Praha - Vítěz pěvecké reality show Česko Slovenská SuperStar Martin Chodúr začal pracovat na svém prvním studiovém albu. Agenturu Mediafax o tom v úterý informovala Zdeňka Selingerová z vydavatelství Sony Music Entertainment.
Diváci se mohou těšit na desku, která bude z velké míry autorským počinem Martina Chodúra. Mladý zpěvák má už nyní připravených 20 písní, ke kterým si sám napsal hudbu i texty. Jednotlivé skladby jsou v anglickém, ale i v českém jazyce.
"Ještě nejsem definitivně rozhodnutý, jaké procento písní na mém albu bude zabírat angličtina a jaké čeština. Angličtina je můj dlouholetý koníček. Na druhou stranu jsem si vědom předností svého rodného jazyka. Konečné rozhodnutí budu zvažovat až podle jednotlivých písní," uvedl Chodúr.
První skladby se začínají nahrávat v tomto týdnu pod vedením producenta Daniela Hádla. Na chystané desce se budou podílet i členové Chodúrovy doprovodné kapely.
Martin Chodúr, který pochází z Ostravy, se proslavil jako vítěz pěvecké soutěže Česko Slovenská SuperStar. Na druhém místě této reality show skončil Miroslav Šmajda z Košic.
Související
Martin Chodúr zazpíval na aukci pro děti z dětských domovů
Divadlo ABC ožije songy zlatých šedesátých let
Aktuálně se děje
před 42 minutami
Hasiči v Českém Švýcarsku splnili cíl a odvolávají vrtulníky. Zásah pokračuje
před 1 hodinou
Trump pozastavil Projekt Svoboda. Blokáda i mírová jednání pokračují
před 2 hodinami
Smutná zpráva z Nepálu. Na Makalu zemřel český horolezec
před 3 hodinami
Počasí přinese do Česka další bouřky
Aktualizováno před 8 hodinami
OBRAZEM: Ruce pryč od médií. Tisíce lidí v Praze protestovaly proti zestátnění ČT a ČRo
včera
Den před příměřím byl na Ukrajině krvavý. Kyjev hlásí 17 mrtvých, armáda útočila v ruském vnitrozemí
včera
CNN: Trump se stal historicky nejméně populárním prezidentem USA
včera
WHO: Na palubě lodi MV Hondius mohlo dojít k vzácnému přenosu hantaviru z člověka na člověka
včera
V Moskvě budou čekat Putin a Lukašenko. Fico stále plánuje cestu do Ruska
včera
Došlo na slova vědců. Zesláblý keporkak Timmy zřejmě uhynul
včera
Hegseth: Cesta Hormuzským průlivem je volná. Írán se ztrapnil a uchýlil k mezinárodnímu vydírání
včera
Další nakažení hantavirem na MV Hondius. Přístav výletní lodi zakázal zakotvit, cestující na břeh nesmí
včera
Oznámení nových Trumpových cel zahýbalo Evropou. Od lídrů přišla rázná reakce
včera
Vypíná internet, zavádí příměří. Jak se Rusko chystá na oslavy Dne vítězství?
včera
Projekt Svoboda očima expertů: Pochybují, že USA mají dostatek kapacit
včera
Nebezpečné počasí v Česku. Kromě požárů hrozí i bouřky, mohou být silné
včera
Rusko zřejmě kvůli oslavám Dne vítězství vypnulo v Moskvě a Petrohradu internet
včera
Ještě jsme ani nezačali, varuje Írán USA. Trump hrozí vymazáním z povrchu zemského
včera
Krátkodobé příměří na Ukrajině. Po Putinovi rozhodl i Zelenskyj
včera
Nové napětí v Hormuzském průlivu. Trump zmínil palbu na lodě, Írán reaguje
Americký prezident Donald Trump tvrdí, že lodě v Hormuzském průlivu se opět dostaly pod íránskou palbu. Poškozena měla být loď plující pod vlajkou Jižní Koreji. Teherán zároveň obvinil Spojené státy americké z porušení platného příměří.
Zdroj: Lucie Podzimková