Jaromír Nohavica to opět přepískl? Jsi ubožák. křtít knížku ha*zlovi Hamplovi, zuří Novotný

Písničkář Jaromír Nohavica se opět postaral o pořádný rozruch! Pokřtil totiž knihu kontroverzního protimuslimského sociologa Petra Hampla. A to mu někteří Češi v čele s Pavlem Novotným nemohou odpustit. Sám Hampl následně poslal Novotnému ostrý vzkaz.

Přidejte svůj názor 146 komentářů

Nohavica, Jaromír
doporučujeme

O tom, že ostravský bard křtil knihu kontroverzního sociologa Petra Hampla, informovala na sociálních sítích například Eva Hrindová, která se proslavila jako aktivistka a zakladatelka stránky Naštvané matky.

„Jaromír Nohavica pokřtil novou knihu Petra Hampla. Pro přítomné jsem kousek z ní přečetla a s mistrem jsem měla možnost i docela dlouho pohovořit. Přesvědčil mě, abych s našimi knihami dorazila na knižní veletrh do Ostravy. Myslím, že to bude zábava,“ pochvaluje si na twitteru Hrindová.

To, že se Nohavica takové akce zúčastnil a navíc knihu protiislámského a protiimigračního aktivisty, ale některé pořádně pobouřil. „Jarek je muzikant od Boha, ale jinak koště všech košťat, ubožák a s*áč. Křtít knížku ha*zlovi Hamplovi, kůžičkovat se s Hrindovou. Už na Jarka fakt kašlu. Miluju album koncert a všechny ty věci, toto ale není ve slušné společnosti (a té já jsem guru) možné akceptovat. Koště koště koště!“ vzkázal například řeporyjský starosta a bývalý bulvárník Pavel Novotný.

A není zdaleka jediný! „Totální dno,“ zlobí se na písničkáře Češi. „Nohavica stále hledá dno, je mi z toho hlavně smutno,“ postesl si na twitteru jeden z Čechů. Na jeho slova zareagoval i poslanec KSČM Jiří Dolejš.

„Ta jeho příchylnost k náckům je zjevně trvalejší, Smutné, zapotřebí to nemá,“ rýpnul si Dolejš, který narážel na fakt, že Nohavica v minulosti podpořil předsedu SPD Tomia Okamuru. „Je to sympaťák,“ okomentoval fakt, že se spolu s politikem vyfotil.

Hampl si ale útok na sebe a Nohavicu nenechal jen tak líbit. „Svoboda není zadarmo. Ani pro mne, ani pro Jarka, ani pro nikoho jiného. Kdo není ochoten kvůli ní něco podstoupit, ten si ji nezaslouží a přijde o ni. Pár urážek od kavárenských blbečků je ještě to nejmenší," vzkázal reakci na slova Novotného sociolog. 

Loading...
Vstupte do diskuze (146)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Demonstranti po několika dnech ukončili blokádu Karolina

18.11.2019 21:01 Demonstranti, kteří po několik dnů blokovali budovu rektorátu Univerzity Karlovy (UK), se dnes…

Útok na romské děti v Lipníku? Začal soud, obžalovaní manželé vinu odmítli

18.11.2019 16:53 Aktualizováno Přerovský soud dnes otevřel případ letošního napadení skupiny romských dětí v zámeckém parku v…

Nejvyšší soud řeší kauzu OKD. Zeman podal dovolání v neprospěch obviněných

18.11.2019 16:50 Nejvyšší soud začal přezkoumávat zprošťující verdikt nad třemi muži obžalovanými v souvislosti s…

Neoficiální novoroční ohňostroj v Praze? Má uctít Gotta, výběr peněz vázne

18.11.2019 16:16 Aktualizováno Spolek Ohňostroj pro Prahu, který chce v Praze navzdory rozhodnutí magistrátu uspořádat novoroční…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama