D1 ve směru na Prahu stála kvůli ranní smrtelné nehodě

Policisté dnes ráno uzavřeli páteřní dálnici D1 ve směru na Prahu. Důvodem byla dopravní nehoda, při které po střetu s autobusem zemřel chodec. Kolem 10. hodiny se podařilo provoz obnovit. 

K nehodě došlo na 95. kilometru, chodce tam srazil autobus. Následně probíhaly záchranné a vyprošťovací práce, dálnice byla uzavřena a tvořily se kolony. Podle serveru dopravniinfo.cz měli řidiči počítat s několikahodinovým omezením. Objízdná trasa vedla přes exit na 104. kilometru. 

Související

Více souvisejících

Dálnice D1 Dopravní nehody Policie ČR Kraj Vysočina

Aktuálně se děje

včera

včera

včera

Ministerstvo zahraničí, ilustrační fotografie.

Opusťte Írán, vyzvala česká diplomacie občany

Ministerstvo zahraničních věcí v pátek varovalo české občany před cestami do Íránu. Úřad eviduje případy, kdy občané členských států Evropské unie byli v zemi zadrženi, vyšetřováni, případně i trestně stíháni na základě uměle vykonstruovaných podezření či obvinění. 

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

Vladimír Putin na summitu Rusko Afrika 2023

Putin opět promluvil o útoku na další evropské státy

Ruský prezident Vladimir Putin odmítl obvinění, že Rusko plánuje agresi proti jiným evropským zemím. Reagoval tak na mnohá prohlášení západních politiků, kteří tvrdili, že je nutné pomoci Ukrajině, protože pokud se Putinovi podaří porazit ji, zaútočí na její spojence na Západě.

včera

včera

Teroristé Hamásu

Příměří, nebo nic. Hamás promluvil o osudu rukojmích

Osud rukojmích, kteří byli uneseni z Izraele do palestinského Pásma Gazy, může být vyřešen pouze v případě, že dojde k uzavření příměří. Člen politického křídla palestinského radikálního hnutí Hamas Básim Naim to uvedl ve statusu zveřejněném na platformě Telegram.

včera

V ZOO Praha se narodilo gorilí mládě, letos už druhé

V noci na dnešek přišlo na svět v pražské zoologické zahradě další mládě gorily nížinné. Jeho matkou je samice Kijivu.

Zdroj: Karolína Svobodová

Další zprávy