Praha - Idol žen, zpěvák Sámer Issa (23), je momentálně opět volný. "Nejsem zamilovaný, to nezáleží na tom, jaký je měsíc, ale na zcela jiných okolnostech," prozradil Korzu zpěvák. Nedávno se na večírku objevil se svou bývalkou, houslistkou Pavlou Dubnou, comeback se prý ale nekoná.
"S Pavlou nechodím, jsme přátelé. Nejsem ani s Agátou Hanychovou, a to, co se o nás teď píše, jsou naprosté kecy," odráží Sámer dotazy, zda je pravda, že si spolu modelkou Agátou Hanychovou nedávno užívali volno u moře a tajně se scházejí.
Issa také už poněkolikáté zopakoval, že jedinou jeho stálou láskou je zpívání. Zpěvák netouží po trvalém vztahu, ale po kariéře. Připravuje nové cérečko, práci prý podřizuje i osobní život a láska by mu ho podle jeho slov jen zkomplikovala. "Zamilovat na první pohled do nějaké holky se sice dovedu, je to moc krásné. Ale už vím, že taková láska nemá většinou dlouhého trvání. Skutečné zamilování musí být mnohem hlubší, ti dva lidé se musí doopravdy poznat. O tom to přece je, ale to už pak bývá složitější," vysvětluje své pocity zpěvák.
A jaké dívky svůdníka Sámera Issu přitahují? "Žena, která mě zaujme, musí být především osobnost. Měla by být hezká, ale každý zdravý člověk vypadá dobře. Jinak je mi úplně jedno, jestli je malá nebo větší, černovláska nebo blondýna. Důležité je, aby se s ní také dalo o něčem povídat," vypočítává Sámer Issa.
Související
Parta útočníků zmlátila v centru Prahy zpěváka Sámera Issu
Nože na akci Sámera Issy: Nastoupilo trestné komando a tekla krev
Aktuálně se děje
včera
Hrdinky z paralympiády. Edlingerová se postarala o první zlato pro Česko po 24 letech, Bubeníčková po dvou stříbrech bere i bronz
včera
Příprava invaze na Tchaj-Wan? Podivné formace čínských rybářských člunů nedokáží vysvětlit ani experti
včera
USA pošlou na Blízký východ 2500 mariňáků námořní pěchoty
včera
O nic se nepokoušejte, koupili jsme od Ruska Orešniky, vzkázal Západu Lukašenko
včera
Válku proti Íránu vedou nejbohatší státy. Největší cenu za ni ale platí nejchudší země
včera
„Atomová bomba tržního hospodářství.“ Vláda řeší, co s rostoucími cenami paliv
včera
Francouzský jaderný deštník u expertů narazil. Sloužit má jako pojistka, pokud selže jednotné evropské odstrašení
včera
Macron chce nad Evropou vybudovat jaderný deštník. S Českem se nepočítá
včera
Počet obětí války v Íránu roste. USA ztratily tankovací letoun, zemřeli čtyři vojáci
včera
Na nové ceny si zvykejme, pohonné hmoty jen tak nezlevní, varují analytici
včera
Trump vyzval posádky tankerů, aby projevily odvahu a proplouvaly průlivem i přes íránské útoky
včera
CNN: Pentagon Írán podcenil. Nevěřil, že zablokuje Hormuzský průliv
včera
Počasí se změní, avizují meteorologové. Na horách znovu napadne sníh
12. března 2026 21:58
Novinky z kauzy Macinkových esemesek. Poradce prezidenta naznačil závěry policistů
12. března 2026 21:04
Ombudsman se zastal ženy, které na výdaje zbývalo 2500 korun měsíčně
12. března 2026 20:13
Karel III. promluvil ke Commonwealthu. Republikáni protestovali kvůli Andrewovi
12. března 2026 19:22
Obchody začínají upozorňovat, jak bude otevřeno o Velikonocích
12. března 2026 18:46
Pavel a Babiš budou jednat o rozpočtu či bezpečnostní situaci
12. března 2026 18:11
Žádné výmluvy a výjimky. Trumpova Amerika reaguje na české obranné výdaje
12. března 2026 17:29
Tyhle kecy poslouchat nebudu. Vondra odešel z debaty se slovenským politikem
Europoslanec Alexandr Vondra (ODS) odešel z diskuze na slovenské televizi, kde jeden z jeho slovenských kolegů označil amerického prezidenta Donalda Trumpa či jeho ukrajinského protějška Volodymyra Zelenského za největší gaunery tohoto století. Podle Vondry šlo o snůšku lží a demagogie.
Zdroj: Jan Hrabě