Praha - Nejstarší elektronický klub v Čechách Radost FX letos slaví 24. narozeniny. Zúčastní se jich elektromág Jan Blomqvist.
Klub během své existence hostil taková jména, jako Carl Cox, Paul Van Dyk, Laurent Garnier, Westbam, Richie Hawtin, Roger Sanchez, Jeff Mills, Josh Wink, Cari Lekebusch no a nyní se na oslavu chystá německý elektronický mág Jan Blomqvist.
Podle pořadatelů svým hlasem ve spojení s atmosférickým setem naprosto uchvátil fanoušky například na letošním Colours of Ostrava. Na pódiu ale nebude sám. Doplní ho Dan Cooley a Cubik, vše ve zrekonstruované Radosti se zvukem Funktion one.
Blomqvist zkombinoval deep house, zpěv, minimal techno a jeho hity Time Again, Awake a Something Says ho dostaly mezi přední interprety nejen v Německu. České publikum ho čerstvě zná z festivalu Colours Of Ostrava.
Když na střední škole dostal od svých rodičů první kytaru, utratil své peníze za zesilovač, naučil se hrát. V jednadvaceti začal studovat technickou školu a objevil techno. V roce 2011 vystoupil na Fusion festivalu před davem 3000 lidí, od té doby měl za 3 roky přes 350 bookingů.
Související
Významný tvůrce instrumentálního techna představí nové skladby v Brně
Aktuálně se děje
před 1 hodinou
Americká armáda zahájila další útoky proti Íránu. Zničili jste veškerou diplomacii, reaguje Teherán
před 2 hodinami
Počasí v novém týdnu nebude jen o tropech. Hrozí i bouřky
včera
Princ Harry odcházel od soudu zklamaný. Novináři se neprovinili
včera
Druhý český BlackHawk vyrazil do boje s požáry ve Francii
včera
Hrad reagoval na Babišovo video. Pavel odhalil, o co mu jde
včera
Poradíme, kde se v Česku vykoupat. Kvalita vody se zhoršuje kvůli počasí
včera
Medvěd na Slovensku napadl muže přímo v obci. Místní dostali doporučení
včera
Trump tvrdí, že Hormuz je otevřený. Íránci jsou nemocní lidé, zopakoval
včera
Přišli jsme o odhodlaného lídra, komentoval Zelenskyj úmrtí Grahama
Aktualizováno včera
Předpovědi budou jiné, upozornil ČHMÚ. Změna vychází z připomínek občanů
včera
Ostuda. Babiš znovu zkritizoval Pavla kvůli summitu NATO
včera
Tragédie na závodech v Brně. Cizinci nepřežili nehodu, policisté zahájili šetření
včera
První reakce Donalda Trumpa. Zesnulého Grahama si vážil jako patriota
včera
Ve Zlíně už platí jen první stupeň požárního poplachu. Případ řeší policie
včera
Republikáni přišli o výraznou osobnost. Zemřel senátor Lindsey Graham
včera
Filmové Vary jsou u konce. Vyhrálo Padlé ovoce, cenu má i Vášáryová
včera
Írán opět uzavřel Hormuzský průliv. Američané opět útočili
včera
Výhled počasí na další víkend. Bude tropické, na závěr se změní
11. července 2026 21:56
V Česku se nastavují pravidla pro bezpečné využívání AI ve zdravotnictví
11. července 2026 21:01
Wimbledon ovládly Češky. Díky nekompromisnosti nakonec slaví Nosková
Ženské finále slavného tenisového Wimbledonu nabídlo z českého pohledu naprosto snové složení. Poprvé v historii se v něm totiž střetly v sobotu dvě české tenistky – Karolína Muchová a Linda Nosková. Jednalo se tak už pouze o to, kdo z nich se stane v pořadí již pátou českou vítězkou travnatého turnaje a kdo tak naváže na Janu Novotnou (1998), Petru Kvitovou (dvojnásobnou vítězku z let 2011 a 2014), Markétu Vondroušovou (2023) a Barboru Krejčíkovou (2024).
Zdroj: David Holub