Hokej MS20

Hokej, ilustrační foto

Rusové stále trvají na opilých Češích. Ti ale mají zastání u Finů a Slováků

Skandál kolem zpožděného odletu juniorských hokejistů z Kanady, kdy musela být z paluby vykázana personálem jak ruská, tak i česká výprava, neutichá. Alespoň v Rusku, kde stále trvají na své verzi o tom, že opilými pasažéry v letadle byli Češi a ne oni, jak o tom hovořily první zprávy a také svědci z českého týmu. Podle něho to totiž byli Rusové, kteří se tehdy posilnili alkoholem a nedodržovali nošení respirátorů a roušek. Personál aerolinek je pak zaměnil kvůli podobným mikinám s Čechy a oba výběry tak musely z letadla.
Hokej MS20: Česko vs Kanada

Češi na MS hokejistů do 20 let skončili. S Kanadou prohráli 0:3

Čeští hokejisté prohráli ve čtvrtfinále juniorského mistrovství světa v Edmontonu s Kanadou 0:3 a turnaj pro ně končí. Obhájci zlatých medailí si rozhodující dvoubrankový náskok vypracovali již v první třetině, třetí gól přidali při české power play v závěru zápasu.
Česká dvacítka na MS v Kanadě 2016 (Lukáš Jašek).

Další facka od Švédů, Čechy čeká v play off Kanada

Montreal/Praha - Do čtvrtfinále mistrovství světa preferovali evropský mančaft, museli však porazit v posledním zápase ve skupině Švédsko. To se nepodařilo, čeští hokejisté do dvaceti let prohráli 2:5 a ve vyřazovací části narazí na silnou Kanadu.
Česká dvacítka dnes nastoupila k utkání s Dány.

Dvacítka díky špatnému závěru podlehla Dánům v prodloužení

Montreal/Praha - Velká škoda! Český hokejový výběr do dvaceti let nastoupil do svého třetího utkání na mistrovství světa. Po výhře nad Finskem a prohře se Švýcarskem měl národní tým nakročeno ke třem bodům v utkání s Dány. Po nepovedeném konci ale Češi smolně prohráli 2:3 v prodloužení.
Češi bojovali na MS 20 proti Švýcarům

Češi vedou skupinu a v případě další výhry se vyhnou Kanadě

Montreal/Praha - Po dvou zápasech česká dvacítka vede skupinu. A existuje i reálná šance, že se v play off vyhne zámořskému týmu. Hokejové mistrovství světa do dvaceti let má za sebou první zápasy a bez jediného bodu jsou překvapivě Finové. Suverénní je naopak Kanada, která je bez ztráty bodu.
Ilustrační foto

Lener vrací úder! Tahle kampaň přerůstá hranici fair play

Praha - Po vyřazení české hokejové dvacítky ve čtvrtfinále MS se strhla velká mediální mela. Pavel Zacha starší, otec jedné z největších českých hvězd, se tvrdě opřel do způsobu vedení českého hokeje. Podobně kritický byl i bývalý kouč dvacítky Jaroslav Holík. Kritická slova se sypala i na hlavu šéftrenéra svazu Slavomíra Lenera, který se proti ostrým výrokům ohradil.

Aktuálně se děje

včera

včera

včera

Vladimír Růžička s hokejovým týmem ČR 2010, autor: Jarba

Vladimír Růžička se domluvil na prvním zahraničním angažmá. Bude trénovat na Slovensku

Bývalého reprezentačního trenéra Vladimír Růžička čeká nová výzva v podobě prvního zahraničního angažmá. Mluvilo se totiž o jeho odchodu do Slovanu Bratislava a tyto spekulace zesílily poté, co jej druholigový klub Ústí nad Labem nahradil Jiřím Mertou, jak oznámilo ve čtvrtek vedení Severočechů. Růžička tak měl díky tomu umetenou cestu do Bratislavy, což se nakonec potvrdilo.

včera

včera

včera

Ilustrační fotografie.

ČEPS koupila NET4GAS, který provozuje plynovody na českém území

Státní společnost ČEPS v pátek podepsala kupní smlouvu na nákup společnosti NET4GAS Holdings, která je výlučným držitelem licence pro přepravu plynu přes české území. Nákup ve středu schválila vláda, dokončení transakce podléhá souhlasu regulačních orgánů.

včera

včera

Fotbal, ilustrační fotografie

Karviná sáhla po osvědčeném jméně. Po dvou a půl letech se do klubu vrací kouč Jarábek

Poté, co se v Karviné nedávno rozloučili s dosavadním trenérem Tomášem Hejduškem, se dočasným trenérem na jeden zápas 9. kola stal Lubomír Luhový. Ani on ale zatím náladu v karvinské kabině nikterak nezlepšil, když se Slováckem o posledním víkendu prohrál slezský celek 0:2. Nyní by měl zlepšit tuto náladu zkušený šedesátiletý slovenský stratég Juraj Jarábek.

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

Rusové provedli raketový útok na Mykolajiv, tempo útočných akcí na frontě se snižuje

Ruští útočníci podnikli dnes ráno raketový útok na Mykolajiv a zasáhli infrastrukturu na okraji města. Odborníci z Institutu pro studium války (ISW) si ale všimli, že Rusové v poslední době snížili tempo útočných akcí na linii Kupjansk-Svatove-Kreminna.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy