Dvanáctou řadu StarDance vyhrála Darija Pavlovičová s Dominikem Vodičkou

Dvanáctá řada StarDance je u konce. Dnes večer se rozhodlo o tom, který taneční pár se stane tím vítězným. O přízeň diváků i hodnocení poroty bojovali Eva Adamczyková, Darija Pavlovičová a Vavřinec Hradilek. Vítězství si nakonec odnáší Darija Pavlovičová a Dominik Vodička.

Dvanáctou řadu StarDance postupně opustili herec David Prachař a Zuzana Dvořáková Šťastná, jeho kolegyně Ivana Chýlková a dřívější porotce Jan Tománek, zpěvák a muzikant Richard Krajčo a jeho slovenská taneční partnerka Dominika Rošková, zpěvačka Tereza Mašková a tanečník Daniel Kecskeméti, herec Marek Adamczyk s Lenkou Norou Návorkovou, cukrář Josef Maršálek a Adriana Mašková a naposledy Iva Kubelková a Martin Prágr.

Do finále se nakonec probojovali Eva Adamczyková s Jakubem Mazúchem, Darija Pavlovičová a Dominik Vodička a Vavřinec Hradilek s Kateřinou Bartuněk Hrstkovou. Taneční páry dnes nejprve zatančily latinu, standard a freestyle. Ve druhé části pak tanec, který považují za svůj nejpovedenější. Na parketu se také objevily ostatní vypadnuvší páry. 

Darija Pavlovičová a Dominik Vodička tančili jako první a zopakovali svou sambu. Ačkoliv ji porota pochválila, na plný počet nedosáhli a odnesli si 29 bodů. Na 30 bodů ale dosáhla Eva Adamczyková s Jakubem Mazúchem, jejichž rumba porotce uchvátila. Vavřinec Hradilek s Kateřinou Bartuněk Hrstkovou si pak svým paso doble vytančili 27 bodů.

Druhý tanec Dariji Pavlovičové a Dominika Vodičky, waltz, porota ocenila zejména s ohledem na to, jak výrazně se tanečníci zlepšili. I za to si od poroty odnesli plný počet 30 bodů. Valčík, který předvedli Eva Adamczyková a Jakub Mazúch, porotě vyrazil dech, a 30 bodů za něj bylo prakticky jistých. Vavřinec Hradilek s Kateřinou Bartuněk Hrstkovou vystřihli fascinující tango, na plný počet to ale stále nestačilo a odnesli si za něj 29 bodů. 

Ve freestylu si Darija Pavlovičová a Dominik Vodička odnesli sice opět kladné ohlasy od poroty, na plný počet to ale znovu nestačilo. V posledním hodnocení tak získali 29 bodů. Eva Adamczyková a Jakub Mazúch si podle některých porotců freestyle příliš neužili, a proto za něj získali 29 bodů. Naopak Vavřinec Hradilek s Kateřinou Bartuněk Hrstkovou se konečně dočkali a ve finále si odnesli za freestyle prvních 30 bodů. Tance ve druhé části večera už porota nehodnotila.

Vítězství ve dvanácté řadě StarDance si nakonec odnáší Darija Pavlovičová a Dominik Vodička. Na druhém místě skončila Eva Adamczyková a Jakub Mazúch. Třetí místo si odnáší Vavřinec Hradilek a Kateřina Bartuněk Hrstková.

Letošní ročník soutěže stejně jako v minulosti moderovali Marek Eben a Tereza Kostková, výkony celebrit a jejich tanečních partnerů ale letos hodnotili pouze tři porotci, a sice Zdeněk Chlopčík, Richard Genzer a Tatiana Drexler.

V porotě se letos neobjevil Jan Tománek, který naopak tančil, a to s herečkou Ivanou Chýlkovou. Pekař Josef Maršálek utvořil pár s Adrianou Maškovou. Herci a zpěvákovi Richardu Krajčovi byla přidělena Dominika Rošková, olympijský medailista ve vodním slalomu Vavřinec Hradilek se pokusí rozšířit svou sbírku vavřínů s Kateřinou Bartuněk Hrstkovou. David Prachař se na parketu objevil se Zuzanou Dvořákovou Šťastnou.

V sestavě dvanácté řady je i jeden manželský pár, televize jej samozřejmě rozdělila. Olympijská vítězka na snowboardu Eva Adamczyková (za svobodna Samková) tančí s Jakubem Mazúchem, její manžel Marek Adamczyk tančil s Lenkou Norou Návorkovou. Moderátorce a modelce Ivě Kubelkové přihrál osud Martina Prágra. Herečku Dariju Pavlovičovou provedl televizním parketem Dominik Vodička. Zpěvačka Tereza Mašková spojila síly s Danielem Kecskemétim.

Související

Poslední čtyři páry dvanácté řady StarDance.

Ve StarDance se rozhodlo o finalistech, dotancovala Iva Kubelková

Ve StarDance se v sobotu večer rozhodlo o tom, kdo postoupí do finále, kterým letošní řada soutěže vyvrcholí za týden, kdy budou vyhlášeni vítězové, tedy král a královna tanečního parketu. Dnes tančily ještě čtyři soutěžní páry, postupujícími jsou Eva Adamczyková, Darija Pavlovičová a Vavřinec Hradilek.

Více souvisejících

StarDance

Aktuálně se děje

před 40 minutami

před 1 hodinou

před 2 hodinami

Zbyněk Stanjura

ODS po volbách nepočítá s vytvořením vládní koalice s hnutím ANO

Podle ministra financí a prvního místopředsedy ODS Zbyňka Stanjury strana nepočítá s možností vytvoření vládní koalice s hnutím ANO po příštích sněmovních volbách v roce 2025. Stanjura to uvedl v České televizi v podvečer. Podle něj se ODS bude příští rok snažit o volební vítězství s cílem získat pozici premiéra a stát se nejsilnější vládní stranou.

před 3 hodinami

Volodymyr Zelenskyj

Zelenskyj podepsal zákon o mobilizaci

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj podepsal v úterý zákon o mobilizaci zaměřený na zvýšení počtu vojáků ukrajinské armády, informovala agentura AFP. Hlavní ustanovení zákona vstoupí v platnost měsíc po datu podpisu, tedy 16. května.

před 3 hodinami

před 4 hodinami

Vladimir Putin

Kreml jednal s Íránem. Varuje před katastrofálními následky

Ruský prezident Vladimir Putin v úterý telefonicky mluvil se svým íránským protějškem Ebráhimem Raísím, kterému řekl, že další eskalace napětí na Blízkém východě může mít katastrofální následky pro celý region. Zároveň vyjádřil naději, že všechny strany projeví zdrženlivost a zabrání novému kolu konfrontace, uvedla agentura AFP s odvoláním na prohlášení Kremlu.

před 5 hodinami

před 5 hodinami

před 5 hodinami

před 5 hodinami

před 7 hodinami

před 7 hodinami

před 8 hodinami

před 8 hodinami

před 9 hodinami

Jan Cimický

Cimického u soudu hájila spolupracovnice, psychiatr opět nedorazil

V úterý pokračoval soud s psychiatrem Janem Cimickým, který je od loňska obžalován ze znásilnění a vydírání. Cimický dnes k soudu opět nedorazil. K výslechu se dostavily jeho spolupracovnice, přičemž jedna z nich řekla, že si myslí, že se její kolega ničeho nedopustil. 

před 10 hodinami

před 10 hodinami

Léky, ilustrační fotografie.

Algifen má výpadek. Za kapky existují alternativy, ujišťuje ministerstvo

Z výrobních důvodů panuje v Česku krátkodobý výpadek léku Algifen NEO. Ministerstvo zdravotnictví v pondělí uvedlo, že jedná se společností Teva o urychlení jeho dodávek. Lékaři byli informováni o možných alternativách, které jsou k dispozici v dostatečném množství. Algifen by měl být podle výrobce opět dostupný od konce května. 

před 10 hodinami

před 11 hodinami

před 11 hodinami

Dánský Notre-Dame: Ikonická budova Kodaně v plamenech, zhroucení věže lidem vyrazilo dech

Dánskou historickou budovu staré burzy v centru Kodaně zachvátil požár. Børsen ze 17. století je jednou z nejstarších budov města a podle serveru BBC zhroucení ikonické věže obyvatelům Dánska vyrazilo dech.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy