Nehoda na D1 odstraněna, kolona se dala do pohybu. Situaci zhoršili řidiči kamionů

Dnes došlo k ranní nehodě kamionu na dálnici D1 u Humpolce na 97. kilometru směrem na Brno, kvůli které byla dálnice několik hodin neprůjezdná. Na místě vznikla kolona vozidel dosahující délky až 20 kilometrů, která se aktuálně dala do pohybu.

Situaci zkomplikovala neukázněnost některých řidičů kamionů, kteří blokovali i levý jízdní pruh, uvedla policie prostřednictvím sítě X.

Nehoda nákladního vozidla se obešla bez zranění. Kamion ale museli hasiči vyprostit. "Kolona na Brno měří zhruba 20 km. Situací komplikují neukáznění řidiči kamionů, kteří blokují i levý jízdní pruh. Potíže tak mají odtahové služby i silničáři," doplnili později policisté.

Později uvedli, že se provoz podařilo obnovit. "Dálnice D1 je sjízdná pouze se zvýšenou opatrností. Na Vysočině stále sněží a po projetí silničářů zůstává na dálnici ležet nově napadaný sníh. Proto při rozjezdu kolony buďte velmi opatrní," napsali.
 
 

Související

Více souvisejících

Dálnice D1 Nehody kamiónů

Aktuálně se děje

včera

včera

včera

včera

včera

včera

německý tank Leopard 2 A7 02

Německo chce darovat Česku další bojové tanky Leopard 2A4

Armáda ČR má možnost získat další bojové tanky Leopard 2A4 z Německa. V současnosti probíhají jednání o dalším daru Spolkové republiky Německo za českou pomoc Ukrajině. Konkrétně by ČR mohla darem získat dalších 14 bojových tanků a jeden vyprošťovací. 

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

Daňové přiznání 2024: Přehled lhůt a dalších důležitých informací

V lednu doběhla lhůta na podání přiznání k dani z nemovitých věcí, ovšem na přiznání k dani z příjmů fyzických osob mají lidé ještě čas. Jaké jsou lhůty a jakými způsoby je možné tiskopis dodat úřadům? 

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy