Ostrava/Hurghada - Když Monika (36) a Klárka (8) zemřely, Petr Kramný se před kamerami vůbec neschovával a celou tragédii v egyptské Hurghadě obsáhle komentoval. Ale co na to všechno říká jeho máma Irena?
Popsala například to, že její syn, který teď sedí ve vazbě a je z vraždy manželky a dcery obviněný, do Egypta na dovolenou vůbec nechtěl, volno chtěl prý strávit na Slovensku, píše deník Blesk.
A po příjezdu do Hurghady to prý taky za moc nestálo. "V pokoji, který dostali, vůbec neměli být. Pak jim zase nešla televize a ani nedostali do ledničky nápoje. Petr si první dny musel pořád chodit stěžovat. Už na něj v hotelu asi museli být dost naštvaní, lezl jim na nervy. Třeba se mu chtěli pomstít, jinak si tu tragédii ani vysvětlit nedovedu."
Psali jsme: Soudní znalec: Vražda elektřinou není pro laika vůbec snadná Analýza případu mrtvých Češek v Egyptě: Co se stalo v Hurghadě? Kramný nastražil past? Moniku a Klárku údajně zabil elektrický proudJe tedy jasné, že paní Irena je přesvědčena o tom, že její syn nevraždil. A tvrdí, že kriminalisté nehrají čistě. "Petr se zhroutil z toho, jakým způsobem byl výslech veden. Hodlají ho zlomit a chtějí z něj přiznání ohledně elektřiny vytlouct stůj co stůj. Vzkázal mi, že vyšetřovatel prý ztratil nervy, povalil ho a tloukl hlavou o zem," tvrdí.
A dodává, že případ je plný podivností a nesrovnalostí. Třeba nechápe, proč jeli kriminalisté do Hurghady až teď, skoro tři čtvrtě roku po tragédii.
Související
Petr Kramný zůstane ve vězení. Soud zamítl návrh na obnovu řízení
Žalobce je proti obnově řízení v Kramného kauze, advokátka na tom trvá
Petr Kramný , Úmrtí Čechů v zahraničí
Aktuálně se děje
před 42 minutami
Nejvýznamnější vědecké objevy uplynulého roku: Prosakování zlata a bujarý život na místě, kam Slunce nedosáhne
před 1 hodinou
Pátrání po zmizelém letu Malaysia Airlines MH370 se po jedenácti letech obnovuje
před 2 hodinami
Zelenského vystřídá Netanjahu. Míří za Trumpem na Floridu
před 4 hodinami
Konec čekání na řidičák, zelená autonomním vozidlům. Jaké změny přinese rok 2026 v dopravě?
před 5 hodinami
Neobvyklý průzkum: Co si Evropané skutečně myslí o Trumpovi?
před 6 hodinami
Čínská armáda zahájila rozsáhlé vojenské cvičení s ostrou střelbou v těsné blízkosti Tchaj-wanu
před 7 hodinami
Mírová dohoda je blíž než kdykoli předtím, prohlásil Trump po jednání se Zelenským
před 9 hodinami
Předpověď počasí na závěr roku 2025. Meteorologové upozorňují na pocitovou teplotu
včera
V Česku se potvrdilo další ohnisko ptačí chřipky
včera
Zelenskyj i Putin chtějí ukončit válku na Ukrajině, prohlásil Trump
Aktualizováno včera
Nebezpečné počasí hrozí už dnes večer. Výstraha se týká celé ČR
včera
Trump měl na telefonu Putina. Hovor byl dobrý a produktivní, tvrdí šéf Bílého domu
včera
Vážná nehoda na Benešovsku. Na místě hořelo
včera
Smrt Bardotové zasáhla i české politiky. Ozvali se Babiš či Klempíř
včera
Příměří u jaderné elektrárny v Záporoží. Začaly kritické opravy vedení
včera
Muž s nožem v Budějovicích vyhrožoval kolemjdoucím. Policista ho zpacifikoval
včera
Francie oplakává Bardotovou. O dojmy se podělil i prezident Macron
včera
Lavrov promluvil o úmyslech Moskvy a varoval Evropany
včera
Hazard, jaký se nevidí. Žena v Krkonoších bruslila na tenkém ledu i s kočárkem
včera
Zemřela ikonická herečka Brigitte Bardotová
Světovou kinematografií otřásla po Vánocích smutná zpráva. Ve věku 91 let zemřela legendární francouzská filmová herečka a zpěvačka Brigitte Bardotová. Za dvě dekády úspěšné kariéry natočila desítky filmů, se šoubyznysem se překvapivě rozloučila už před čtyřicítkou.
Zdroj: Lucie Podzimková