Praha - Francouzská televizní soutěž Pevnost Boyard, známá také pod názvem Klíče od pevnosti Boyard se úspěchu a oblíbenosti těší už desítky let. V průběhu svého trvání se dostala také na české televizní obrazovky a diváci tak mohli sledovat adrenalinové úkoly, které museli účastníci podstoupit, aby se dostali až k vytoužené výzvě. Nyní se do pevnosti na jihozápadu Francie podívali české celebrity. Jejich nelehkou cestu za pokladem můžeme už brzy vidět na televizních obrazovkách.
Pavouci, štíři, hadi, logické uvažování, fyzicky náročné úkoly, hádanky, rébusy... To je pevnost Boyard jak ji známe už řadu let. V nově chystané české verzi se v každém díle objeví pětičlenný tým, který po splnění nejrůznějších úkolů bude muset uhodnout heslo k otevření trezoru. Kromě typických prostor pevnosti se diváci mohou těšit na staré známé obyvatele, avšak v jejich českých verzích.
Soutěž samotná je rozdělena na tři části – souboj o klíče, souboj o indicie a závěrečná část u pokladnice. Výhru pak soutěžící věnují na jednu z českých charitativních organizací. V roli moderátora se objeví Libor Bouček, jako otec Fura se představí Jan Rosák.
Z českých celebrit se do boje o poklad pustili například Jakub Prachař, Agáta Prachařová, Táňa Kuchařová, Ondřej Brzobohatý Gregor, Vanda Hybnerová, Vojta Kotek, Leona Machálková, Jakub Kohák, Petr Vacek, Jan Čenský nebo Kateřina Neumannová. Na nové díly se můžete podívat už od 3. září na TV Prima.
Související
Oblíbená soutěž Pevnost Boyard se promění, přijde o jeden ze svých symbolů
Soutěž Pevnost Boyard se zcela promění. Unikly první informace o nové verzi
Pevnost Boyard , Ondřej Brzobohatý , Taťána Kuchařová
Aktuálně se děje
včera
Tragickou nehodu na Šumpersku nepřežil důchodce. Žena utrpěla zranění
včera
Po potyčce cizinců v Chebu panuje podezření z pokusu o vraždu
včera
Klempíř na debatu s umělci nedorazil. Vymluvil se na jednání vlády
včera
České hokejistky s Kanadou zopakovaly stejně vysokou prohru jako s USA
včera
Pavel popíchl Motoristy po setkání s legendárním formulovým pilotem
včera
Běžec na lyžích Tuž se překvapivě postaral o nejlepší český úterní výsledek
včera
První informace o rozloučení s Brejchovou. Dva ministři přišli s návrhem
včera
Zimní počasí se pomalu začíná loučit, potvrzuje měsíční výhled meteorologů
včera
Jednání o míru je pro Putina jen zástěrka, varuje estonská rozvědka. Zanalyzovala, zda Rusko za rok napadne NATO
včera
Vytrvalostní biatlonový závod se českým mužům nevydařil. Nejlepší byl Hornig
včera
Tlak Washingtonu neustává. O budoucnosti Grónska budeme ještě mluvit, potvrdil Vance
včera
Kongres: Trumpovi úředníci začernili Epsteinovy spisy, aby zakryli jména významných osob
včera
MSC: Svět vstoupil pod vedením Trumpa do éry „politiky demoliční koule“
včera
Svět se stává příliš teplým i na umělý sníh. Počasí uvrhá zimní olympijské hry do nejisté budoucnosti
včera
Macron vyzval Evropu, aby konečně začala vystupovat jako skutečná velmoc
včera
Policie vyšetřuje možné ublížení na zdraví u stovek pacientů s defibrilátory
včera
Evropská komise chystá bezpečnostní opatření, kterým sníží vliv Číny v Evropě
včera
Putinovi se bezpečnostní záruky pro Ukrajinu nelíbí. Evropu to ale nesmí zajímat
včera
Jak Trump změnil Ameriku? Většině lidí se do USA nechce, zvažují i zrušení dovolené
včera
Starmer utnul výzvy k rezignaci. Odstoupit nehodlá
Britský premiér Keir Starmer čelí nejvážnější krizi svého úřadu poté, co lídr skotských labouristů Anas Sarwar veřejně vyzval k jeho rezignaci. Starmer na pondělním zasedání parlamentní frakce prohlásil, že není připraven odejít a uvrhnout zemi do chaosu, jeho pozice je však po sérii rezignací klíčových spolupracovníků vážně oslabena.
Zdroj: Libor Novák