Praha - David Matásek se na televizních obrazovkách objeví ve zcela novém kabátě. Představí se jako svérázný policista Michala Bříza. Nový seriál s Názvem Polda startuje již za pár dní na TV Prima a kromě Davida Matáska diváci uvidí například Igora Orozoviče, Janu Kolesárovou, Ondřeje Pavelku nebo Lenku Vlasákovou.
Hlavní hrdina seriálu komisař Michal Bříza (David Matásek) byl v roce 1995 při zásahu proti ruskojazyčné mafii zasažen kulkou do hlavy. Následkem toho upadl do kómatu, z něhož se po dvaceti letech probouzí.
To, že zažije velký šok je zcela jistá, Bříza se probudí do doby dotykových telefonů, sociálních sítí, navigací, testů DNA a také všudypřítomných zákazů kouření... Michal se i přes to vrací do života i do práce jako superpolda z minulého století.
Trailer ke zhlédnutí zde
Navíc je mu přidělen mladý parťák Andrej (Igor Orozovič), který je úplným opakem MIchala.. „Právě ta totální nesourodost obou protagonistů je zdrojem celé řady kuriózních situací, a jednotlivým příběhům tedy rozhodně nechybí humor. David Matásek je zde takový český Schimanski – svým chováním, komunikací, svéráznový seriál Marek Singer, generální ředitel Prima Group.
„Jsme přesvědčeni, že jsme v případě obsazení Davida Matáska měli neskutečně šťastnou ruku. Je úplně odlišný, než jak ho má valná většina diváků zafixovaného. David zraje doslova jako víno a v nové roli je velmi přesvědčivý a charismatický. Neskromně si troufnu říct, že jsme pro ženy stvořili nový sexy symbol a pro chlapy někoho, s kým nebudou mít žádný problém se ztotožnit," dodává výrobní ředitelka Primy Lucia Kršáková.
První díl Poldy uvede Prima již tuto neděli 23. 10. ve 20.15 a vystídá tak Mordpartu Jiřího Bartošky.
24. prosince 2025 21:26
RECENZE: Záhada strašidelného zámku se bojí i vlastního stínu. Neurazí, ale upadne v zapomnění
Související
Čeští herci podpořili demonstranty, kritizovali návrat normalizační mentality
Herec David Matásek si posvítil na Zemena, Babiše, a pak na všechny Čechy
Aktuálně se děje
včera
USA provedly úder na pozemní cíl přímo ve Venezuele, potvrdil Trump
včera
Křehké příměří mezi Thajskem a Kambodžou dostává po pár hodinách vážné trhliny
včera
Putin chce, aby Ukrajina uspěla, prohlásil Trump. Zelenského kamenná tvář se rozpadla
včera
Ukrajinské drony zaútočily na Putinovu rezidenci, jednání o míru přehodnotíme, tvrdí Lavrov
včera
Konec nadvlády republikánů? Americkou politiku čekají příští rok významné změny, predikuje Pelosiová
včera
Nejvýznamnější vědecké objevy uplynulého roku: Prosakování zlata a bujarý život na místě, kam Slunce nedosáhne
včera
Pátrání po zmizelém letu Malaysia Airlines MH370 se po jedenácti letech obnovuje
včera
Zelenského vystřídá Netanjahu. Míří za Trumpem na Floridu
včera
Konec čekání na řidičák, zelená autonomním vozidlům. Jaké změny přinese rok 2026 v dopravě?
včera
Neobvyklý průzkum: Co si Evropané skutečně myslí o Trumpovi?
včera
Čínská armáda zahájila rozsáhlé vojenské cvičení s ostrou střelbou v těsné blízkosti Tchaj-wanu
včera
Mírová dohoda je blíž než kdykoli předtím, prohlásil Trump po jednání se Zelenským
včera
Předpověď počasí na závěr roku 2025. Meteorologové upozorňují na pocitovou teplotu
28. prosince 2025 21:50
V Česku se potvrdilo další ohnisko ptačí chřipky
28. prosince 2025 20:28
Zelenskyj i Putin chtějí ukončit válku na Ukrajině, prohlásil Trump
Aktualizováno 28. prosince 2025 19:32
Nebezpečné počasí hrozí už dnes večer. Výstraha se týká celé ČR
28. prosince 2025 19:09
Trump měl na telefonu Putina. Hovor byl dobrý a produktivní, tvrdí šéf Bílého domu
28. prosince 2025 18:21
Vážná nehoda na Benešovsku. Na místě hořelo
28. prosince 2025 17:36
Smrt Bardotové zasáhla i české politiky. Ozvali se Babiš či Klempíř
28. prosince 2025 16:42
Příměří u jaderné elektrárny v Záporoží. Začaly kritické opravy vedení
V oblasti kolem Záporožské jaderné elektrárny zavládlo příměří mezi ruskými a ukrajinskými vojáky. Během klidu zbraní dojde k opravám elektrického vedení, což povede ke zlepšení jaderné bezpečnosti, uvedla Mezinárodní agentura pro atomovou energii (MAAE).
Zdroj: Lucie Podzimková