Los Angeles - Gene Simmons z hard rockové formace Kiss poskytl zpěvákovi Adamu Lambertovi, finalistovi americké pěvecké reality show American Idol, velkorysou nabídku a vyzval ho k účasti na turné skupiny Kiss. Informoval o tom v pátek server Aceshowbiz.
Gene Simmons se přiznal, že by si rád zazpíval s Lambertem na jednom pódiu: "Může se k nám přidat na turné kdykoliv bude chtít. Adam byl fantastický. Je to talentovaný a sympatický muž," prohlásil frontman legendární formace Kiss.
Adam Lambert, který se zúčastnil osmé série pěvecké reality show American Idol, byl samozřejmě potěšen touto nečekanou nabídkou: "To by bylo úžasné, moc rád bych se turné zúčastnil. Byla by to pro mne velká pocta vystupovat s Kiss," řekl dojatě mladý zpěvák a dodal: "Je to úžasný kompliment. Děkuju Gene."
Formace Kiss koncertovala letos v dubnu v Jižní Africe a od června ji čeká série vystoupení po Spojených státech amerických a v Kanadě.
Americká hard rocková skupina Kiss vznikla v roce 1973. Její členové se proslavili mimo jiné svým výrazným líčením a extravagantními kostýmy. Kapela hraje ve složení: zpěvák Gene Simmons, kytarista Paul Stanley, bubeník Eric Singer a kytarista Tommy Thayer. Kapela dosud po celém světě prodala více než 80 milionů kopií svých alb. V uplynulém roce uspořádala u příležitosti oslav své pětatřicetileté kariéry velké evropské turné, v jehož rámci navštívila i Českou republiku.
Související
Divokej Bill oslaví dvacáté narozeniny koncertem v O2 Areně
The 1975 přesouvají pražský koncert na červen
Aktuálně se děje
Aktualizováno před 32 minutami
Zemřel populární moderátor Patrik Hezucký
před 1 hodinou
Německo schválilo dobrovolnou vojenskou službu. Čekají se protesty mladých
před 2 hodinami
Obchod roku: Vzniká obří streamovací gigant, Netflix kupuje Warner Bros., HBO a CNN
před 3 hodinami
Trump varuje Evropu před „civilizačním vymazáním“. V novém dokumentu kritizuje EU i migraci
před 3 hodinami
Občanské demokraty čeká kritické období. Kuba mohl svůj odchod dohodnout s Babišem, tvrdí analytik
před 4 hodinami
Pomoc Ukrajině je i v našem zájmu, prohlásil Rutte před summitem NATO
před 4 hodinami
Nejdůležitější je nezpanikařit. Hasiči pro EZ radí, jak prožít advent v bezpečí a bez požárů
před 5 hodinami
Izrael v Eurovizi zůstane, ohlásila EBU. Čtyři země budou největší soutěž světa bojkotovat
před 6 hodinami
Internet po celém světě opět kolabuje. Cloudflare hlásí problémy, výpadky má LinkedIn, X nebo Zoom
před 6 hodinami
Putin v Indii vyjednává jednu dohodu za druhou. Země obnoví dodávky paliv z Ruska
před 7 hodinami
Putin: Rusko se za každou cenu zmocní celého Donbasu
před 8 hodinami
Počasí způsobí problémy řidičům či chodcům. Platí výstraha
před 8 hodinami
Opozice zpochybňuje Babišovo řešení. Měl Agrofert prodat, zní od Pirátů
před 9 hodinami
Rusko má kapacity napadnout nejen Evropu. Rádo jich využije, když vycítí slabost
před 9 hodinami
S Turkem ve vládě nemá problém pouze prezident, ukázal průzkum
před 10 hodinami
Merz na poslední chvíli mění plány. Nečekaně pojede kvůli Ukrajině do Bruselu
před 12 hodinami
Počasí o víkendu: V noci bude mrznout, přes den se citelně oteplí
včera
Pavel v úterý jmenuje Babiše premiérem
včera
Britský expert pro EZ: Globální potravinová bezpečnost bude stabilní, rizikem ale zůstává Putin
včera
Babiš oznámil, že se navždy vzdá Agrofertu
Předseda hnutí ANO Andrej Babiš oznámil ve čtvrtek v podvečer na sociálních sítích ve videozprávě, že se nevratně vzdá svého holdingu Agrofert. Tímto krokem hodlá natrvalo vyřešit svůj střet zájmů, aby mohl být jmenován předsedou vlády. Babiš zdůraznil, že voliči rozhodli o jeho osudu v nedávných volbách a že by si připadal jako zrádce, kdyby se po vítězství stáhl z politiky a zanechal hnutí ANO.
Zdroj: Libor Novák