Petr Hampl

Lidé, ilustrační fotografie

Nehorázná pitomost v rozporu s civilizací, nahrálo by to islamistům. Co se děje?

Praha – Obyvatelé Švýcarska o víkendu řekli poměrně jasné ne zavedení garantovaného státního příjmu, ve výši 2500 franků, tedy asi 61 tisíc korun. Výměnou za to by ale stát zrušil všechny dávky, úlevy a příspěvky. A podle někdejšího europoslance Libora Roučka nebo zástupce Alternativy pro Česko a sociologa Petra Hampa je to jen dobře.
Marine Le Penová

Francouzi si odhlasovali islamizaci a atentáty, novináři jsou presstituti. Mach, Hampl a další komentují výsledky voleb

Praha – Francouzi ve druhém kole regionálních voleb rozhodli, že Národní fronta, která dominovala v kole prvním, nezíská žádný region. Asi 60 procent všech oprávněných voličů dalo přednost pravicovým republikánům v čele s bývalým prezidentem Nicolasem Sarkozym, na druhém místě skončili socialisté. Podle některých českých politiků si ale Francouzi svolili špatnou cestu.
Marek Černoch a Martin Konvička na demonstraci proti uprchlíkům

Blok proti islámu nadále povede Konvička, do vedení se dostali i Hampl a Wolfová

Praha – V Praze se dnes na sněmu sešel Blok proti islámu (BPI). Ten mimo jiné rozhodl, že uskupení i nadále povede kontroverzní Martin Konvička. Členy nejužšího vedení se stali také Jana Wolfová a Sociolog Petr Hampl. Ten se ještě nedávno pokoušel kandidovat na předsedu Strany svobodných občanů. Po znovuzvolení Petra Macha stranu opustil.
Volební sjezd TOP 09 (28. 11. 2015)

Nevzdělaný, duševně omezený, mstivý člověk. Nemá rád Čechy, pustil se do Schwarzenberga sociolog

Praha – Karel Schwarzenberg o víkendu předal žezlo svému nástupci v čele TOP 09 Miroslavu Kalouskovi. Přestože neodešel z politiky úplně, bude nadále působit jaké čestný předseda strany s vymezenými pravomocemi a povinnostmi, mnozí bilancují a hodnotí, co Schwarzenberg do politiky přinesl. Své k tomu řekl i sociolog a jedna z tváří Bloku proti islámu Petr Hampl.

Aktuálně se děje

před 9 minutami

Olaf Scholz

Německem hýbe kauza Taurus. Rusko zveřejnilo odposlechy z tajné armádní schůzky

Kancléř Olaf Scholz oznámil, že Německo provádí vyšetřování vážného úniku informací z jednání vysokých představitelů svého letectva. Později ministerstvo obrany potvrdilo, že rozhovor těchto příslušníků byl odposloucháván. Zvukový záznam asi třicetiminutového rozhovoru byl v pátek zveřejněn šéfredaktorkou ruské televize RT Margaritou Simonjanovou. Důstojníci diskutovali o možnosti, jak by Ukrajina teoreticky mohla využít německé střely. 

před 56 minutami

před 1 hodinou

před 2 hodinami

před 2 hodinami

před 3 hodinami

před 3 hodinami

před 4 hodinami

před 4 hodinami

Martin Kupka

2300 korun za dálniční známku je jen začátek. Kupka oznámil další zdražení

Cena dálniční známky by měla být od ledna příštího roku opět zvýšena, a to v souladu s vývojem inflace. Uvedl to ministr dopravy Martin Kupka (ODS) v dnešním pořadu Týden v politice České televize. Přesný nárůst ceny, o který se dálniční známka zvýší, má být zveřejněn ve druhé polovině příštího roku. Poslední změna ceny nastala 1. března, kdy roční kupon zdražil z 1500 na 2300 korun.

před 5 hodinami

před 6 hodinami

před 6 hodinami

před 7 hodinami

Joe Biden

Svět po masakru v Pásmu Gazy doufá v příměří s Izraelem

Katar, Egypt i USA se v současnosti zapojují do jednání o příměří mezi Izraelem a palestinským militantním hnutím Hamás. Po masakru u humanitárního konvoje, který si vyžádal stovky zraněných a přes 115 mrtvých, poukazují na naléhavou potřebu co nejdřívějšího uzavření jednání a rozšíření humanitární pomoci proudící do Pásma Gazy.

před 8 hodinami

před 8 hodinami

před 9 hodinami

před 10 hodinami

před 11 hodinami

včera

včera

Válka na Ukrajině mohla skončit po pár týdnech. Svět spatřil návrh dohody až nyní

V závěru února uplynuly dva roky od začátku ruské invaze na Ukrajinu. Už v prvních týdnech konfliktu jednal obě strany o míru. Návrh dohody nyní zveřejnil americký deník The Wall Street Journal. Kyjev by se podle ní vzdal aspirací na vstup do NATO a zůstal neutrální. Sami Ukrajinci nakonec jednání s Ruskem ukončili. 

Zdroj: Lucie Podzimková

Další zprávy