David Matásek se nevěsty ještě nezbavil. Naopak!

Praha - David Matásek v obležení nevěst Lenky Vlasákové, Andrey Kerestešové a Jany Švandové. Herečky se staly na jeden den nevěstami kvůli focení plakátu pro novou českou komedii Jak se zbavit nevěsty, která vstoupí zítra do kin.

Lenka Vlasáková s Janou Švandovou už své ano řekly. Andrea Kerestešová je sice stále slečna, ale svatební šaty už také oblékla a to v rámci propagace svatebního salónu. A jaké šaty si představuje ve svůj velký den? "Až jednou bude moje svatba, nebudu v klasických šatech. Ráda bych na sobě měla něco, co nebude tak svazující. Jsem ráda, když můžu volně dýchat."

Jana Švandová byla vdaná dokonce třikrát. A jak se říká, do třetice všeho dobrého, protože se svým nynějším manželem Pavlem Satoriem už žije dvacet let. Jaký to byl pocit, obléknout se po letech znovu do svatebního? "Stylista mi vybral opravdu nádherné šaty. Je to naprosto můj vkus.  Moc jsem si to v ateliéru užila. Ve skutečnosti už žádná svatba nebude. Jsem spokojená s tím, co mám doma, čtvrtá svatba rozhodně v žádném případě nebude," prozradila Švandová.

Herečce Lence Vlasákové první manželství nevyšlo. Se současným partnerem Janem Dolanským žije již třináct let, ale svatbu zatím nechystají. "Teď sice vdaná nejsem, ale vdávala jsem se, už to mám taky za sebou a byl to krásný den! Šla bych do toho klidně znova. Lidé by neměli zůstávat spolu jen na psí knížku. Svatba je pro vztah důležitá," přiznává Vlasáková.

Zdroj: YouTube

U focení plakátu k filmu Jak se zbavit nevěsty samozřejmě nechyběl ani hlavní mužský hrdina filmu David Matásek a jeho filmový syn Matyáš Bystroň. Za fotoaparát se postavila fotografka Lenka Hatašová. Komedie vstupuje do kin 28. dubna.

Zpravodajský server EuroZprávy.cz je mediálním partnerem filmu.

Související

Více souvisejících

film Jak se zbavit nevěsty Andrea Růžičková (dříve Kerestešová) David Matásek

Aktuálně se děje

včera

Sebastian Kurz

Bývalý rakouský kancléř Sebastian Kurz byl odsouzen

Bývalý rakouský kancléř Sebastian Kurz byl shledán vinným z křivé výpovědi, když před parlamentním vyšetřovacím výborem minimalizoval svou roli při jmenování dozorčí rady významné státní investiční společnosti ÖBAG. 

včera

včera

Kritik Kremlu Alexej Navalnyj

Navalného tým nabízí odměnu za informace, které objasní jeho "vraždu"

Spolupracovníci ruského opozičního vůdce Alexeje Navalného nabízejí odměnu ve výši 20 000 eur za jakékoli informace související s jeho "vraždou" ve vězeňském táboře IK-3 za polárním kruhem. Tuto výzvu adresovali příslušníkům ruské armády, policie, zaměstnancům Federální bezpečnostní služby (FSB), Vyšetřovacího výboru (Sledkem) a prokuratuře.

včera

včera

Petr Moos

Zemřel bývalý ministr dopravy a zakladatel dopravní fakulty Petr Moos

Ve věku 78 let dnes zemřel Petr Moos, vedoucí týmu, který připravoval rozšíření Krajské nemocnice Liberec o objekt Centra urgentní medicíny. V roce 1998 byl ministrem dopravy ČR v Tošovského vládě a jiného založil Fakultu dopravní na Českém vysokém učení technickém v Praze.

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

Putin přišel o spojence. Ztratil kontrolu nad zemí ve své alianci

Arménie pozastavila své členství ve vojenské alianci Organizace smlouvy o kolektivní bezpečnosti (OZKB), kterou vede Rusko. Premiér Nikol Pašinjan to v rozhovoru odvysílaném ve čtvrtek odůvodnil tím, že aliance Arménii zklamala.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy