Praha – Není snadné pro hudebníky zviditelnit se a dosáhnout popularity. Web BUSKERJAM.CZ podává pouličním hudebníkům pomocnou ruku a vyhlásil soutěž, díky které se mohu dostat na mezinárodní festival v irském Dublinu.
Cílem portálu www.buskerjam.cz je podpora pouličních hudebníků. V tomto duchu vyhlašuje pro muzikanty a jejich příznivce soutěž o cestu, díky které se mohou zviditelnit v celosvětovém měřítku a užít si pocit, kdy budou reprezentovat v zahraničí Českou republiku.
Vítěz soutěže vyhraje cestu, ubytování a především příležitost vystoupit na jednom z hlavních pódií vyhlášeného mezinárodního buskerského festivalu YOUBLOOM v Dublinu. Na festivalu mohou také navázat velmi užitečné kontakty pro svůj další rozvoj, ale to už záleží čistě na jejich iniciativě.
Pokud nechcete tuhle příležitost nechat zapadnout, protože cítíte, že je vám šitá přímo na míru, můžete se zaregistrovat www.buskerjam.cz. Na uvedeném webu vyvěste své hudební video a sbírejte body od fanoušků. Jejich hlasy vás můžou poslat do užšího finále a absolutního vítěze následně vybere pětičlenná porota, ve které bude například Vladimír Mišík a Peter Lipa.
Soutěž je určena hudebníkům i fanouškům, kteří chtějí své oblíbené kapele či interpretovi pomoci zviditelnit se. Dublinský festival, kde vystoupí stovka nových hudebních talentů, se uskuteční ve dnech 13. – 15. června 2014. Jedním z hlavních sponzorů je výrobce irské whiskey TULLAMORE D.E.W.
Aktuálně se děje
Aktualizováno před 41 minutami
Policie vyšetřuje útok v rodině na Karlovarsku. Podezřelého hledal i vrtulník
před 59 minutami
U Zadaru spadlo letadlo na cestě z Česka. Zemřeli dva lidé
před 2 hodinami
Další ztráta pro fotbalovou Spartu. Opora týmu Sörensen přestoupil do Kodaně
před 3 hodinami
Kimova sestra reagovala na Trumpův záměr jednat se severokorejským vůdcem
před 4 hodinami
V Česku se otevřel další úsek dálnice, která je alternativou k D1
před 5 hodinami
Pro ODS je to uzavřená věc, řekl Kupka k obžalobě exministra Blažka
před 5 hodinami
Ebola už zasáhla území větší než Francie. WHO se rozhodla pro experiment s vakcínou
před 6 hodinami
Čeští atleti poprvé od roku 1938 nepřivezli z ME žádnou medaili. Přichází kritika od legend
před 7 hodinami
Jedno vozidlo, 13 zraněných. Na dálnici D11 se stala vážná nehoda
před 8 hodinami
Íránský prezident Pezeškján naznačil, jak si představuje konec války s USA
před 9 hodinami
Máte to mimořádně náročné, řekl Babiš zemědělcům na Zemi živitelce
před 10 hodinami
Pádem větrníku na Přerovsku se zabývá policie. Od července byl mimo provoz
před 10 hodinami
Zelenskyj odsoudil smrtící ruský útok na obchodní centrum. Pohřešují se i děti
před 11 hodinami
Deštivé počasí spláchlo zejména Čechy. Spadlo i přes 90 milimetrů srážek
před 13 hodinami
Počasí příští týden: Do Česka se opět vrátí tropické teploty
včera
Porážka antigorbačovovského puče před 35 lety otevřela cestu k rozšíření NATO
včera
Na veřejnost unikla nahrávka, na níž se Vance vysmívá kanadskému premiérovi
včera
Útočník zranil ve švédské škole mečem několik lidí. Policie ho postřelila
včera
Rusové tvrdě pociťují dopady války. Nikdo netuší, jestli bude mít kde natankovat
včera
Řeckem otřásá dotační skandál. Zemědělci čerpali evropské peníze na neexistující krávy a kozy
Řečtí zemědělci v roce 2024 čerpali evropské dotace na desítky tisíc hospodářských zvířat, která se podle oficiálních státních statistik vůbec nenacházejí na území státu. Analýza vládních dat webu Politico odhalila rozsáhlé nesrovnalosti mezi zmenšujícím se stádem skotu a počtem zvířat, na něž ministerstvo zemědělství vyplácelo finanční podpory. Odhalení přichází v době, kdy se řecká vláda snaží vypořádat s dotačními skandály v zemědělském sektoru.
Zdroj: Libor Novák