Dálnici D1 je ve směru na Ostravu uzavřela nehoda tří automobilů za klimkovickým tunelem. Podle dostupných informací řidič kamionu narazil do odtahového vozidla, které táhlo další automobil. Řidič kamionu nehodu nepřežil, zraněním podlehl na místě. Dopravu odklání policie. Jak dlouho bude dálnice neprůjezdná, zatím není jasné. ČTK to okolo 21:00 řekl policejní mluvčí Petr Směták.
Nehoda se stala před 19:30 na 350. kilometru D1 mezi exity Klimkovice a Rudná. Uzavřen byl kvůli ní také klimkovický tunel. Policie od místa nehody umožnila výjezd osobním vozům, kamiony musejí čekat na zprůjezdnění komunikace.
Auta jezdí odklonem přes Klimkovice, kde se už dnes odpoledne tvořily kolony, když byl kvůli jiné nehodě uzavřen klimkovický tunel. Řidič tam narazil do vozidla jedoucího před ním.
Policisté navíc v podvečer řešili tragickou nehodu v Ostravě-Polance, kde se čelně srazily dva automobily. Jeden z řidičů na místě podlehl zranění. Příčina nehody se zjišťuje.
Související
Vážná nehoda na D1 u Prahy. Převrátil se kamion, dálnice byla večer uzavřená
Tragická nehoda omezila provoz na D1. Zemřeli dva lidé z dodávky
Dálnice D1 , dálnice silnice , doprava
Aktuálně se děje
před 49 minutami
Tragédie v řadách policie. Potápěč se nevynořil při výcviku na Vysočině
před 1 hodinou
Norský expremiér se pokusil vzít si život. Uškodily mu Epstein Files
před 2 hodinami
Policejní manévry v Havířově. Muž, který střelbou zranil policistu, je po smrti
před 3 hodinami
Měl závratě a bolesti. Ministr Klempíř popsal pondělní nehodu
před 3 hodinami
Trump se chválil a vyjmenovával úspěchy. Írán označil za největšího sponzora teroru
před 5 hodinami
Počasí: Jaro přišlo do Česka. Teploty ještě tento týden vyrostou až na 17 stupňů
včera
Experti: Rusko bude schopno pokračovat v invazi po celý rok 2026. Hrozba pro Evropu narůstá
včera
Nemáte odvahu přiznat, že jste selhali. Žádná velmoc nemůže vyhrát válku proti realitě, vzkázal Macinka Lavrovovi
včera
Jak nám sportovci zase jednou dali důvod tomu, proč má olympiáda i v dnešním světě smysl
včera
Británie a Francie plánovaly vyzbrojit Ukrajinu jadernou bombou, prohlásil bez důkazů Putin
včera
Zelenskyj pozval Trumpa na návštěvu Ukrajiny
včera
Čtyři roky války na Ukrajině otřásly celým světem. Mezi Ukrajinci sílí vyčerpání a pocit, že zůstali sami
včera
VIDEO: Zelenskyj světu na výročí války poprvé ukázal svůj bunkr
včera
Belgie se po ostré hádce snaží narovnat vztahy s USA
včera
Řehka označil Rusko za největší hrozbu: Politika Kremlu směřuje k rozvratu světového řádu
včera
Fico se přidal na stranu Ruska, tvrdí SaS. Podala na něj trestní oznámení za vlastizradu
včera
Peskov k výročí invaze: Západ se snaží Rusko rozdrtit, válka sjednotila zemi
včera
Počasí se má uklidňovat. Povodňová hrozba vyvrcholí ještě dnes
včera
Trump plánuje nově zavedená cla ještě navýšit
včera
Ve válce padlo 55 tisíc ukrajinských vojáků, prohlásil Zelenskyj. Na ruské straně jsou ztráty vyšší, spočítala BBC
Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj u příležitosti čtvrtého výročí ruské invaze v plném rozsahu prohlásil, že Ukrajina udělá vše pro to, aby dosáhla míru. Podle jeho slov Vladimir Putin nedosáhl svých cílů, kterých chtěl v sousední zemi docílit. Zelenskyj během vzpomínkových akcí v Kyjevě zdůraznil, že od 24. února 2022 padlo nejméně 55 000 ukrajinských vojáků, ačkoliv odhady stanice BBC naznačují, že počet obětí může být až 200 000.
Zdroj: Libor Novák