Robert Záruba

Sjezd ČSSD (18.2.2018): Jan hamáček

Politici jsou zděšeni: Hamáčkovi a ČSSD nevadí, co se tady děje? To ztratili zbytek politického vkusu?

Praha - Taťána Malá (ANO) oznámila, že na funkci ministryně spravedlnosti rezignuje. Rezort by měl dočasně řídit premiér a šéf ANO Andrej Babiš. Jak se zdá, ČSSD k tomu nemá příliš výhrady - a to zaráží celou řadu politiků. Dokonce i novináři začínají spekulovat, zda vláda vůbec potřebuje tolik ministrů, když by všechnu práci mohli zvládnout jen Babiš a šéf ČSSD Jan Hamáček.
Volební sjezd TOP 09 (29. 11. 2015)

Může prezident klesnout do ještě větších výkalů? Kalousek, Schwarzenberg, Herman a další komentují státní vyznamenání. A je to drsné

Praha - Seznam lidí, kteří na Pražském hradě v sobotu převzali vyznamenání, vyvolal hodně rozporuplné reakce.. Politikům, komentátorům a dalším osobnostem společenského života se nelíbí například ocenění novináře Petra Žantovského nebo německého exkancléře Gerharda Schrödera. Prezidenta Miloše Zemana za jeho výběr rozhodně nešetří.
Robert Záruba, sportovní komentátor České televize.

Rachna kachna i hokejové nebe. TOP 5 slavných hlášek hokejových komentátorů

Praha - Úspěchy českého hokeje patří k zázrakům historie sportu. Dvanáct dosud získaných mistrovských titulů má v sobě dvanáct krásných příběhů, ke kterým bezesporu patří i sportovní komentátoři a jejich slavné výroky během důležitých okamžiků. Sportovní redakce EuroZprávy.cz pro vás připravila právě TOP 5 slavných hlášek, které pronesli komentátoři během hokejových utkání České reprezentace.
Komentátor Záruba posměšně k volbám

Komentátor Záruba posměšně k volbám

Praha – V Poslanecké sněmovně nyní usednou lidé ze sedmi kandidátek, které byly mnohdy složeny z více politických subjektů. Sportovní komentátor České televize Robert Záruba takovou situaci velmi výstižně oglosoval.
Dcerka Fridrichové a Záruby se dusila!

Dcerka Fridrichové a Záruby se dusila!

Praha – Nora Fridrichová si po šesti dnech po narození odvezla s Robertem Zárubou malou Dianku domů. Odpoledne ale musela matka odvést holčičku do nemocnice, dusila se, informuje deník Blesk.

Aktuálně se děje

před 9 minutami

před 41 minutami

před 1 hodinou

před 1 hodinou

před 2 hodinami

před 2 hodinami

před 3 hodinami

včera

Princezna Kate oznámila, že má rakovinu.

Princezna Kate řekla pravdu o nemoci kvůli hackerům, tvrdí expertka

Zítra uplyne přesně měsíc od chvíle, kdy princezna Kate oznámila světu, že u ní lékaři odhalili rakovinu. Stalo se tak po mnoha spekulacích. Podle české odbornice na britskou královskou rodinu by si manželka následníka trůnu nechala pravdu pro sebe, kdyby ji k reakci nedonutily okolnosti. 

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

ISW předpověděl ruskou reakci na schválení pomoci. Ukrajinu čekají složité týdny

Rusko může při vojenských operacích na Ukrajině zohlednit schválené poskytnutí další pomoci z USA, naznačil americký Institut pro studium války (ISW). Podle expertů by Moskva mohla vystupňovat pozemní útoky i vzdušné údery, než budou mít ukrajinští vojáci k dispozici nový materiál. 

Zdroj: Lucie Podzimková

Další zprávy