Vnitro se zbavuje ojetin, škodovku pořídíte za pár tisíc

Praha - Ministerstvo vnitro se zbavuje nepotřebných aut. Můžete tak výhodně získat ojeté oktávky, passat, superb, fabii či felicii. V nabídce je šest aut, čtyři z nich se prodávají na aukci, dvě pak můžete koupit přímo.

Chcete sehnat levně auto? Tak máte šanci například v aukcích ministerstva vnitra, která rozprodává vyřazená vozidla. Jejich cena se pohybuje mezi 12 až 58 tisíc korun. Drobná chyba na kráse je, že všechny automobily mají najeto okolo 300 tisíc kilometrů.

VW Passat 2,8 V6 30V - 4 Motion

Vyvolávací cena: 36 700 Kč. Počet najetých km: 288 454.Rok výroby: 2002.Objem motoru: 2771 cm3, výkon motoru: 142 kW.Palivo: benzin.STK do: 2. 12. 2013.

Vybavení: ABS, elektrické ovládání oken/zrcátek, airbag, autorádio, posilovač řízení, servisní kniha, climatronic, centrál na DO, imobilizer, protiprokluzový systém.

Technický stav: ojeté, koroze exponovaných míst, odpovídá stáří a počtu ujetých kilometrů, vadný akumulátor, porucha vodního čerpadla, poškozené čelní sklo, poškozené víko motoru - promáčklé v přední části, rozbitý střední panel ze strany zadních sedadel, vadné brzdy - koroze, odřený blatník u lemu kola, ušpiněné čalounění, rozbité sklíčko L vnějšího zrcátka, uvolněné táhlo pojistky přední kapoty.

Škoda Octavia 2,0 Ambiente

Vyvolávací cena: 16 900 Kč. Počet najetých km: 298 067.Rok výroby: 2004.Objem motoru: 1984 cm3, výkon motoru: 85 kW.Palivo: benzin.STK do: 27. 6. 2013.

Vybavení: ABS, elektrické ovládání oken/zrcátek, airbag, poškozený, posilovač řízení, servisní kniha, centrál na DO, imobilizer.

Technický stav: ojeté, koroze exponovaných míst, odpovídá stáří a počtu ujetých kilometrů, vadný akumulátor, NEPOJÍZDNÉ - proražená olejová vana viz foto, chod na tři válce, sviti diagnostika motoru, poškozené čelní sklo, vůle řízení, chybí sklíčko L zrcátka, chybí černá plastová lišta a mřížky v předním nárazníku.

Škoda Octavia 1,8 SLX 20V

Vyvolávací cena: 12 900 Kč.Počet najetých km: 290 165.Rok výroby: 1997.Objem motoru: 1781 cm3, výkon motoru: 92 kW.Palivo: benzin.STK do: 21. 1. 2015.

Výbava: centrál bez DO, elektrické ovládání oken/zrcátek, klimatizace, airbag, autorádio, střešní okno, posilovač řízení, servisní kniha, imobilizer.

Technický stav: ojeté, koroze exponovaných míst, odpovídá stáří a počtu ujetých kilometrů, vadný akumulátor, poškozené čelní sklo, silná koroze PZ blatníku - díra u lemu kola, odřený lem PP blatníku, potrhaná koženka u řadící páky, chybí černá lišta v předním nárazníku.

Škoda Felicia 1,3

Vyvolávací cena: 12 200 Kč. Počet najetých km: 151 215.Rok výroby: 2001.Objem motoru: 1289 cm3, výkon motoru: 50 kW.Palivo: benzin.STK do: 23. 6. 2013.

Výbava: autorádio.

Technický stav: ojeté, koroze exponovaných míst, odpovídá stáří a počtu ujetých kilometrů, snížená kapacita akumulátoru, snížený výkon motoru.

Škoda Superb 2,5 TDi

Cena: 57 900 Kč (volný prodej).Počet najetých km: 319 327.Rok výroby: 2003.Objem motoru: 2496 cm3, výkon motoru: 120 kW.Palivo: nafta.STK do: 1. 2. 2014.

Výbava: airbag 4x, autorádio, centrální zamykání, dřevěné obložení, el. ovládání předních i zadních oken a vnějších zrcátek, klimatizace automatická, el. seřiditelná sedadla, ESP, kožené čalounění, počítač, xenony, převodovka automatická.

Technický stav: ojeté, koroze exponovaných míst, odpovídá stáří a počtu ujetých kilometrů, snížená kapacita akumulátoru, vadné servořízeni, špatné startováni, signalizuje stále nedostatek oleje, po nastartováni hlási emise, po startu vydává rachotivý hluk, při zapnutém tempomatu (při 130 km) blikají světla, hlásí chybu elektroniky. Nedostatečný tlak ve válcích, závada katalyzátoru, oprava rozvodů, nefunguje plynová vzpěra víka motoru, zablokované brzdy zadních kol.

Škoda Fabia Combi 1,4

Cena: 30 400 Kč (volný prodej).Počet najetých km: 278 485.Rok výroby: 2003.Objem motoru: 1390 cm3, výkon motoru: 55 kW.Palivo: benzin.STK do: 27. 10. 2012.

Výbava: mlhovky, airbag, střešní nosič, dělená zadní sedadla, centrální zámek.

Technický stav: ojeté, koroze, stav odpovídá stáří a počtu ujetých kilometrů, vadný akumulátor, doporučená kontrola, případně oprava brzd, NEPOJÍZDNÉ, nefunkční motor - rozpadlá vodní pumpa, uvolněný rozvodový řemen, motor tzv. "potkaný", rozbité PZ světlo, chybí 2 plastové kryty zakončení střešního nosiče, na karoserii zbytky lepidla po odstranění samolepek, vůle v čepech a řízení, ušpiněný interiér, odřená a roztržená přední sedadla, chybí zadní stěrač.

Související

Více souvisejících

Ministerstvo vnitra auto

Aktuálně se děje

před 31 minutami

Benjamin Netanjahu

Netanjahu: Izrael odmítl Trumpův mírový plán pro Pásmo Gazy

Izraelský premiér Benjamin Netanjahu otevřeně odmítl mírový plán pro Pásmo Gazy, který prosazuje americká administrativa. Tento krok představuje vzácný veřejný rozpor mezi židovským státem a Bílým domem, jenž se snaží urychleně dosáhnout urovnání blízkovýchodních konfliktů.

před 1 hodinou

Letní počasí, ilustrační fotografie.

Předpověď počasí na nový týden. Orámují ho tropy

V Česku se již během uplynulého víkendu navrátily nejvyšší teploty k tropickým hodnotám. V pondělí se oproti neděli ještě oteplí. Další vedra jsou pak očekávána v závěru tohoto týdne, vyplývá z předpovědi Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ).

včera

včera

Ilustrační fotografie.

Vedra a sucho dál sužují zemi. Stát se snaží pomoci se zadržováním vody v krajině

Hydrologické sucho na našem území dál výrazně zesiluje. Vedra, nedostatek srážek a rekordně nízké stavy vodních toků i podzemních vod potvrzují závažnost současné situace. Ministerstvo životního prostředí dlouhodobě podporuje opatření, která pomáhají vodu v krajině zadržovat, zpomalovat její odtok a zvyšovat odolnost přírodních ekosystémů i obcí a měst vůči dopadům změny klimatu. 

včera

Dagmar Havlová s bustou exprezidenta Václava Havla. (17.11.2021)

Knihovna bez Havla. Začne nová éra, dohoda s Havlovou nevyšla

Je rozhodnuto. Knihovna Václava Havla se definitivně nedohodla s bývalou první dámou Dagmar Havlovou, takže bude pokračovat pod novým jménem. Chce však zachovat co nejvíce projektů a pokračovat ve vzdělávacích, badatelských a osvětových aktivitách. Informovala o tom na webu. 

včera

včera

včera

Tomáš Zdechovský /KDU-ČSL/

EU prověřuje podezřelé IT dotace na Slovensku. Sousedům hrozí sankce

Evropská komise potvrdila, že ví o možných nesrovnalostech u projektů digitalizace financovaných ze slovenského plánu obnovy. Slovensko bude muset u závěrečné deváté žádosti o platbu prokázat, že sporné investice splnily stanovené cíle, přičemž Brusel zohlední i výsledky auditů. Pokud se potvrdí podvod, korupce nebo střet zájmů, které slovenské úřady nenapraví, může Komise krátit evropskou podporu a požadovat vrácení peněz. 

včera

Ministerstvo zdravotnictví

Maximum možného. Do lékáren míří tisíce balení léku na rakovinu prsu

Ministerstvo zdravotnictví ve spolupráci se Státním ústavem pro kontrolu léčiv pokračuje v intenzivním řešení omezené dostupnosti léčivých přípravků s účinnou látkou tamoxifen. Díky mimořádným opatřením se podařilo zajistit téměř 6 000 balení, která jsou nyní postupně distribuována do lékáren po celé České republice. Další dodávky jsou již na cestě a budou do distribuční sítě uvolňovány v průběhu příštího týdne.

včera

Ministerstvo zemědělství

Česko hodlá investovat stovky milionů korun do vodních nádrží

Obce mohou již od 7. září začít podávat žádosti o dotaci na výstavbu, rekonstrukci a odbahnění vodních nádrží. Žádosti o dotace se budou přijímat do 7. října. Ministr zemědělství Martin Šebestyán podepsal výzvu, podle které si obce mezi sebou rozdělí 300 miliónů korun v rámci programu Podpora opatření na malých vodních nádržích a drobných vodních tocích – 3. etapa. Informovalo o tom ministerstvo zemědělství. 

včera

Ilustrační fotografie.

Kde se v Česku vykoupat? Dejte si pozor. Na několika místech platí zákaz

Koupací sezóna pokračuje za příznivých podmínek a většina sledovaných přírodních koupacích lokalit v České republice vykazuje vyhovující kvalitu vody ke koupání. Přírodní koupací vody nadále představují oblíbené místo letní rekreace a v uplynulém týdnu se na jejich zvýšené návštěvnosti podílelo také velmi teplé počasí s teplotami často přesahujícími 30 °C.

včera

včera

Letní počasí

Padl středoevropský teplotní rekord. Má ho Slovensko

Počasí psalo tento týden v prostoru střední Evropy, kam patří i Česká republika, historii. Nový slovenský národní teplotní rekord je totiž zároveň i historicky nejvyšší hodnotou naměřenou ve středoevropském regionu. Upozornil na to Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ). 

včera

včera

včera

8. srpna 2026 21:49

8. srpna 2026 20:05

8. srpna 2026 19:16

8. srpna 2026 18:02

Princ Andrew může mít problém. Burnham nevylučuje nové vyšetřování

Bývalému princi Andrewovi mohou po nástupu nového britského premiéra Andyho Burnhama do Downing Street hrozit další problémy. Burnham by totiž podle zástupkyně obětí sexuálního násilí mohl souhlasit s veřejným vyšetřováním aktivit amerického finančníka Jeffreyho Epsteina ve Velké Británii. 

Zdroj: Lucie Podzimková

Další zprávy