K hrozivé nehodě došlo na dálnici D2 při Kútech v oblasti obce Závod ve směru do České republiky. Srazil se tam autobus a nákladní vůz. Na místě zasahují všechny záchranné složky. Z místa nehody hlásí 37 zraněných a podle informací Nového Času i jedna oběť.
K nehodě kamionu a maďarského autobusu došlo v pondělí dopoledne na dálnici směrem do Kútov v oblasti odpočívadla Závod. Na místě aktuálně zasahují všechny složky.
„Policisté Krajského dopravního inspektorátu v Bratislavě aktuálně provádějí odklon silničního provozu ve směru na Malacky po silnici č.j. I/2 (stará cesta). V souvislosti se vzniklou situací bude dlouhodobě uzavřen uvedený úsek dálnice,“ uvedli policisté na sociální síti.
"Na místě události momentálně zasahuje 28 příslušníků HaZZ z Malacek az Bratislavy, kteří poskytují zraněným osobám předlékařskou první pomoc a vysvobozují zaklíněné osoby z havarovaného autobusu," informovali hasiči na sociální síti. „Podle aktuálních informací utrpělo zranění různého rozsahu 37 cestujících. Informaci o počtu zraněných budeme postupně aktualizovat,“ dodali hasiči.
Podle informací Nového Času je na místě několik zaklíněných osob. "Je to masakr, polovina autobusu je pod kamionem," uvedl svědek nehody pro deník.
Související
Vážná nehoda na Znojemsku: Po čelní srážce autobusů jsou desítky zraněných
Vážná nehoda autobusů na Kladensku. Na místě jsou zranění, zasahoval vrtulník
Nehody autobusů , Dálnice D2 , Slovensko
Aktuálně se děje
před 1 hodinou
Vláda schválila zákaz mobilů ve školách. Žáci ho nesmí mít o přestávkách ani v družině
před 2 hodinami
Vládě se nelíbí rozhodnutí soudu, který poslal Pavla do Ankary. Chce vyřadit Šámala z jednání o kompetenční žalobě
před 3 hodinami
Chceme další ročník MS ve fotbale, uspořádáme jej sami, vyzval Trump šéfa FIFA a poradil mu, jak nenaštvat ostatní
před 4 hodinami
Babiš omylem ukázal notičky na Pavla. Prezidenta má podle podkladů ignorovat
před 5 hodinami
Místo uznání je doma bijí. Čemu čelí ukrajinští vojáci po návratu z fronty?
před 7 hodinami
Rusko zaútočilo na tureckou civilní obchodní loď. Deset lidí zemřelo
před 8 hodinami
Spojené státy devátou noc v řadě bombardovaly Írán
před 9 hodinami
Počasí tento týden: Objeví se déšť, studená rána i tropy
Aktualizováno před 16 hodinami
Sledovali jsme ONLINE: Finále MS ve fotbale vyhrálo Španělsko, Argentinu porazilo 1:0
včera
Darovat, nebo zlevnit. V EU začal platit zákaz likvidace neprodaného oblečení, firmy už jej nesmí vyhazovat
včera
Když Putin nechce mír dobrovolně, Kyjev si ho vynutí. Zelenskyj oznámil zahájení klíčových schůzek ke konci války
včera
Natankujte ještě dnes. Strop na pohonné hmoty končí, ceny paliv od zítřka porostou
včera
Není důvod, aby ceny ropy rostly. Hormuzským průlivem lodě normálně proplouvají, tvrdí USA
včera
Volby v USA se blíží. Trumpova podpora je na historickém minimu, Demokraté ale vyhráno nemají
včera
Nikopol. Ukrajinské město, o kterém jste nikdy neslyšeli, by mohlo obranu před drony učit celý svět
včera
Supernemocnice v Letňanech nebude. Místo toho chce Babiš opět komplexní vládní čtvrť
včera
Okamura míří na na pracovní cestu do Číny. Může jednat o zadrženém občanovi
včera
Anglie slaví první cenný kov od roku 1966. Bronz získala po zvládnuté přestřelce s Francií
včera
Při íránském útoku zemřeli dva američtí vojáci. USA provedly v odvetě další sérii úderů
včera
Lístek za dva miliony dolarů? Skutečným vítězem MS ve fotbale je FIFA, ceny vstupenek jsou nejdražší v historii
Nedělní finále mistrovství světa ve fotbale mezi Argentinou a Španělskem na MetLife Stadium v New Jersey je na nejlepší cestě stát se nejnákladnější sportovní událostí historie, co se týče cen lístků. Původní částky stanovené federací FIFA přitom už při spuštění prodeje šokovaly veřejnost, když nejlevnější místa na horní palubě vyšla na 4 210 dolarů a lístky blíže k hrací ploše stály 6 730 dolarů. Postupně je navíc organizátoři u nejvyšší kategorie zvýšili až na 10 990 dolarů.
Zdroj: Libor Novák