera

Clintonovi uvítali rozhodnutí Bidena, podpořili Harrisovou

Bývalý americký prezident Bill Clinton a jeho manželka, bývalá ministryně zahraničí Hillary Clintonová, v neděli uvítali rozhodnutí současného prezidenta Joea Bidena stáhnout svou kandidaturu a neucházet se o znovuzvolení. 

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy