Zlín - Závěrečná práce studentů Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně se dočká realizace, výsledkem bude video, v němž si hlavní roli zahraje moderátor Leoš Mareš a Miss ČR Eliška Bučková. Agentuře Mediafax to uvedla mluvčí univerzity Andrea Kadlčíková.
Práce studentů vedených Petrem Babincem je na téma Product placement ve virálním videu a realizace se dočká díky spolupráci fakulty se zlínskou reklamní agenturou Comtech a sponzorům.
"Příběh připravovaného videa se odehrává na předměstí nejmenovaného města. Mladá žena v něm prchá před nebezpečnými desperáty. Diváci na internetu si budou moci zvolit ze dvou variant jeho vyústění," nastínila děkanka fakulty Jana Janíková. Natáčet se začne 18. ledna a na sociálních sítích se krátký film objeví 20. února.
Ve spolupráci s reklamní agenturou fakulta nedávno vytvořila také studentskou reklamní agenturu Young Comtech, jež studentům umožňuje absolvovat v průběhu studia odbornou praxi. Pod vedením pracovníků agentury studenti zpracovávají konkrétní úkoly pro klienty, přičemž využívají zázemí jak agentury, tak školy. Studentům je práce na projektech započítána jako součást studia. "Cenná je pro ně zejména okamžitá zpětná vazba od klienta. Agentura zase vítá realizaci nových a neotřelých nápadů našich studentů," dodala Janíková.
Související
Leoš Mareš slaví s Monikou Koblížkovou rok. A jako vždy ve velkém stylu.
Nejznámější moderátor Leoš Mareš slaví čtyřicetiny. Fanoušky překvapil neobvyklým přáním
Aktuálně se děje
včera
Jak se zbavit závislosti na Hormuzském průlivu? Netanjahu navrhuje vybudování potrubí přes Arabský poloostrov
včera
Írán už nedokáže obohacovat uran, není jasné, kdo zemi vede, řekl Netanjahu. Nevyloučil pozemní invazi
včera
Ostře sledovaná návštěva se odkládá. Trump kvůli Íránu do Číny zatím nepojede
včera
Babiš asi dokáže v NATO lépe vysvětlit, proč Česko neinvestuje do obrany, poznamenal ironicky Pavel
včera
Summit Evropské unie průlom nepřinesl. Maďarsko a Slovensko se přesvědčit nepodařilo
včera
Kuba se kvůli ropné blokádě ocitá na hraně úplného kolapsu
včera
„Likvidace padouchů něco stojí.“ Hegseth odmítl upřesnit, kdy USA ukončí válku s Íránem
včera
Největší rezervy zemního plynu na světě. Gigantické ložisko South Pars je světový unikát
včera
Trump tvrdí, že o útocích na South Pars USA nevěděly. Pomáhaly je přitom zrealizovat, píše CNN
včera
BBC: Evropská unie se nepoučila. Zaspala a probudila se v další energetické krizi
včera
Válka s Íránem stojí USA astronomické částky
včera
Trump hrozí Íránu zničením největšího pole zemního plynu na světě
včera
Nepochopitelný útok, který ničí trhy. Babiš reaguje na izraelské údery
včera
Trump podlehl lobbistům, Írán nechystal 11. září ani Pearl Harbor, říká končící šéf protiteroristického oddělení
včera
Koubek zveřejnil svoji první nominaci. Na baráž s Irskem se Šulcem, Daridou i Klimentem
včera
Bude to nejlepší. Babiš vysvětlil, proč nechce Pavla na summitu NATO
včera
Trump svalil vinu na Izrael. Američané prý o útoku na ropné pole nevěděli
včera
Počasí v příštím týdnu ovlivní změna. Nastane po pondělku
18. března 2026 22:03
Sbormistr narazil u soudu. Předběžné opatření komplikuje televizní vysílání
18. března 2026 21:31
Za dva roky bude v Praze k vidění velký hokejový svátek. Světový pohár s hvězdami NHL
Už dříve bylo známo, že v roce 2028 se po 12 letech uskuteční Světový pohár, hokejový turnaj s nejlepšími hokejisty světa organizovaný kanadsko-americkou NHL. Nyní přišli zástupci nejslavnější hokejové soutěže na světě s velice zajímavou informací pro české hokejové fanoušky. Kromě dvou kanadských měst Calgary a Edmontonu se očekávaný hokejový svátek uskuteční i v Praze. Rozhodnutí o tom padlo na zasedání generálních manažerů v Palm Beach na Floridě.
Zdroj: David Holub