David Matásek

David Matásek

RECENZE: David Matásek jako Kendy z Básníků řeší v seriálu Polda nezáživné vraždy a vzpomíná na stará dobrá devadesátá

Recenze - Přemýšleli jste někdy nad tím, co byste dělali, kdybyste se po dvaceti letech probudili z kómatu? Do světa internetu, chytrých telefonů, navigací, přísných předpisů a navíc s povoláním policisty? Právě tento problém řeší hlavní hrdina nového českého seriálu Polda Michal Bříza. Hlavní role se překvapivě zhostil David Matásek, který to, co natrénoval jako Kendy v Básnících, může nyní naplno zužitkovat. Jako moderní policajt by rozhodně nikoho neohromil, ale jako starý pes, co se učí novým kouskům může přinést i nějaký ten vtípek. Dokáže ovšem dostatečně nahradit Bartošku a jeho Mordpartu?
David Matásek

David Matásek jako český Schimanski v novém seriálu Polda

Praha - David Matásek se na televizních obrazovkách objeví ve zcela novém kabátě. Představí se jako svérázný policista Michala Bříza. Nový seriál s Názvem Polda startuje již za pár dní na TV Prima a kromě Davida Matáska diváci uvidí například Igora Orozoviče, Janu Kolesárovou, Ondřeje Pavelku nebo Lenku Vlasákovou.
David Matásek v obležení žen

David Matásek se nevěsty ještě nezbavil. Naopak!

Praha - David Matásek v obležení nevěst Lenky Vlasákové, Andrey Kerestešové a Jany Švandové. Herečky se staly na jeden den nevěstami kvůli focení plakátu pro novou českou komedii Jak se zbavit nevěsty, která vstoupí zítra do kin.

Aktuálně se děje

před 1 hodinou

před 1 hodinou

před 2 hodinami

Petr Fiala

Petr Fiala bude dnes v Ostravě na kongresu ODS obhajovat mandát předsedy

Premiér Petr Fiala bude dnes v Ostravě na kongresu Občanských demokratů popáté obhajovat mandát předsedy ODS. Před nedělním odletem do Spojených států, kde ho čeká návštěva Bílého domu, delegátům slíbí, že bude pokračovat v prosazování tradičních priorit strany, jako jsou zdravé veřejné finance či efektivní stát.

včera

včera

včera

Ministerstvo zahraničí, ilustrační fotografie.

Opusťte Írán, vyzvala česká diplomacie občany

Ministerstvo zahraničních věcí v pátek varovalo české občany před cestami do Íránu. Úřad eviduje případy, kdy občané členských států Evropské unie byli v zemi zadrženi, vyšetřováni, případně i trestně stíháni na základě uměle vykonstruovaných podezření či obvinění. 

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

Putin opět promluvil o útoku na další evropské státy

Ruský prezident Vladimir Putin odmítl obvinění, že Rusko plánuje agresi proti jiným evropským zemím. Reagoval tak na mnohá prohlášení západních politiků, kteří tvrdili, že je nutné pomoci Ukrajině, protože pokud se Putinovi podaří porazit ji, zaútočí na její spojence na Západě.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy