Ostrava/Karviná - Petr Kramný se u veřejnosti snažil vzbudit lítost a stavěl se do role muže, který přišel o všechno. Sousedi z Karviné ale hovoří o tom, že truchlil pouze před zapnutou kamerou. Jinak si užíval dámské společnosti.
Petr Kramný vždy tvrdil, že svou dceru Klárku velmi miloval. Fotografie, kdy spolu spí v jedné posteli, značí, že otec a dcera spolu měli hodně blízký vztah.
Kriminalisté se domnívají, že Klárka mohla v Egyptě zemřít omylem. Mohla se dotknout matky, kterou právě zasáhl elektrický výboj. Zdá se, že smrt dcery Kramný neplánoval.
Podle informací TV Nova se ale už v Egyptě snažil prodat osobní věci obou žen - jak manželky Moniky, tak dcery Kláry. Tvrdil, že mu připomínají tragické okamžiky a že zpět do Česka je vozit nechce. Daleko pravděpodobnější variantu, že se snažil rychle zbavit důkazů, bude muset doložit policie.
Psali jsme: Kde udělal Kramný zásadní chybu? Odposlechy něco naznačují... Prý zabíjel elektřinou: Co na to sestra Kramného a bratr Moniky?Po návratu do Česka Kramný plakal, že nedokáže vyklidit pokojík dcery. Že vše tam zůstává tak, jak bylo před dovolenou, že odkaz Klárky bude ctít a že nemá sílu dívat se na její osobní věci.
Sousedi z domu, kde rodina bydlela, ale hovoří jinak. Kramný si prý do bytu přivedl jednu z kamarádek a náš zdroj tvrdí, že spolu trávili čas právě v pokojíku zavražděné Klárky.
Kramný nyní čeká ve vazbě, jak bude celý případ pokračovat. Policisté jsou přesvědčeni, že Moniku a Klárku zavraždil právě on. Pokud se to podaří prokázat, hrozí mu výjimečný trest. Oslovení experti se domnívají, že by mohl dostat i doživotní trest.
Související
Petr Kramný zůstane ve vězení. Soud zamítl návrh na obnovu řízení
Žalobce je proti obnově řízení v Kramného kauze, advokátka na tom trvá
Petr Kramný , Úmrtí Čechů v zahraničí
Aktuálně se děje
včera
V Prachaticích se vraždilo na ubytovně. V případu je podezřelý cizinec
včera
Sarah Fergusonová řeší dilema. V USA chtějí kvůli Epsteinovi rozhovor i svědectví
včera
Zemřela Božena Jirků, stála za Nadací Charty 77 a Kontem Bariéry
včera
Vražda v Prostějově. Obviněný je podezřelý i z dalších sedmi trestných činů
včera
Jarní počasí se v dubnu vrátí, naznačuje výhled. Bude až 16 stupňů
včera
Novinky k pardubickému případu. Policie zadržela první údajné pachatele
včera
Hrozí slovinský scénář? Zjistili jsme, jak to v Česku vypadá s pohonnými hmotami
včera
Dva miliony dolarů za plavbu? Írán údajně zpoplatnil průjezd Hormuzským průlivem
včera
Oligarchie, korupce, potlačování odpůrců. Macinka táhne Česko špatným směrem, podporou Orbána velebí kolaboraci a ruské praktiky
včera
„Budeme bojovat až do úplného vítězství.“ Írán odmítá jakoukoliv dohodu s USA
včera
Pákistán chce zprostředkovat rozhovory USA s Íránem. Hlavním vyjednavačem má být Vance
včera
Jeho díla chrání vlády i ničí skartovačky. Legendární umělec Banksy byl po 25 letech odmaskován
včera
Ruská armáda zahájila na Ukrajině rozsáhlou jarní ofenzívu
včera
Další podezření na únik informací: AfD může předávat citlivé dokumenty o Ukrajině Kremlu
včera
„Normální součást diplomatické praxe.“ Maďarsko je překvapeno, že s Lavrovem nekomunikují i další ministři
včera
Jednáme s Íránem, jsme na prahu dohody, prohlásil Trump. Lži a manipulace s ropnými trhy, reaguje Teherán
včera
Trump nutně potřebuje válku s Íránem ukončit. Nemá ale jak
včera
Počasí se o víkendu ochladí, místy bude pršet
23. března 2026 21:48
Szijjártó měl Lavrovovi podávat hlášení o obsahu jednání EU. Magyar obvinil vládu z vlastizrady
23. března 2026 20:43
Mohou íránské rakety doletět až do Londýna, Prahy nebo Paříže? Teherán světu skutečný dostřel tajil
Mohou íránské rakety doletět až do Londýna, Prahy nebo Paříže? Tato otázka se stala velmi aktuální poté, co se Írán minulý pátek pokusil zasáhnout společnou britsko-americkou vojenskou základnu Diego Garcia v Indickém oceánu. Britský ministr obrany John Healey potvrdil, že byly vypáleny dvě rakety – jedna selhala a druhá Mohou íránské rakety doletět až do Londýna, Prahy nebo Paříže? íránské rakety doletět až do Londýna, Prahy nebo Paříže? la úspěšně sestřelena.
Zdroj: Libor Novák