Ostrava - Poté, co se do případu záhadné smrti manželky a dcery Petra Kramného, vložila advokátka Klára Long Slámová, vzbudilo to vlnu reakcí u veřejnosti. Právnička zastupuje rodinu Moniky Kramné a veřejnost ji ve velkém podporuje. Přečtěte si některé z reakcí.
"Klárko, moc Vám fandím a držím palce a zdaleka nejen já. Všichni věří, že protistranu rozcupujete, jste mnohem lepší, než obhájkyně toho hajzla. Ať se už ukáže, že je pravda to, co se říká, že každá svině má svého řezníka," napsala advokátce Long Slámové Dana.
Známá právnička se v diskuzi se svými podporovateli, ale i odpůrci, vyjádřila, proč se do případu vložila. "V tomto případě přece vůbec nejde o žádné odškodnění, to je naprosto vedlejší a zcela nepodstatné. Smrt nejbližších přece nemůže nic vynahradit. Jde především o to, aby už nikdo neházel špínu na zemřelé a jejich rodinu a aby se zamezilo spekulacím znevažujícím práci policie a aby případ skončil spravedlivým procesem, na jehož konci bude i spravedlivý trest za smrt dvou nevinných osob-matky a jejího malého dítěte," napsala na svém facebookovém profilu.
Mezi diskutujícími se najdou i lidé, kteří věří v nevinu Petra Kramného. Stále více si ale myslí opak a věří, že i Long Slámová přispěje k objasnění případu.
"Držíme palce Kláře Long Slámové, která zastupuje rodinu pozůstalých, aby našla pravdu," uvedla Marie. "Přeji, aby vyhrála advokátka, co zastupuje pozůstalé, a jestli to opravdu Kramný udělal, tak ať sedí v kriminále. Oni si ho tam vězni podají," přidává se Věra. "Zničte ho a děkuji," píše pro změnu Josef.
Známá advokátka Klára Long Slámová se do případu vložila před pár dny. A zastupuje stranu pozůstalých, tedy rodinu Moniky Kramné. "Ten případ mě od počátku nesmírně zajímal. Sleduji ho od prvního dne. A vystupování obviněného Petra Kramného na veřejnosti se mi od počátku nelíbilo," řekla pro TN.cz právnička. Z jejích slov vyplývá, že nechce dopustit, aby Petr Kramný vyvázl bez trestu.
Monika Kramná s dcerou Klárkou zemřely na konci července loňského roku v hotelovém pokoji v egyptské Hurgadě. Z jejich smrti policie po několika měsících obvinila právě Petra Kramného, tedy manžela Moniky a zároveň otce Klárky.
Související
Petr Kramný zůstane ve vězení. Soud zamítl návrh na obnovu řízení
Žalobce je proti obnově řízení v Kramného kauze, advokátka na tom trvá
Petr Kramný , Úmrtí Čechů v zahraničí
Aktuálně se děje
včera
V Prachaticích se vraždilo na ubytovně. V případu je podezřelý cizinec
včera
Sarah Fergusonová řeší dilema. V USA chtějí kvůli Epsteinovi rozhovor i svědectví
včera
Zemřela Božena Jirků, stála za Nadací Charty 77 a Kontem Bariéry
včera
Vražda v Prostějově. Obviněný je podezřelý i z dalších sedmi trestných činů
včera
Jarní počasí se v dubnu vrátí, naznačuje výhled. Bude až 16 stupňů
včera
Novinky k pardubickému případu. Policie zadržela první údajné pachatele
včera
Hrozí slovinský scénář? Zjistili jsme, jak to v Česku vypadá s pohonnými hmotami
včera
Dva miliony dolarů za plavbu? Írán údajně zpoplatnil průjezd Hormuzským průlivem
včera
Oligarchie, korupce, potlačování odpůrců. Macinka táhne Česko špatným směrem, podporou Orbána velebí kolaboraci a ruské praktiky
včera
„Budeme bojovat až do úplného vítězství.“ Írán odmítá jakoukoliv dohodu s USA
včera
Pákistán chce zprostředkovat rozhovory USA s Íránem. Hlavním vyjednavačem má být Vance
včera
Jeho díla chrání vlády i ničí skartovačky. Legendární umělec Banksy byl po 25 letech odmaskován
včera
Ruská armáda zahájila na Ukrajině rozsáhlou jarní ofenzívu
včera
Další podezření na únik informací: AfD může předávat citlivé dokumenty o Ukrajině Kremlu
včera
„Normální součást diplomatické praxe.“ Maďarsko je překvapeno, že s Lavrovem nekomunikují i další ministři
včera
Jednáme s Íránem, jsme na prahu dohody, prohlásil Trump. Lži a manipulace s ropnými trhy, reaguje Teherán
včera
Trump nutně potřebuje válku s Íránem ukončit. Nemá ale jak
včera
Počasí se o víkendu ochladí, místy bude pršet
23. března 2026 21:48
Szijjártó měl Lavrovovi podávat hlášení o obsahu jednání EU. Magyar obvinil vládu z vlastizrady
23. března 2026 20:43
Mohou íránské rakety doletět až do Londýna, Prahy nebo Paříže? Teherán světu skutečný dostřel tajil
Mohou íránské rakety doletět až do Londýna, Prahy nebo Paříže? Tato otázka se stala velmi aktuální poté, co se Írán minulý pátek pokusil zasáhnout společnou britsko-americkou vojenskou základnu Diego Garcia v Indickém oceánu. Britský ministr obrany John Healey potvrdil, že byly vypáleny dvě rakety – jedna selhala a druhá Mohou íránské rakety doletět až do Londýna, Prahy nebo Paříže? íránské rakety doletět až do Londýna, Prahy nebo Paříže? la úspěšně sestřelena.
Zdroj: Libor Novák